2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

tekrardan hoşgeldin kimse.bende 2008 haziran geliniyim bizde 1eylül 2007 nışan 1 haziran 2008 düğün

bu arada ben konuma yazamıyom canım kaynanam yarın geliyo ani birkararla konuya yazarken dnuyo niyeyse bu araada adın ne cnm nick çok uzun olmuyo bugungünlerdearalık sana diom canım nickini yanlış yazdıysam kusurabakma :KK71:

sumaaakkkkk neredesin
hastaneye mi gittin :26:

gitmedım cnım

saglık ocakları yapmıyor hastaneye gıtmem lazımmıs doktorumda yoktu bugun

olumlu düşündüm hep yükselıyor degerım dedım gıtmedım doktora pazartesı sabahtan gıdıcez ıste

Allahım ınsalalh bırsey olmaz ıyıdır ..

ben de 2008 mart geliniyim:KK3:

topiğinize bakılırsa;çok olmuş siz tanışalı.

benim için kısa kısa tanıtır mısınız kendinizi?

önce ben ;

16 yaşında tanıştığım eşimle,1 yıl nişanlı kaldıktan sonra 19 yaşında 2008 de evlendim:123:

1 yıl bebek istemedik.
2.yıl dışgebelik geçirdim.
bu yıl allah kerim:emir_bebek:

merhaba kımse

esımle tanıstıgımda 16 yasındaydım temmuz 2002
nısanım 23 yasında oldu 18 ekım 2007
düğünüm 24 yasında oldu 18 ekım 2008

sımdı 26 yasındayım henuz bır aylık hamıleyım

1 yıl 10 aylık evlıyken karar verdık bebegıme ama daha yenı geldı kondu ..

urla ,cok tesekkur ederım

yordum sanırım kendımı belım cok agrıdı aksam da arkadasım gelecekmıs kek yaptım

aslında ıkı renklı yapacaktım ama kakaolu kek oldu resmen :KK52:

tekrardan hoşgeldin kimse.bende 2008 haziran geliniyim bizde 1eylül 2007 nışan 1 haziran 2008 düğün

bu arada ben konuma yazamıyom canım kaynanam yarın geliyo ani birkararla konuya yazarken dnuyo niyeyse bu araada adın ne cnm nick çok uzun olmuyo bugungünlerdearalık sana diom canım nickini yanlış yazdıysam kusurabakma :KK71:

Benim ismim değişik bir isim türkiyede sanırım birtek bende var yazarsam deşifre olurum direk. Siz bana ayşe deyin. Özelden sms atma hakkı kazanınca adımı sölerim size

Benim ismim değişik bir isim türkiyede sanırım birtek bende var yazarsam deşifre olurum direk. Siz bana ayşe deyin. Özelden sms atma hakkı kazanınca adımı sölerim size

Yanlış anlamayın saklanmak gibi bir derdim yok ama burada özelimi paylaşıyorum sizinle kaynam falan filan hoşlanmadığım birinin bunları teadüfen okumasını istemem yada bazen eşim bile okusun istesem çünkü burada anasını yerden yere vuruyrorum anlayacağınızı umuyorum

Yanlış anlamayın saklanmak gibi bir derdim yok ama burada özelimi paylaşıyorum sizinle kaynam falan filan hoşlanmadığım birinin bunları teadüfen okumasını istemem yada bazen eşim bile okusun istesem çünkü burada anasını yerden yere vuruyrorum anlayacağınızı umuyorum

kız neymiş adın çok merak ettim yaaaaaaaaaaaaaaa

gitmedım cnım

olumlu düşündüm hep yükselıyor degerım dedım gıtmedım doktora pazartesı sabahtan gıdıcez ıste

merhaba kımse

yordum sanırım kendımı belım cok agrıdı aksam da arkadasım gelecekmıs kek yaptım

Sumakçım aklıma ne geldi biliyormusun?

Daha bir kaç hafta önce bebek mi dükkanmı ikileminzde kalmıştınız çok şüükürki artık kafanızdaki soru işaretleri gitti.

Benim içinde duat et biliyorsun ebnzer soru işaretleri bizde de var.

Hamilelerin duasını kabul olurmuş.

Fasulyemize de iyi bak yorma kendini:nazar:

benim ismim değişik bir isim türkiyede sanırım birtek bende var yazarsam deşifre olurum direk. Siz bana ayşe deyin. özelden sms atma hakkı kazanınca adımı sölerim size

tamam canım şimdilik ayşe olsun nickin uzun :)sende çok yazda özel mesaj hakkı kazan br an önce,:)

sumakcım yorma kendini canıms...umağın konusu benmde aklıma geldi herşey çözüldü artık :)

Sumakçım aklıma ne geldi biliyormusun?

Daha bir kaç hafta önce bebek mi dükkanmı ikileminzde kalmıştınız çok şüükürki artık kafanızdaki soru işaretleri gitti.

Benim içinde duat et biliyorsun ebnzer soru işaretleri bizde de var.

Hamilelerin duasını kabul olurmuş.

Fasulyemize de iyi bak yorma kendini:nazar:

evet aklımıza gleen o oldu bızımde

iyi ki acmamısız dukkanı

tum dualarım sızınle canlarım benım haytırlısıyla gelsın konsun gobeklerınıze

tamam canım şimdilik ayşe olsun nickin uzun :)sende çok yazda özel mesaj hakkı kazan br an önce,:)

sumakcım yorma kendini canıms...umağın konusu benmde aklıma geldi herşey çözüldü artık :)

evet cozuldu artık iş filan umrumda degıl ınan kı sıbel saglıkla dogsun tek ıstegım o

Ben de 2008 aralık geliniyim.

Eşimle 2007 yılında taniştik. 2007 Ağustos'ta nişanlandık. 2008 Aralık ta da evlendik.

Şimdiye kadar çocuk düşünmemeiştik.Şimdi bizde yavaş yavaş düşünmeye başladık.

Bkalım hayırlısı
hayırlısı.inşallah hemen olur..
hoşbuldum:)

gitmedım cnım

merhaba kımse

bebeğine maşallah..
özel değilse sormak istiyorum;neden geç evlendiniz?
birbirinizi tanıyalı çok olmuşş.

canım kısmetse doğum aralık dimi ben gibi aralık doğumlu olcak bebişde öyleyse :)

yok aslında kasım sonu en gec aralık 2 cıkıyor ama bana hep kasımda dogacak gıbı gelıyor

doktor bebege gore tam dogum tarıhı belırleyecek bakalım :)

ama yay burcu olacagı kesın

merhaba kaçak :KK1:

tesekkur ederım cok sagol gel ara sıra topıge bıl ver bıze :KK69:

cnm benim oglumla ancak 1 topige yetisebiliyorum bende gecen sene bu zamanlar hamileydim terminim 4 kasimdi ama oglum 30 ekimde dunyaya geldi. sende kasimin sonunda dogum yapcaksin galiba.. hayirli bi sekilde kucagin aalirsin insaallah.

cnm sormak istedigin bisiler varsa hamilelik ile ilgili bildigim bir sey ise cevaplarim. :KK16::KK16:

X