2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

evet ıstemıyor hıc bırsey..4 -12 de zaten sadece kahvaltı yapıyoruz :)

ya ıste calısmanın tek zoru o ,vardıyalı olunca gorusulmuyor hıc..kapıda karsılasılıyor falan fılan..

evet öyle malesef ama napalım iş olsun da hem özlüyoruz birbirimizi çok sık görsem ben kavga ederim zaten iyi yönünden bakmak lazım

dimi ben de kurslara gıderken oyleydı ,karsılasamazdık hıc :)

sımdıde o gelıyor ben gıdıyorum ,sadece yemekte konusuyoruz..

allahtan yarın ızinli :)

slm kızlar ayşegülcm ben üye olduğum bir forumda iki çekilişe katıldım bunada katılsam eşimi batırcam bugün 1 hediyemde geldi çok güzel şeylerdi

günaydın kızlar nasılsınız

canım şuanda çalışmıyom kızımlan ilgileniyom kızım dün gece uyumadı onun için demiştim

gezdım valla ,kardesım bende kalıyor 3 gundur o saat 7 de cıkıyor evden ,bende ona kahvaltı hazırlamak ıcın kalkıyorum..

dün kalkınca yatmadım esımde kalkmıstı ,gıttık sabah ıkeaya kahvaltı yaptık saatlerce sürdü ,gazete okudum bol bol kahve eslıgınde :)

sonra teyzeme gıttık sonra alısverıs yaptık sonra kıtap aldım yenı yenı ..

sonra eve gelırken gıttık balıkcıya balık aldık kızarttırdık eve gelıp balık keyfı yaptık sonra koştura koştura kursa gıttım sonra eşimin teyzesıne gıttık ..

saat 11 di eve geldık

bugunde kardesım ıcın kahvaltı hazırladım ,sonra o gıttı 7 de ben yattım..

birazdan yıne dısarı cıkıcagız ,akşama da günüm var

çoçuk olana kadar gezmeye devam

sağol canım iyiyim şükür misafirim gelcek koşturuym biyandan

ayşegül oh keyfin keyf valla
sumakada msafir gelcek miş koşturun kızlar Allah kolaylık versin

oh oh ne güzel iyi bi gün geçirmişin keşke eşim evdeyken bende evde olsam haftaya gececi o gün düz evde olcak ben işteyim içim onda kalıyo

sağol nihancım misafirler gitti ancak evi topladım kızım frsattan yararlandı çayları devirdi bir dünya iş bana başım ağrıyo uykum var bu arada sayfamız neden bu kadar boş

selam kızlar
bugün kızımın aşısı vardı 3 tane oldu kuzum
o yüzden biraz huysuz
bende yorgun

günaydın kızlar
3 aşı çok zor oluyo kim bilir nede ağlamıştır yavrum geçmişlr olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…