2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

nıhan merhaba cnım benım de 4 gun var adet olmama ,ınsallah olmam..

karsımda bı kız var benden cok sonra evlendı sımdı yenı bebegı oldu tahmını 3 günlük..

dısarıya agız sılme mendıllerını asmıslar..oturdum agladım ..

benım de olsunnn :KK5:
canım ya ağlama öyle Olucak inş Allahın izniyle ikimizede vercek hayırlı bi zamanda inş Allah bi melek
dedim ya kız beraber anne çocuk topiklerinde dolaşçaz:KK4::KK1:

ben de iş güç temızlık derken acamıyorum .ama sımdı aldım kıtabımı elıme bı elımde kahve kıtabımı okuyacagım..

once camasırları toplamam lazım ama :p

degıselım yerlerı :)

bende calıssam keske..

bu arada site cok yavas ya..konuyu acana kadar bekletıyorum hele nıhan sana özel msj atmam neredeyse bı 5 dkyı buluyor..

sızde de mı boyle yoksa ben de phtoshop acık oldugu ıcın mı ..daha once boyle sorun olmuyordu

degıselım yerlerı :)

bende calıssam keske..

bu arada site cok yavas ya..konuyu acana kadar bekletıyorum hele nıhan sana özel msj atmam neredeyse bı 5 dkyı buluyor..

sızde de mı boyle yoksa ben de phtoshop acık oldugu ıcın mı ..daha once boyle sorun olmuyordu
benimde yavaş çalışıyor ama 5dk yı bulmuyor

anladım cnım sen kacta cıkıyorsun ısten yemeklerını nasıl yapıyorsun..
5 te çıkıyorum ben 5 ten sonra yetişiyor zaten bizim evde pek yenmiyor iki kişi olunca birde eşim vardiyalı olduğu zaman ben evde olmuyorm yanlız yemek istemiyorum annemlere gidiyorum onun için herzaman yapmam yemek ama düzenli olmasını isterdim çalışınca böyle oluyor işte

5 erken tabı ya yaparsın hemen bı seyler..benım de esım vardıyalı bızde de cok yemek pişmiyor.
esım yokken ben de yemek yemıyorum ac kalıyorum :) hehe

5 erken tabı ya yaparsın hemen bı seyler..benım de esım vardıyalı bızde de cok yemek pişmiyor.
esım yokken ben de yemek yemıyorum ac kalıyorum :) hehe

:KK1: insanın canı istemiyo yanlız yanlız dimi vardiyalı çok zor mesela 4 12 iken ben işe geliyorum o evde ben eve geliyorum o işe gidiyor hiç görüşemiyoruz o hafta:KK58:

evet ıstemıyor hıc bırsey..4 -12 de zaten sadece kahvaltı yapıyoruz :)

ya ıste calısmanın tek zoru o ,vardıyalı olunca gorusulmuyor hıc..kapıda karsılasılıyor falan fılan..

X