2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

nesemese Menzil Gülü benssenb yasemink Rahel Mavi deniz Canturkcem Naz&pıtırcık

Hnurkocer hulya006mehay HDUYGU
arzubeyda Azeerda
mavi45 afakat
nerili ZeHrAcIk
meleğimsin Babyborn
librarian Güngüneş Hilalnur elif3558

Karabiberim sarı cimcime Umutyaren

nesemese
Menzil Gülü
benssenb
yasemink
Rahel Mavi
deniz
Canturkcem
Naz&pıtırcık
Hnurkocer
Azeerda
afakat
ZeHrAcIk
librarian
Babyborn
Hilalnur
Güngüneş
HDUYGU
arzubeyda
mavi45
nerili
meleğimsin
elif3558
hulya006
mehay

UMUT TRENİNDE UMUDUNA KAVUŞANLAR

Karabiberim-------------------------------------:CüvCüv:
sarı cimcime------------------------------------:CüvCüv:
Umutyaren---------------------------------------:CüvCüv:

tez zamanda telafi edicem bu liste işini en azından böyle düzgün..a.s.

kızlar kimse ugramamışmı buraya neredesiniz ya.benim bu aralar başım agrıyor of ya..çok sıcak ya sıkıldım bugün nedense..kızlar ya alakasız bir konu olacak ama sorayım size belki bilginiz vardır çinko vitaminlerin bi zararı olurmu ama bebiş bekliyoruz ya öncesinden bi sıkıntı olsun istemiyorum.vitaminlerin zararı olmayacagını düşünüyorum ama yine de aklımda kaldı.

mrh kızlar nasılsınız sıtede sorun var denız ondan ulasamıyolar baska sayfa acılıyo ama bu sayfa acılmıyo

Cinko nun gebelik icin faydasi var, ozellikle esine icir.

Kizlaaar nabersiniz. Burda bir mescit var orda kermes vardi bugun ve bebek esyalarida satiliyordu. Mesela ben otomatik olarak sallanan muzikli bir salincak buldum bebis icin hemde $10 di. Birde kiz bebek icin pembe bir takim vardi $4 onuda aldim sonra anakucagimi ne deniyo ondan birde dikis makinasi aldim hemde $20 di aayyy daha neler vardi cok uygundu. Daha alacaktim ama dedim dur burcu kendini tut:))) Bana kizim olucak gibi geliyor, ben ve yakin arkadasimin gordugu ruyalardan dolayi. Simdiden bayagi bir bebek esyasi birikti:))) Napim tutamiyorum kendimi gorunce o minicik seylerikaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Ben ha-mi-le-yiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hamileyimmmm
inanamiyorummmm
dün adetim gelmedi diye test oldum çöpe attim
sonra bidaha tuvalaete girdim içimden geldi bidaha bakiyim dedim.
Silik bir çizgi şok oldum
sonra bidaha test yaptim bildaha silik
bidaha yaptim baidaha
göslerime inanamadimm
hemen doktora gittik eşimi çağirdimm
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
hamileyimmmmmmmm
2haftalik bile değil hemdeeeeeeeeeeeeeeee

YASEMİNK. TEBRİKLER CANIM.ALLAH SAĞLIKLI, ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN CANIM.BEBİŞŞ GELİYORRRRRR:CüvCüv:

Kızzzzzzzzzzzzzzzz bu ne gzel bir sürprizz, süpeeeeeeeeerrrrrrr. Çok tebrik ediyorum canm, tam bize moral gereken zamanda geldi bebişin. Darısı başımıza artık. Kan testi mi yaptırdın canım? Daha çok minik dimi?

Yasemincim ben dun yani Berat gecesinde senin icin ve burda diger aklima gelen tum arkadaslarim icin dua ettim ve bugun bu haberi almak gercekten cok mutlu etti beni...

Canim yanlis mi hatirliyorum sen 3 ay koruncaz dememismiydin?? Allahim ne kadar buyuk, sen beklicem diye uzuluyordun bak Rabbim ummadigimiz anda yuzumuzu gulduruyor...

Son düzenleme:
sevgili menzil gülü isminin benim bildiğim menzille bi alakası varmı acaba. merek ettim eğer öyle ise memnun oldum seninle görüşmek isterim burada.

sevgili menzil gülü isminin benim bildiğim menzille bi alakası varmı acaba. merek ettim eğer öyle ise memnun oldum seninle görüşmek isterim burada.

Evet canim bildigin menzil sofisiyim:))) Tabi goruselim, bende memnun oldum... Burdan iki uye daha biliyorum bizden:)))

Son düzenleme:
uzun zaman olmuştu hamiş haberi almadığımız tebrik ediyorum yasemin Allah tamamına erdirsin arkadaşım ya bu arada bende menzil gülü gibi hatırlıyorum 3 ay ara verecez falan demiştin sanki yanılıyormuyuz???

Kiiizz bak ruyan hayra cikti. Ama kullandigin haplar iyi bir zarar vermedi bebisine. Birde nasil olduda 2 aydir adet olamadigin halde testlerde cikmamisti?

Birde bende bu ay ruyamda baskalarina ait bebekler goruyorum hayirdir insallah... Bir kerede ruyamda kuyumcuda caslitigimi gordum benim cocuklari olan arkadaslarim var onlarda kuyumcuda calisiyorlarmis. Onlar altinlar takinmislardi, icimden diyorumki bende altin setimi takinayim. Hayir olsun buda...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…