2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

atmaya çalışıyorum cnm üzerimden ama hemen atmak kolay olmuyor.sagol ilgilendigin için.sende durumlar nasıl.

rica ederim canım..Bak arkadaşlarda dahil hepimiz sana destek oluyoruz..benim durumlar belli değil bakalım ayın 21-22 gibi hastalanmam gerek..Bu ay bunu çok dile getirdim ama bu ay pek ümidim yok ben eylülü bekliyorum dersem daha iyi olacak sanırım..Neden eylül dersen eylülde doktora gideceğim o nedenle..Allah hakkımızda hayırlısını versin hepimize...

Kizlar size pre-seed in resmini yolluyorum. Kullananlarin yaptiklari yorumlarda 1 tupde neredeyse 3 kullanimlik oldugu ama bir kere acilinca bir daha kullanilamadigi, bu yuzden kayganlastiricinin cogunun bosa gittigi yaziyordu ama bana gelen tuplerin her biri tam bir kullanimlik, herhalde gelen elestiriler yuzunden degistirmisler. 6 tup pre-seed ve yaninda iki tanede gebelik testi toplam $15 tuttu.

dsc0178pa8.jpg

dsc0179jw4.jpg

bunu türkiyede bulma şansımız varmıdır acaba

MAVİ DENİZE...
canım merhabaa.s.
eminim herkesin zaman zaman korkuları oluyordur. Kiminin korkusu bebek olursa ne yapcam? kimininde ya bebeğim olmazsa korkusu. Ben ikisinide aradabir yaşıyorum mesela.. Böyle korkuların olması normal. İnsan bebeğinin olucağını düşününce içi kıpır kıpır oluyor. Fakat bununla beraber doğururken nasıl olcak yada nasıl büyütcem diye düşünüp korkmaya başlıyosun. Bence bunlar gayet normal. İnsan kendi hayatına alışınca farklılık çok zor geliyor. Ama bebekte evin neşesi. Düşünsene sana "anne" sevdiğinede "baba" diyen bi canlı bi melek.. Hem kendi bebeğin yeğenlerin gibi olamaz inan.. O ağlayınca için acır.. Ne yapmalıyım onun için diye akla karayı seçersin. O gülünce dünyalar senin olur. Düşünsene yavrun canının bir parçası.. Gün gelir onun ağlamasını bile izlersin belki eminim sana hiçbir şeyi batmayacak ve eminim asla pişman olmayacaksın. Hiç korkma arkadaşım. Endişede etme. Hayırlısı neyse o olsun hepimiz için inşallah. Allah hepimize nasip kısmet eder inşallah.. Hersabah işe gelir gelmez burayı açıyorum. Ve nesemesede bilir belki bu topikin sayesinde bende bebek istedim. Tüm korkularım azaldı.. Tabiki gene bazen oluyo ama onun sıcaklığını düşündükçe o korkular umrumda bile değil... Buarada kendini yalnız hissetme. Bende kendimle uğraşıyorum aylardır biliyosun Affet görmmişim yazını.. :1hug:

cnm sagol cvp verdigin için evet dedilerinde haklısın menzil gülü ve neşemesede söyledi demekki hepimizde olsamı yoksa olmasamı dedigimiz anlar olmuştur hayırlı tabii bendede bazen ya hiçbir zaman bebgim olmazsa diye korkkuyorum.bunlar bizim düşüncelerimiz tabii rabbim bizim için hayırlısını versin.hepimizin yüzünü güldürsün .evet bebek evin neşesi farklı oldugunu biliyorum en basitinden yegenler bile olunca ne evde her yeni yaptıkları şeyler hoşumuza gidiyor onlarda uzun bir süre bebk düşünmediler ama şuan onlarla daha güzel oldu ev diyorlar . size bahsettigim sonuçlar 1 saat kadar önce elime geçti akşam üzeri doktoruma götürüp gösterecem eger yerindeyse terimlerden bişe anlamadıgımdan bende yorum yapamıyorum bazı yerlerde negatif bazı yerlerde pozitif yazıyor.bi sorun çıkacagını düşünmüyorum,ama tedbir almak lazım tabii yarın bişe oldugunda (ki inş.olmaz)neden yaptırmadım demek istemem.cnm destegin için çok tşk.sen hala hasta olamadın dimi onun sıkıntısıda berbat bişydir bende çok sık olarak düzensiz olurum 2 ayı falan bulurdu.allah yardımcın olsun.umarım biran önce regl olursun .kendine iyi bak.

Kizlar Beratla bugun 2. gunumuz. Dun annesini aradi uyumadi, dogru duzgun yemedi filan ama bugun kahvaltisinida guzel etti ve halada birseyler yicem diye araniyor:) Maasallah ben cok cocuk gordum mizmiz ama bu oyle degil yavrum benim. Uslu bir cocuk, kendi kendine oyun onyunyor arada beni elimden tutup goturup birseyler gosteriyor yada yemek icin birseyler istiyor. Bakalim oglen uykusunda napcak?? Bugun alismis gorunuyor. Gorseniz cook taattliii....(Avatar resmimdeki Berat)

Son düzenleme:
Kızlar birbirimize desteğimiz çok hoşuma gidiyor. Ben bu siteye takılmaya başaldıktan sonra bebiş işine iyice kafa yormaya başladım. Bugün eşimle bir kabir ziyaretine bir de kanser hastasını ziyerete gttik. Kızlar ömrümüz gerçkten çok kısa ve yaptığımız herşey değersiz geldi gözüme. Benim yaşım 32 ve bugün ölsem arkamda 2tez, 1 makaleden başka insanlara bırakabildiğim hiçbirşey yok. Bunlardan da kimsenin haberi yok ne yazıkki. Bugün neden bebiş istediğimizi ve buna neden bu kadar kafa yorduğumuzu daha iyi anladım.
Menzilgülüm sen pratiğe başlamışsn bakıyorum. Allah kolaylık versin. Pre-seed'i 2 Türk firmanın netinde buldum ama online satışları yoktu. Belki mail atılarak istenebilir. Bu ay eşim yine doğal yollarla denemek istiyor. Ben de Ona katılıyorum. Olmazsa öbür aya doktora giderim belki. Hayırlısı.

Kızlar hepinizi çok seviyorum. Allah iki cihanda hepimizi mutlu etsin her konuda.

slm kızlar kk ya girince kesinlikle buraya ugramadan yapamıyorum sizin sayesinde tabii tşkler hepinize.dün sonuçları aldıgımı yazmıştım ama dokora gösterdigimi ve ne söyledigini yazmamıştım sanırım doktora gösterdim bazı negatif olanlar şuan hastalıgımın olmaması(hangi degere baktıysa bilmiyorum)pozitif olanlar ise daha önce geçirmiş oldugumu gösteriyor.yani pozitif olması aslında daha iyimiş vucut bagışıklık kazandıgı için dirençli olurmuş şuanda bir müdahaleye gerek kalmazmış kansizlık falan da yokmuş şükür.sadece folik asit kullanıyorum şu ara.hayırlısı kızlar.inş.hamiş haberimi veririm size yakın zamanda.kızlar test sonucunu alabilmek için özellikle kanda kaç güç geçmesi gerekiyor regl tarihinin geçmesi beklemek mi gerekir.neşemeşe dediginde haklısın arkaamızda bırakacak bişe yok ve çok kısa hayat ne olacagı belli dgl. menzil gülü beratta tatlı bi çocukmuş neyse sana da bakma konusunda şimdiden çalışma oluyor.rabbim hepimizin gönlüne göre bebekler nasip etsin.:emir_bebek::emir_bebek:

slm kızlar kk ya girince kesinlikle buraya ugramadan yapamıyorum sizin sayesinde tabii tşkler hepinize.dün sonuçları aldıgımı yazmıştım ama dokora gösterdigimi ve ne söyledigini yazmamıştım sanırım doktora gösterdim bazı negatif olanlar şuan hastalıgımın olmaması(hangi degere baktıysa bilmiyorum)pozitif olanlar ise daha önce geçirmiş oldugumu gösteriyor.yani pozitif olması aslında daha iyimiş vucut bagışıklık kazandıgı için dirençli olurmuş şuanda bir müdahaleye gerek kalmazmış kansizlık falan da yokmuş şükür.sadece folik asit kullanıyorum şu ara.hayırlısı kızlar.inş.hamiş haberimi veririm size yakın zamanda.kızlar test sonucunu alabilmek için özellikle kanda kaç güç geçmesi gerekiyor regl tarihinin geçmesi beklemek mi gerekir.neşemeşe dediginde haklısın arkaamızda bırakacak bişe yok ve çok kısa hayat ne olacagı belli dgl. menzil gülü beratta tatlı bi çocukmuş neyse sana da bakma konusunda şimdiden çalışma oluyor.rabbim hepimizin gönlüne göre bebekler nasip etsin.:emir_bebek::emir_bebek:

Canim kanda adetinden 5 gun once cikiyor benim bildigim, bunun ornekleri var bu sitede. Hayirlisi olsun hakkinda...

Ben bu testten bişey anlamadım kızlar yaaa...

bende istiyorum listede ismimi 2 yıllık evliyim bu ay 8 gün gecikmem oldu doktor olabilirde olmayabilirde dedi ve adet oldum çok üzgünüm...

Mavi Deniz canım olduğun test ne testiydi. ..

cnm bu testi bebk düşünmeden önce kontrol amaçlı yapılması gerektigini söyledi testlerin isimlerini bilgisayar ortamında gönderdigi için kan almaya görmedim ne oldugunu ama hemoglabin genel rytin testler vardır ya kansızlık demir eksikligi sarılık falan onlar olmalı bu gibi şeylerden bahsetmişti yani küçükken geçirdigimiz hastalıklarda bir nevi önemli geçirdigim için bir nevi bagışıklık kazandıgımdan iyi oldugunu söyledi bazı virüsler vucutta oldugunu biz anlamazmışız bunun için test aksi bişe olursa sanırım ilaç aşı falan oluyor.ben doktoruma güvendigimden öyle fazla da soru sormadım neden niye ne olacak gibi..umarım sorunuza cvp verebilmişimdir.

Yasemink canım mesajını yazdığın yere isimleri altalta sıralayıver. Başka birşey yapma sen, en son yapılan listeden itibaren yazılanları gözden geçir ve kimler yeni geldiyse onları ekleyiver listenin sonuna. İşte bu kadarcık :)) kolay gelsin canım..

X