2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Semacım yeni başlığa taşındık oraya bekliyoruz canım. Ne istersen de güzelim, içinden nasıl geçiyorsa öyle de, ben hiç kızmam. Hepiniz benim canımsınız.

yok estağfirullah ne kızması sadece sitem ettim valla bende kk da kimseye kızamıyommmmmm

Kızlar merhaba hamile arkadaşları tebrik ediyorum,diğer topiklerde görmüşsünüzdür ben de yaklaşık 1.5 yıllık evliyim,korunmayı bıraktığım bu 4. ayımdı malesef dün adet oldum.Umutlar gelecek aya kaldı.ben eşimle sadece haftasonları görüşüyorunm onun işinden dolayı çoğu zaman yumurtlama günlerini haftaiçine denk geldiği için kaçırıyoreum.Bayram tatilinde denk gelecek gibi işallah hayırlısı ile hamile kalır güzel haberleri sizinle paylaşırım.Dualarınızı bekliyorum,hepinizi öpüyorum görüşürüzİnşallah.Rabbım hepimize en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin aminnnnnnnnn.

cnm biz bebişlerini yoluna gözleyen umutlu hamişve anne adayları topigindeyiz ayy başlıgı tam aklımda tutamadım..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…