2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

kızlar günaydın.. Bu hafta güzel başladı hamile sayımız artmış. Ademel ve bmeltemb sizleri tebrik ederim. İnşallah uğurlu gelirsiniz ve arkanıza bizde takılırız..:))

kızlar günaydın.. Bu hafta güzel başladı hamile sayımız artmış. Ademel ve bmeltemb sizleri tebrik ederim. İnşallah uğurlu gelirsiniz ve arkanıza bizde takılırız..:))

çok sağol canım.allah sizlerede nasip etsin inşallah.hayırlı ve mutlu haberlerinizi bekliyoruz.

bmeltemb tebrikler canım senin adına çok sevindim ay ne güzel inşallah Allah bizlerede nasip eder

kızlar idrar renginde değişme oluyormu hamilelik belirtisi oluyorsa nasıl oluyor koyulaşıyormu

hamilelik belirtisi olarak miğde yanması varmı bilen biri lütfen yardımcı olsun

arkadaşlar hamilelik belirtisi olarak miğde bulantısı hafifmi oluyor yoksa çıkarcak kadar oluyormu yeni hamişler yardımCADIARZU

hamilelik belirtisi olarak miğde yanması varmı bilen biri lütfen yardımcı olsun

inşallah hamişsindir ve bizede bu mutlu haberi verirsin.bende çok az mide yanması oldu fakat arkadaşımın daha fazlaydı mide yanmaları.(o mide yanması sanıyormuş ama değilmiş.su kesesi oluşuyormuş).hakkında hayırlısı ne ise o olsun allah gönlüne göre versin canım.a.s.

günaydın kızlar beni hamileler listesine ekleyin hamileyim:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool:

Ballım şimdi gördüm hamile olduğunu canım ya,çoook sevindim,Alah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin...Darısı başımızaaa:smiley-cool:

Ademel ve bmeltemb arkadaşlarım hayırlı olsun bebişleriniz.Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin.Darısı bizlerin başına...

[FONT="Tahoma"]Kızlar ben de yardımınızı istiyorum,fikirlerinize ihtiyacım var:) kısaca özet geceyim... adet siklum 27 günde bir ve düzenli ve geçen ay 14 ünde regli oldum.Genel bir kontrol için doktora gittim geçen hafta Salı günü,iltihap varmıs,antibiyotik ve vajinal fitil verdi,ama hala reglim gelmedi.İlaclardan ötürü gecikme yasamıs olabilir miyim sizce? doktora gittigim gün adetime 1 hafta vardı,tüm testlerim temiz çıktı,kan testinde de bişi görünmüyordu:sm_confused: test alsam mı,beklesem mi,napsam sizce:)[/FONT]

çok teşekkür ederim canım beni aydınlattın 2 gün kaldı çok belim ağrıyor hayırlısı inşallah

Fikir verebilecek kimse yok mu kızlar yaasenağlama

Fikir verebilecek kimse yok mu kızlar yaasenağlama

Zeyned cim verdiğin bilgiler doğrultusunda adetin 5 gün geçmiş sanırım değil mi? yoksa ben mi yanlış hesaplamadım. Sana ümit vermek istemem ama bence evde bir test yap ne kaybedersin..Ama ilaçlarında etkisi olmuş olabilir. Acabalarla bekleyeceğine test yap derim ben..İnşallah hamilesindir.

5 gün geçti canım,ama adetten bir hafta önce kan testi yaptırdm ya,olsa onda çıkardı diye düşündüğüm için test yapmadım:1no2: iş cıkısı alıp yapayım o zaman ya,negatıf cıkarsa cok üzülcem yinesenağlama

kan testinden haberim yoktu hayatım..Seni umutlandırmayım o zaman ben. Ya da testi al ama yarın sabah yap ilk idrarınla..Negatif çıkarsa da üzülme zaten sen yok diye biliyorsun. O düşünceyle yap testi..Bu ay kısmet değilmiş demek ki..Bak hepimiz birgün olacak diye bekliyoruz. Bu heyecanı yaşamakda güzel bence.Varsın olsun negatif çıksın ne yapalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…