2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

herkese merhaba, ben yeni üyeyim. forum sayfalarından inceledim yeterince ama yinede sizlerle payleşmek istedim. 3 gün geçti test yaptım silik çizgi çıktı. bugün 5. günüm gelen giden yok. hamile olduğumu sanıp sevinmiştim ama bazı yazıları da okuyunca boşuna ümitlenmemem gerektiğini anladım. yarın yine test yapıcam ya yine açık çıkarsa gebe değilim mi ozaman.

canım ben bugün yaptım testi
bende de silik çizgi çıktı hemen kan testi yaptırdım ve
hamileyiiiimmmm
bence sende hemen kanda baktır ve silik çizgi de olsa gebelik olduğunu gösteriyormuş
tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallaha.s.

adamek çok tebrik ediyorum canım seni. yarın ilk işim kan testi yaptırmak olacak. peki sen randevuyu nezaman alacaksın. yani tam olarak herşeyi ile bebişi görmek için

adamek çok tebrik ediyorum canım seni. yarın ilk işim kan testi yaptırmak olacak. peki sen randevuyu nezaman alacaksın. yani tam olarak herşeyi ile bebişi görmek için

perşembe düşünüyorum canım o zaman 5 haftalık olur sanırım
erken gidersem kesesini göremem diye korkuyorum

perşembe düşünüyorum canım o zaman 5 haftalık olur sanırım
erken gidersem kesesini göremem diye korkuyorum

tamam bende perşembeye alıcam randevuyu. son adet tarihim 8 mart olduğuna göre bende eğer varsa ozaman görürüm. tabi yinede ümitlenmeyeyimde. sonradan üzülmek istemiyorum çünkü

tamam bende perşembeye alıcam randevuyu. son adet tarihim 8 mart olduğuna göre bende eğer varsa ozaman görürüm. tabi yinede ümitlenmeyeyimde. sonradan üzülmek istemiyorum çünkü

evet canım kesin görürsün senin ki bugün bile 5 haftalık görünüyor zaten sen benden öndesin 3-4 gün sanırım
hayırlısı olsun canım ama bence hamilesina.s.

evet canım kesin görürsün senin ki bugün bile 5 haftalık görünüyor zaten sen benden öndesin 3-4 gün sanırım
hayırlısı olsun canım ama bence hamilesina.s.

evet öyle görünüyor ama ben 28 günde olmuyorum 31 günde oluyorum. oyüzden farklılık gösterebilir diye düşündüm. garanti olsun. hayırlısı olsun. gönlümüzce olsun inşallah. perşembe doktor dönüşü bana buradan yaz olurmu mutlaka

Aramıza yeni katılan sumeyya, melek82, hayat_can hoşgeldiniz. Adamel canım çok tebrik ediyorum. Hadi kızlar stres yapmadan çalışma ve dualara devam. Bu arada benim de az önce adetim gelmeye başladı. Oh be kafam rahatladı. Herşeyin en hayırlısı olsun. Kızlar hiç moralimizi bozmadan yola devam:dance:.

teşekkürler nesemese kendimi listede görmek yalnız kalmaktan daha iyi inşallah en yakın zamanda listeden siliniriz hamiş olarak eminimki hiç aklımızda olmadığı bir anda hamiş olduğmuzu öğreneceğizsüprizzzzz

kızlar regl olmama 3 gün var belirti olarak sadece bel ağrısı normalde her regl olmama yakın test alıyordum ama son 2 aydır almıyorum çünkü üzerine düştüğüm zaman olmuyoooor ama sonuna kadar ümitliyim buayh hiç kafaya takmadım ama gel görki regl olmama 3 gün var 3gün kala kafaya takmamak elde deyil

mrb hayat can testte silik çıkmasıda bildiğim kadarıyla pozitif oluyor hcg hormonun daha tam idrara karışmamış olabilir bence hamişsin daha 3 gün geçmiş bekle çizgi oyüzden silik çıkabilir arkadaşımında silik çıkmıştı ama hamileymiş bence normal

Kızlar benim adetim başladı. Hadi hayırlısı bakalım. Başka kimler vardı benim gibi beklemede? Acaba adet zamanım da stresten mi uzadı diyorum. Lütfen birbirimize destek olalım. Hep birlikte bu günleri de atlatıcaz İnşallah.

evet canım bencede stres adet düzenini değiştiriyor zaten günler çabuk geçiyo kafaya takmayınca inşallah bidahaki aya bir bakmışsınki hamilesin hayırlısıylasüprizzzzz canımız sağolsun yeterki

Kızlar nisan ayı geçince adımızı ne olarak değiştirelim? Bizim düşündüğümüz isimlerde başka üyeler yeni konu açabiliyor. İsterseniz bana özel mesaj atabilirsiniz. Oylamaya açıyorum. Nisan sonunda ismimizi değiştiriyoruz kızlar. Bizimle birlikte yola çıkan herkesin fikri benim için çok değerli. En çok istenen isim grubumuzun ismi olsun. Evet teklifleri bekliyorummmmmm. Hadi kızlar hep birlikte..

kızlar umarım hepiniz en kısa zamanda hamike olduğunuzun haberini alırsınız allah hepinize sağlıklı bebekler versin:) hepiniz

Umudunuzu kaybetmeyin stres yapmayın derim herrşyin en hayırlıaı olsun sizler için....

Mesela "Bu ay eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler"
"Umudunu yitirmeden hamişliği bekleyenler"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…