2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

kan testinden haberim yoktu hayatım..Seni umutlandırmayım o zaman ben. Ya da testi al ama yarın sabah yap ilk idrarınla..Negatif çıkarsa da üzülme zaten sen yok diye biliyorsun. O düşünceyle yap testi..Bu ay kısmet değilmiş demek ki..Bak hepimiz birgün olacak diye bekliyoruz. Bu heyecanı yaşamakda güzel bence.Varsın olsun negatif çıksın ne yapalım.

Haklısın Rahelcim ya:) zamanı gelince olur,napalım artık..test de yapmıcam vazgeçtim:smiley-cool: sen ne zamandır bebek sahibi olmayı istiyorsun?

ben de bu ay bu müjdeyi vermek isterim ama nasip..bugün adet günüm dü olmadım ama karnımda bir ağrı var sanki.Fakat ben yokmuş gibi davranıyorum:) Hadi kızlar dua edelim hep beraber.İnşallah tüm isteyenler bu ay müjdemizi verelim.

ben de bu ay bu müjdeyi vermek isterim ama nasip..bugün adet günümdü henüz olmadım ama karnımda bir ağrı var sanki.Fakat ben yokmuş gibi davranıyorum:) Hadi kızlar dua edelim hep beraber.İnşallah tüm isteyenler bu ay müjdemizi verelim.

gizemx umarım hamişsindir canım test yapmayı düşünmüyomusun hayırlı haberlerini bekliyoruz

ben de bu ay istiyorummmmmmmmmmmm.. ama adamla pek görüşemiyoz.. işleri çok yoğun.. yorgun geliyor. sonra cuppaaa yatak ve horul horul.. 4. seneye girdik ne zaman cocuk yapcaz bizzz :KK43:

canım 4 senedir istiyomusun yoksa yenimi bebiş kararı aldınız umarım en kısa zamanda olur bebişin

kan testinden haberim yoktu hayatım..Seni umutlandırmayım o zaman ben. Ya da testi al ama yarın sabah yap ilk idrarınla..Negatif çıkarsa da üzülme zaten sen yok diye biliyorsun. O düşünceyle yap testi..Bu ay kısmet değilmiş demek ki..Bak hepimiz birgün olacak diye bekliyoruz. Bu heyecanı yaşamakda güzel bence.Varsın olsun negatif çıksın ne yapalım.

Helal olsun Rahel, işte bu. Tam benim kafamdansın. Zamanı gelir seviniriz, zamanı gelir üzülürüz, ama abartmayalım dimi? Bu günlerin de bir tadı var canım. Sana sonuna kadar katılıyorum.

Cok Guzel Bi Haber Cocuk Sahibi Olmak Sanirim Ama Evli Olmakla Guzeldir Ben 21yasindayim Evli Degilim Ve Bakirede Degilim Ablacim Eger Benim Bu Durumumu Yadirgamazsan Bisey Sormak Isterim Tani Ilk Once Senden Olumlu Yada Olumsuz Cvp Gelmesini Beklicem Sonra Eger Istersen Sorumu Sorucam Iy Gunler Saygilar

Canım sen kime soru sormak istiyorsun? Bizi aşan bir konuysa psikoloji gibi pek çok bölümümüz var, seni yönlendiririz.

Canım ama duruma ve kişiye göre değişiyor bu. Bence çok da geç kalmamak gerek. Sonuçta gerekirse doktorlar da doğal yolla olabilecekse çiftleri bu şekilde yönlendiriyorlar. İkimizde aynı yaştayız. 35'ten sonra bizim için ve bebek için herşey daha da zorlaşıyor, biliyorsundur. Ben de önümüzdeki ay ovulasyon kiti kullanıcam, yine olmazsa dr yolu görünüyor. Güzelim bugünlerimiz bizim altın günlerimiz, boşa harcamayalım bence. Yine de son karar senin. Ayrıca o 1 yıl bekleme hikayesi artık 6 aya kadar indi. Kızlar dikkatli olalım. bmeltemb bize çok güzel bir yol göstermiş, ummadığımız bir rahatsızlığımız olabilir. Doktora gitmemizde fayda var.

kızlar dün adet olmam gerekiyodu olmadım bugunde olmadım bende dayanamıdm bi test yaptım ama sonuc negatif acaba erkenmi yaptım hemen belli olurmu bilginiz varmı bu konuda

kızlar dün adet olmam gerekiyodu olmadım bugunde olmadım bende dayanamıdm bi test yaptım ama sonuc negatif acaba erkenmi yaptım hemen belli olurmu bilginiz varmı bu konuda

Yumurtlama tarihini biliyor musun canım? Döllenmeden 7-10 gün sonra çıkıyor tüm idrar testleri. Erkeni geçi yok aslında.

Arkadaşım bende adet geçikmemden 1 gün sonra yaptım ve pozitif çıktı neseciğimin dediği gibi yumurtanın döllendiği tarih önemli.umarım hamişsindir.

Haklısın Rahelcim ya:) zamanı gelince olur,napalım artık..test de yapmıcam vazgeçtim:smiley-cool: sen ne zamandır bebek sahibi olmayı istiyorsun?

Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun canım..Ben 21 aylık evliyim 9 aydır istiyoruz bebek. Ama ben doktora gittim. Tüm testlerim normal çıktı. Eşimin ilk sayımda sperm sayımı düşüktü direk tüp bebek dediler ama Allah'ın işi 2.sayımda normal çıktıCADIARZU Bu sonuçtan sonrada tüp bebekten vazgeçildi tabii.Normal yolla olabilme ihtimali var dediler. Şu an eşimin 3.sayımını bekliyoruz. Belki aşılama olacağım. O zaman süresinde normal olursa bilemem artık:içelim:

saol canım. 3-4 aydır düşünüyoruz.. yani henüz bilmiyorum tedavi gerekip gerekmediğini.. en az 1 sene beklemek gerekmiş..

canım bence nesemese haklı..Bencede en kısa zamanda doktora gitmelisin.Benımde korunmayı bırakalı 1 sene olmadı ama yaşımızında etkisi olduğu için tedaviye hemen başlayacaklarını söylediler. Hiçbir sorun yoksa bile için rahat eder..Umarım yoktur tabi ve zamanı gelince hamile kalırsın..a.s.

merhaba kizlar.ne zamandi giremiyordum o yuzden yeni hamileler varsa tebrik ediyorum.olamayanlara da umitlerini kaybetmemelerini diliyorum.kizlar dun benim adet gunum idi ve hala hic bir sey yok.insallah hamisimdir,dualarinizi benden esirgemezseniz sevinirim.

merhaba kizlar.ne zamandi giremiyordum o yuzden yeni hamileler varsa tebrik ediyorum.olamayanlara da umitlerini kaybetmemelerini diliyorum.kizlar dun benim adet gunum idi ve hala hic bir sey yok.insallah hamisimdir,dualarinizi benden esirgemezseniz sevinirim.

canım umarım hamişsindir Allah gönlüne göre versin hayırlı haberlerini bekliyoruz

ya ben 10 nisanda kan testi yaptırdım negatif çıktı.Çok üzüldüm ama hala bir ümit var içimde .Bugün adat olacakmışım gibi uyandım yine ama henüz yok.Kızlar umarım hepimiz hamileyizdir.İnanın bugün hepimz için dua ettim

merhaba kizlar.dun de yazdigim gibi adet gunum 2 gundur gecikiyor.bu gun 3gunum ama hala hic bir sey yok.kizlar lutfen bana yardim edermisiniz size sorunumu yaziyorum.her zaman adet olmamisdan 3,4 gun once belim agriyordu,goyuslerim agriyordu,sanci falan oluyordu,simdi hic bir sey yok,sanki hic adet olmayacakmisim gibi.cok tuhaf geliyor bana ,neden boyle.bu gun dayanamadim test yaptim ama negatif cikti.kizlar ne bu benim durumum ben anlamadim.

günaydın kıslar fidanazeri inşallah hamişsindir canım
herkes nasıl iyiyiz dimi kızlar

X