2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

nesemese

Mevlam bizi koru..
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
3.621
6
Nisanda eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!
Hadi hep birlikte elimizden gelenin en iyisini yapalım ve en hayırlısı olsun diye dua edelim. Göreceksiniz birlikten kuvvet doğacak. Birlikte yaptığımız dualarımız bize güzel hediyeler olarak geri dönecek. Yılmak yok. En önemlisi önce bizim sağlığımız. Önce kendi sağlığımıza çok dikkat edicez sonra elimizden gelen herşeyi yapıcaz. Öğrendiğimiz en ufak bir bilgiyi bile paylaşarak birlikte hareket etmenin heyecanını yaşıyacağız. Hiçbirimiz bıkkın ve üzgün mesaj atmayalım, umudumuz bizim en büyük hazinemiz şu anda. Hadi hepimiz birbirimize destek olalım.

Umudu olanların listesi (Lütfen umutsuzlar buraya yaklaşmasın)

*nesemese
*evriş
*ayrılıkk (Umarım hayallerinden ayrı kalmazsın)
*l@le (senin gibi e'yi klavyeden bulamadım bulunca düzelticem canım)
*benssenb (umarım en kısa zamanda listeden silerim seni)
*bebekim123
*zeyned
*gülsü
*emine83
*akkoç8480
*balımnur
*mavi rüya
*YEŞİMCİK
*baharcık
*spesiyal
*mavi 45
*hanice
*nisan42
*serpilla
*deniz1634
*smhsmh
*Rahel
*fato83
*Gülten
*şuşu
*hatser
*tuğba_a
*SABIRSIZ
*kuba
*balsın
*minos
*evrimmm
*gözek
*semra00
*Burcucukkk
*sultankeles2006

Listemizde olup da müjdesini vermiş ANNELERİMİZ
1.*meryemyilmaz
2.*zeynoo24

İsimlerini yanlış yazdıklarım beni uyarsın. Bu aralar çok dalgınım arkadaşlar. Ayrıca bize dualarıyla güç katan tosbaa8, myflowers, Tuya Deniz , bendir79, koalayim, sibel'ce arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah onların kalplerindeki dilekleri de hayırlısıyla olur, bebişleriyle sağlık sıhhat içinde mutlu bir ömür geçirirler.

HEPİMİZ İÇİN EN HAYIRLISI VE GÜZELİ OLSUN a.s.

Son düzenleme:
Hadi bende sana bu duyguların için ilk destek veren kişi olayım Neşe :)

Umarım Nisan ayı bizim için güzel bir bahar başlangıcında umut ayı olur :)

Folik asidimi düzenli alıyorum,yürüyüşlerime başladım,hiç bir şekilde ilaç kullanmıyorum,umudumu kaybetmiyorum,herşeyin hayırlısı ve de doğru zamanı vardır düşüncesiyle bakıyorum.

Ben de bu ay hamiş olmak isteyenlerdenim.Gerçi biz daha ilk kez deniyoruz.Allah yardımıcız olsun.Pozitif düşünelim herşey iyi olsun.Fazla düşünmezsek daha mutlu oluruz.Hadi hayırlısı...

l@l€;2232906 .!.:
birşey dikkatimi çekti nisan ayını bekleyenlerin hepsi eğitimci galiba:)))

Canım demekki bu eğitimcilerin 2009'da eğitim verecekleri kendi bebişleri olacak inşallah :)

ben nisanda değilde martta versem olmazmı:)15 gün sonra netleşecek eğer negatif olursa nisanda sizinle haber veririm:)

Ben insallah hayirlisi ile bu ay mujdelemek istiyorum. Ama bu ay hamile degilsem, tabiki Nisana kaliyor:)

benssenb ve bebekim123 inşallah ikinizi de bizim listeye almamıza gerek kalmaz:). Sonuç beklediğiniz gibi olmazsa da ÜZÜLMEYİN, hemen netin başına geçip bu umutlu gruba katılmanızı istiyoruz.
Unutmalayım; BU GRUPTA KARAMSARLIĞA YER YOK.
Sizin için en hayırlısı ne ise onu diliyoruz.

LİSTEMİZE GİREMEYENLER! lütfen dualarınızda bizleri unutmayın.Şimdilik 6 umutlu duacımız oldu bile:)

merak etme nesemese umutsuzluğa yer yok bende Allahtan ne zaman umut kesilirki ama bu ay müjdeyi versemde fena olmaz :):):)olmazsada yine sizinleyim canımnisana veririm ne olacak

kizlar bende duacinizim 15 marti bekliyorum insallah gelir bebisim.
ama gelmezse nisanda yine beklicez vazgecmicem yani
umutla onu beklicem heray benide ekleyin listenize

ben dün bu ay da hamile olmadığımı öğrendim .çok üzülmüştüm ama eşim bana ,üzülme üzülme sana üzülmek yakışmaz dua etmek yakışır dedi.o çok haklı bize üzülmek karamsarlığa düşmek yakışmaz biz olmazları olduran bi ALLAHa inanıyoruz ozaman sonuna kadar umut etmek bizim hakkımız.birbirimize dua etmek fikride çok güzel birbirimize ettiğimiz dua daha çabuk kabul olur inşallah.ALLAH hakkımızda hayırlı evlatlarla yüzümüzü güldürsün en hayırlı ve kısa zamanda inşallah amin

listenize benide ekleyin umutsuzluk en büyük düşmanımız nisan ayında olmasa mayıs ayında ama bir gün bizde allahın izniyle anne olacağız birbirimize dualarımızla destek olacağız ve hepimiz ilk müjdelerimizi buraya yazalım :1hug:a.s.

bende nisanda hamiş haberini almak istiyorum. olmazsa dr yolları gözüküyor artık :)))

kızlar ne kadar güzel yazmışsınızz..
inşallah hepinizin dilekleri gerçekleşiirr.
benimde kalbim, dualarım sizinleee....
allah hepimize sağlıklı, sıhhatli bebekler nasip eder inşallah.

:sm_cool:ay inşallah hepimizin olur ben aranıza yeni katılanlardanım 8 aylık evliyim ve nisan da allah ın izniyle hamile kalırım ve canımın doğum gününde ona en güzel hediyeyi veririm ağlamanın sızlamanın bi faydasının olmadığını bu siteyi bulunca anladım bu arada ayaklarımızı havada tutmanın bi faydası olur umarım

bende haziranda iki yılı doldurucam inşallah .23 nisan benim doğum günüm en güzel hediye gerçekten test çubuğunda çift çizgiolur hayırlısıyla heralde.düşünmek bile çok güzel

bende yeni dogum yapmış biri olarak yeni dediysem 3 ay oldu :) size dua edeyim allah tüm isteyenlere versin inş haberlerinizi bekliyorum :)

canlarım ınsalah hepımız zamanımız gelınce bebişlerimize kavusuruzzz. benıde ekleyın lıstenızeee:içelim:

bende 15 martı heyecanla bekliyorum bu ay çok ümitliyim, inş bir dahaki ay mart ve nisan hamişleri olarak sohbete devam ederiz:)

Kızlarr,ben de varım:1rolleyes: en yakın ve en güzel zamanda Allah ın bizlere meleklerimizi bahşedeceğine inanıyorum..dualarım sizlerle...

Arkadaşım, ne güzel sana destek olan bir eşin var maşallah. Allah muhabbetinizi ve yuvanızın huzurunu bozmasın. Sen Onun kıymetini bil, sımsıkı sarılmalıyız bence eşlerimize, onlar belli etmiyorlar ama içlerine atıyorlar herşeyi. Bizler Onlara da destek olmalıyız bence. Acizane kendi fikrim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…