2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

helincim, dün hayatımın en büyük sınavını verdim diyebilirim.bir bayan için en zor olana karar verip, nefsime en ağır gelen şeyi yaptım..ama ALLAH büyüktür diyorum kimi zaman bana bunu yapanlara kahretsem ve ağzımdan hiç istemediğim cümlelerin çıkmasına izin versem de...yine de şerrin altında ne hayırlar gizlidir bilinmez

günaydın kızlar...selmacım biizm yerimize gez demişsin :KK43:(( nerde ben şurda 10 dk annme zor giidyorum eşim gezmeyi sevmiyo arabada yok ben hergün her haftasonu evdeyim biçıkarsam caddeye çıkıyorum bazen onda hek veriyorm 2 çocukla gidilmiyo ama işte çocuklar yokkende götürmüyodu o ayrı konu..bende çocuklarım büyüyünce Allah ömür verirse o zamna gezcem ahdım var:))))))) helincim adın neydi biliyorum sanırım kızıın adı helin olsun farketmez harhalde emekliliğinize az kalmış çok sveindim bizim çok çalışmamız gerek çooooooook hayal bile edmiyorum ..gizem derya muson nerelerdesiniz kızlar hepinizin yokluğunu farkediyorum ama ismen yazamıyorum malum başım pek normal değil 2 yaramaz çocuk bi işsiz koca...evde bilg başında gece gündüz 24 saat......hepinzi öptüm ridacım bend esana katılıyorum her şerde bi hayır oluyo istediğimiz bişey olmuyo diye üüzlüyoruz ama şöyle bi düşünürsek olmadığı daha iyiymiş diyoruz canım hepimiz için hayırlııs olsun..

günaydın kızlar...selmacım biizm yerimize gez demişsin :KK43:(( nerde ben şurda 10 dk annme zor giidyorum eşim gezmeyi sevmiyo arabada yok ben hergün her haftasonu evdeyim biçıkarsam caddeye çıkıyorum bazen onda hek veriyorm 2 çocukla gidilmiyo ama işte çocuklar yokkende götürmüyodu o ayrı konu..bende çocuklarım büyüyünce Allah ömür verirse o zamna gezcem ahdım var:))))))) helincim adın neydi biliyorum sanırım kızıın adı helin olsun farketmez harhalde emekliliğinize az kalmış çok sveindim bizim çok çalışmamız gerek çooooooook hayal bile edmiyorum ..gizem derya muson nerelerdesiniz kızlar hepinizin yokluğunu farkediyorum ama ismen yazamıyorum malum başım pek normal değil 2 yaramaz çocuk bi işsiz koca...evde bilg başında gece gündüz 24 saat......hepinzi öptüm ridacım bend esana katılıyorum her şerde bi hayır oluyo istediğimiz bişey olmuyo diye üüzlüyoruz ama şöyle bi düşünürsek olmadığı daha iyiymiş diyoruz canım hepimiz için hayırlııs olsun..

zor işin marem cim.. Allah kolaylık versin. eşinde işsiz miş. zor nasıl geçiniyorsunuz aradaşım. inş. eviniz kira değildir.. asında iş arası pc başında vakit geçireceğine daha iyi olmaz mı canım.. yinde sizin için en iyisini kendiniz bilirsinizde...
valla ben gidiyorum ama pekyazmıyorum.. çünkü canım sıkkın bu günlerde...keyfim yokkk uzun uzadıya yazamıyoum da..çizmiş durumdayım yani -tatlicadiarzu- kafa bi milyonlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

merhaba kızlar...
bilg.hep açık internetim hep açık ama başına gidemiyorum bende ela sağolsun...
gülhan cım haklısın sende ben ela yla gezmeye korkuyorum senin birde 2 tane...iyice zorlaştı mı bu bebekler ela mı zorlaştı?gülhan cım inşallah eşin hemen iş bulur bu zamanda çok zor gerçekten...
rida cım ne oldu ben pek anlamadım?işinle ilgili bir sorundu biliyorum ama en son ne durumda kaldı ne olacak?hayırlısı olsun arkadaşım ne olacaksa...
derya cım senin neyin var?umarım geçer sıkıntın...
helin emekli olunca bol bol gezer bu günlerinin acısını çıkarırsın canım dert edip üzme kendini nasıl olsa geçici bu günlerin...

ridacim sana bir turlu ulasamiyorum .Mailimi aldin mi bilmiyorum..Nasil sonuclandi is durumun dedene de acil sifalar diliyorum ..Allah dermansiz dert vermasin yarabbim ..Insallah hakkinda hayirlisi olur.SEni cok opuyorum .Beni bilgilendir lutfen

Son düzenleme:
..
annemlerle ve teyzemle aynı binada oturuyorum biliyorsunuz..dedemin kanser olduğunu ve tedavi gördüğünü öğrenince annem ve teyzem memlekete gittiler..muhammede teyzemin kızı bakıyor şu an..ama onun da dersanesi var ne yapacağımı bilmiyorum..amcamın kızı da uzakta oturuyor..o da evde hazırlanıyor üniversiteye..zaten eşimin askerliği süresince yanımda kaldı kızcağız..şimdi de oğluma bak nasıl derim bilmiyorum..iş derseniz kadroluyum...şu krizde inat edip işimden de olmak istemiyorum..bugün savunmamı vermeye hazırlanıyorumdını sayamadığım tüm arkadaşlarıma selamlar..
meraba canım nasılsın seni çok merak ettim verdiğin telefona mesajda attım ne yazıkkı yine iletilmedi dedi galiba numarea yanlış canım bana bi daha yollarmısın
çok geçmiş olsun dedene allah şifasını versin inş bakıcı sorunu iş sorunu hastalık derken kötü günler geçiriyosun cnım allah kolaylık versin bu süreç çabucak geçer ridacım muhamedin sünnetinide şimdiden kutluyorum

canım eşim asker bolunun gerede ilçesindeydik eşim bölük komutanıyla sürekli sürtüşme içerisindeydi kaç defa mahkemelik oldular çoğunda eşim beraat etti ama en son yumruk yumruğa girişince kendimizi bir oldu bittiyle bolunun en uzak ilçesinin en uzak köyünde bulduk, ben de görevlendirmeyle apar topar okulumdan, arkadaşlarımdan, evimden(ki çok sevmiştim evimi) ablam kadar sevdiğim bakıcımızdan ayrılarak köyke geldim. -
geçmiş olsun helinim gerçekten hoş olmayan şeyler yaşanmış
buarada selma ile kaynatmanızı duydum dediğin yerlerde benimde hemen hemen hergün olduğum yerlerdi serseri gibi dolaşırdık valla bekarlık sultanlıktı valla

inanmıyorum canım çok üzüldüm ve sinir bozucu bir durum aynı zamanda da...
buna benzer bir olay bizde yaşadık eşim doktor ve asker şimdi mardin deyiz yanındayım bende izne ayrıldım bebeğimden...10 gün bir yere gönderiyorlardı görevlendirme üç defa arka arkaya eşim gitti eşim uzman doktor olduğu halde...en son gidişi bizi çok koymuştu çünkü öbür dru göndereceğini söylemiş.ama işlemleri yapmadığı için eşim gitmek zorunda kalmıştı...eşim birde tugay komutanına durumu anlattığı için üzerine birde savunma gibi bişeylerle uğraştı:KK43:yani o duyguyu çok iyi bilirim ama sizin durumunuz çok daha zor olmuş yaa. allah yardımcınız olsun canım yaa...
]

selma sizinde az kaldı değilmi hadi hayırlısı
ardanında gündüz uykusu perişan sadece günde 1 saat yatıyo bende tüm gün onun peşindeyim tabe
annemler geldi benimde çok mutluyum

selam kızlar....ridacım canım dedene acil şifalar diliyorum...muhammetede iyi bi bakıcı bulabilirsin inşalah zor dur eminiim..elif derya şıl diğer göreömediğim arkadaşlarım nerelerrdesiniz..alperende kucağımda zor yazıyorum ...helinim selmayla sizin işinizde zor valla ..kızler sizleri ve bebişleri öptüm kendinize ii bakın...
meraba canım nasılsınız oğluşlarla
helincim, dün hayatımın en büyük sınavını verdim diyebilirim.bir bayan için en zor olana karar verip, nefsime en ağır gelen şeyi yaptım..ama ALLAH büyüktür diyorum kimi zaman bana bunu yapanlara kahretsem ve ağzımdan hiç istemediğim cümlelerin çıkmasına izin versem de...yine de şerrin altında ne hayırlar gizlidir bilinmez
anlamadım ne demek istediğini
zor işin marem cim.. Allah kolaylık versin. eşinde işsiz miş. .. çünkü canım sıkkın bu günlerde...keyfim yokkk uzun uzadıya yazamıyoum da..çizmiş durumdayım yani -tatlicadiarzu- kafa bi milyonlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
nen var derya yaff bu sene çok sıkıntılısın ya hayırdır inş
ridacim sana bir turlu ulasamiyorum .Mailimi aldin mi bilmiyorum..Nasil sonuclandi is durumun dedene de acil sifalar diliyorum ..Allah dermansiz dert vermasin yarabbim ..Insallah hakkinda hayirlisi olur.SEni cok opuyorum .Beni bilgilendir lutfen

geldimmmmmmmm elifim geldimmmmmmmmm arda pc mi bozdu biliyosun kocişde bana minnacık bi pc almış arda dan kaçırtması kolay olsun diye
bende çok özledim nasılsın elificim bacağın nasıl ameliyat işi ne oldu kızlar hepiniz tam iyileştinizmi

Arkadaşlar merhaba,
Ben 2009 Mart Annesiyim. Şu anda sahip olduğum bir pompa var; Kraft marka... Sütümün tamamını boşaltmaya yetmiyor ne yazık ki... Avent ve Medela marka pompaların başarılı olduğunu duydum, özellikle Aventin... Maddi durumum iyi olmadığı için sıfırını alamıyorum. Bu markalarda pompaya sahip olan ve artık kullanmadığı için birine vermek veya satmak isteyeniniz varsa talibim. Benimle özel mesaj yoluyla irtibat kurarsanız çok sevinirim. Miniklerinizi sağlıkla büyütmenizi dilerim. Sevgiler...

selam kızlar nerelerdesiniz ya:KK43:((( kimse yok burlarda evde herkes uyuyo yemek olmasa bende yatıcam 2 de yattım muharremi 4 te tuvalete götürdüm 6 da alperen tamamen kalktı ya bu çocuklar niye erken kalkar böyle anlamadım..şimdi leyla gibi geziniyorum sizler nasılsınız bebişler nasıl

gülhan cım merhaba...
allah yardımcın olsun canım ya...dün gece de ela fenaydı hiç uyutmadı nerdeyse eşimde bende uykusuz kaldık:KK43:sabah elimle baktım ki dişi çıkmış...toplam 8 oldu dişlerimiz...azılara sıra geldi bunlarda böyle yapan çocuk azılarda neler yapacak bakalım:KK43:
kızlar nerelerdesiniz?
öptüm hepinizi.

merhaba kızlar keyifleryerindedir inşallah
kendimi depresyona attım...
sıkılıyorum bunalıyorum. uzaktan takip ediyorum
herkese rabbim huzur versin diyorum... hoşçakalın

herkese iyi geceler umarim herkesin keyifleri iyidir.uygarin istahi cok kotu hic bisey yemez oldu onunla ugrasiyorum hava guzel olunca hep disari cikiyoruz fazla giremiyorum oyuzden oglusumun uyku duzeninide berbat ne zamana kadar boyle gitcek bilmiyorum. tum bebislri opuyorum herkese kucak dolusu sevgiler

slm arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır girtemiyorum berke hiç fırsat vermiyoooo vallaa
iyice el ayak oldu hiç duragıı yokk ya kızlarr biz bu cocuklara tuvalati nasıl alıştırcazz ben lazımlık aldımm amaberke onunla oyun oynuyoooo ben 1yasımdayken ayrılmışım bezden kafayı yiycemm yya lazım lıga oturmuyo bile çiş çiş diyorumm ama beni dinleyen kiim benim taklidimi yapıyo ciş ciş diyee ooff nasıl bebek anlamdımmmmmm cok yaramaz her yerimi karıştırıyo kızlar bende cok kötüyüm 20 didşim cıkıyo cok agrıyooooberkede hiç bişey yemiyo cok zor yediriyorum neyse kızlar hepinizi öpüyorum bybyyyyyyybebişlerinizi öpün benim içinn

canım tuvalet eğitimi için çok erken değil mi?bak bizi sokma strese yav:KK43: ben zaten yetişemiyorum birde tuvalet eğitimi mi çıktı başımıza=??

Ben tatıle Çıkıyorum.10 gÜn yokum.tÜm annelere ve bebıŞlerıne sevgıler.kendınıze ıı bakın.gelınce doĞumgÜnÜ fotoları bebek sepetı vs sızlerle paylaŞıcam.Çok ÖpÜyorum herkesı.

kızlar ben geldimm simdi doktordan geldik berkenin bogazlarıdaha gecmemişşş surupverdi bakalım onu kullanıcamm oofberke cok kansızz kan surupu verdii10de onu kullanıcaz bakalım 10 sonra kontr varrr kızlar bugumn hava cok güzeldi babamız süpriz yaptı bizi eskişehirde yeni olan parka götürdü berke cok eglendi fotograf cekindik bol bol atarım size görürüsünüz dısarıda bi yemek yedik geldik evimize benimde moralim bozuktu iyi oldu saolsun eşim bu kanularda cok anlayışlı berke uyuoo kızlar hepinizi öpüyorumm bbyyyyy

çiğdemcim geçmiş olsun bencede çok erken tuvalet eğitimine en erken 1.5 yaş olmalı ama ideali 2 yaş vede sıkmadan olmalı zorlarsan çoçuğun inatçı cimri vs olmasına neden olabilirisn gibi bazı teoriler var
cassercim iyi tatliier
deryaaaaa ne depresyonu kıııııııısssssss sıyrıl bakimmmmm

çiğdemcim geçmiş olsun bencede çok erken tuvalet eğitimine en erken 1.5 yaş olmalı ama ideali 2 yaş vede sıkmadan olmalı zorlarsan çoçuğun inatçı cimri vs olmasına neden olabilirisn gibi bazı teoriler var
cassercim iyi tatliier
deryaaaaa ne depresyonu kıııııııısssssss sıyrıl bakimmmmm

murgiz cim ben onu bırakyıorum da depresyon peşimi bırakmıyor
herkesi keyifler iyeridedir umarım..
kızımdayine hasta yaaa delircem.. Allah dert verip derman aratmasında yine başladaı öksürük , salya sümük.. sabaha kadarda uyuyamadı doğru düzgün .. bizide uyutmad ıtabi :delphin
:

X