2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya bu soğuk ve karlı havaların kötü durumu bütün mayıs annelerini ve bebişleri etkiledi(Elifte bu havaların kurbanı oldu:KK43:Artık yaz gelsin içimiz,dışımız,evimiz,çevremiz ısınsın artık:KK43:(((

ay kızlar iki gün giremedim ne çok şey (kötü şey )olmuş rabbim korusun hepimizi elif allah yardımcın olsun inş tez zamanda iyileşir çocuklarının başaına dönersin
drya allah rahmet eylesin mekenı cennet olsun sizede geçmiş olsun
ikra ,gizem ,muson, selma ,hazal, rida,eda,funda,gülhan,gökçen bukadarmıyız bilmiyorum belkide unutuğum arkadaşlar vardır kırılmasınlar bana da beişler hastaysa çok geçmiş olsun sizlaerde hastaysanız sizlerede çok geçmiş olsun galiba bizde hastalanıyoruz bizede çok geçmiş olsun :))))
inş hepiniz iyisinizdir rabbim dermansız dert vermesin hastalıklar geçiyor çok giremiyorum ya hazal galiba yeni arkadaşımız hoş geldin aramıza canım
bu arada enes emeklemeye başladı 4 5 adım gidiyor sonra komando askerler gibi sürünüyor maşallah oğluma
dişimiz hala yok niye çıkmıyor ki çok yaramazlaştı eneste tüm akranları gibi
hepinizi kocaman kocaman sevgiyle kucaklıyorum fındık bebişlerimide öpüyorum sıkı sıkı ama
Allah çocuklarımızı bize bağışlasın (amin)

günaydın herkese
inşallah bugün güzel haberler okuruz burdan.
enes emekleyemeye başlamış aman maşallah darısı benim tembel kızımın başına artık:)bizimki poposunun üstünde hallediyor işlerini gerçi:))

hazal hoşgeldin... herkese günaydın... bugün umarım güzel bi gün olur hepimiz için..

selam bayanlar neler yapıyosunuz umarım hepiniz iyisinizdir dün benim doğum günümdü bi yaş daha yaşlandık yani aranızda oğlak burcu olan varmı genelde kendi burcumdaki insanlarla çok iyi anlaşırım selamlarınızı iyi dileklerinizi aldım bendende sizlere selamlar hepinizi öpüyorum

muson cum doğum günün kutlu olsun inşallah herşey gönlüne göre olur:)demek oğlaksın bende oğlaklarla iyi anlaşırım ama ben bir balığım:)))

merhaba kızlar ...
hazaldt2008,ikraa ,fundanaz hoşgeldiniz...
deryacım başın sağolsun.
elifciğim'e geçmiş olsun.
musoncum geçmiş doğum günün kutlu olsun.
ebrucum sınavına üzüldüm inşallah bir dahaki sefere ..
ridacım oğluşunla sana geçmiş olsun.
unuttuğum ve hasta olan tüm mayıs anneleri ve bebeklerine geçmiş olsun
yasemin yeni işin hayırlı olsun canım .
murgiz,gülhan sizleride öpüyorum
ya kızlar aslında dila uyuyor öğlenleri ama ancak son sayfaya kadar okuyorum uyanıyor ve yazamıyorum bugün tölerans tanıdı hatun ve yazdım yoksa hep aklımdasınız :))
ama itiraf edeyim ben tam bir ev hanımı oldum misafir ağırlamak yemek bulaşık çocuk temizlik örgü derken şimdide derya baykala takıldım ayyyyyy sanırım durumum çok vahim hergün evi temizliyorum yoksa vakit geçmiyor işten alışkanlık sabah erken kalkıyorum haaa bide acayip yiyorum boğazımın deliği büyüdü belediye hortumu gibiyim herşeyi yiyorum hayır yok hiç yine çok şiştim verdiğimide alıyorum geri napsamki birde şu diyet sayfalarını kurcalıyayım :))))))
hepinizi seviyorum sizlerde bebişlerinizde aklımda ve dualarımdasınız allaha emanet olun bebişlerinizi koklayın benim için ......

MUSONcum doğum günün kutlu olsun canım..eşin ve evladınla nice yıllara inşallah..

Elifcim çok geçmiş olsun canım ya..İnşallah en kısa zamanda düzelirsin.. Ayrıntıları çok okuyamadım ama gizem bana mesaj atmış oradan öğrendim..

Musoncum doğum günün kutlu olsun canım.. Bende balığım ama eşim oğlak :)) İnat ettiği zamanlarda çok zorluyo beni :))

Ridacım bizim oğlanlar baya bi geriden geliyo :)) Kuaförün yeğeni bile 5 tane mi ne diş çıkarmış ve 9-10 aylıkmış daha bu arada ben kalsiyum sandoz alıyorum arada..Çünkü bir ara test yaptırmıştım ve kalsiyum seviyem düşük çıkmıştı. Yunus Emreye her sabah yoğurt - peynir -tereyağı ve kaşık mamasını karıştırıp veriyorum ama yetmiyor demek ki.. Neyse sağlıklı olsunda nasıl olsa hepsi olur bi gün..

Neysencim teşekkür ederim canım..İnşallah bi dahaki sefere :)) hayırlısı olsun artık..

selmacm ridacm ebrucm güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim
hazaltcm hoş geldin aramıza sanki geçen hafta katılmamışmıydın aklımda öyle kalmış

neysencm sanada çok teşekkür ederim canımatlamışım bende bu aralar diyet sayfalarına çok kötü daldım takvimimi bile değiştirmeyi düşünüyorum

merhaba benimminikelam, ikraa, gkcn, muson farkedildim sonunda...muson doğum günün kutlu olsun...site çok güzel yeni keşfettim...görüşmek üzere herkese sevgiler...

musıncum doğum günün kutlu olsun eşinle evladınla sevdiklerinle sağlıklı nice senelere inşallah.

X