2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ay bugun yemek derdim yok..Sabah uyanipta hastalandigimi gorunce esimde aksama bisey yapma bende camiye giderim dedi.Burada 3tane camimiz var .Aralari bayagi bi uzak ama...Cami degil aslinda mescid ve tum ramazan boyunca iftar veriliyor...Ben hic gidemedim gerci..Cocuklarla zor oluyor..Birde benim beceriksizligim yer sofrasinda oturamamak.Ayaklarimi sigdiramiyorum hic bir yere....Kac yildir bizde vermek istiyordukAMA ayler oncesinden doluyordu.Bu sene bizde erken basvurduk guya ama tek bir gun kalmis o da arefe gunu.Ben bu duruma cok sevindim.Kapaniisi biz yapmis olacagiz.Allah herkesin sofrasini mubarek etsin

Tuğbacım yine burdayız :)) mayıs anneleri forumu bize emanet gece bekçisi biziz

aynen öyle canancığım keşke başkalarıda gelse gece daha güzel oluyor. bu millet hep uyuyormu ya:)

Bende bakındım bizden başka kimler var die ama herkes uyuyo sanırım...
Sen Buğra ile kocişi uyuttun heralde.. Ecrin uyuyo 3 gündürde kocişimi göremiom

ben sahura kadar buralardayım uykum fazla gelmezse. oğluşla yan sokakta arkadaşa geçtik iftardan sonra. 11:30 da filan geldim. nerdeyse kapıda kalıyorduk eşim uyumuş koltukta tv izlerken. ara ara zile bas yok açmıyor yarım saat bekledim uğraştım sonunda uyandı gözler förtlemiş nefes nefese.tv son ses açmış pervaneyi adam fosur fosur uyuyor:))) bişey demedim oda hemen yattı aynı yerine sabah hatırlamayacak bile:))) şimdide ellemicem onu yatsın kanepede bir iki saat daha hazırlarım yemeği yer yatarız artık artık. sabahada Allah kerim:))))

Ay seninkide mi hatırlamıyo uyku arasında uyanınca neler yaptığını... off benimkide öle benim uykum çok hafif çıt sesine uyanırım bi gece bi korkarak uyandım ellerim boğazımda rüyasında beni nasıl görmüşse artık öldürüyomuş beni anaamm benim can güvenliğimde yok yatakta :))) sabaha hiç bişey hatırlamıyo anlattım ona ama çok üzüldü nasıl böle bişe yaparım diye daha ne maceralarım var anlatmakla bitmez.. Rüya görür sıçrar hemen uyanırım ne oldu aşkım motor kaydı, arabanın tekeri çukura girdi vs

siz sahuru bekliyorsunuz,biz iftari....Saat 6 olmus....Daha 1,5 saat var.Oruclu dgilim ama agzima da lokma koymus degilim.Tv de yemek programi izliyorum,cok guzel tarifler var kizlar...

kızlar yeni topik açtım gece uyuyamayanlara. sohbet ederiz. heralde canan senle ben başı çekicez. mercanda saat farkından dolayı aramızda olacak :))))

Artık ordayız dediğin gibi biz başta bakalım başka kimler olur

ne yapak bende ufak ufak kaçıyorum sana iyi geceler şekercim kızımı doyurup yatağa bi atim kendimi

Bunuda sölemeden gitmiyim senin dirseklerinin ekmeğe benzetilmesine çok güldüm demek yatak maceralarında tek değilmişim hadi şekercim ii geceler

Yine konu eslere geldi.Benim esimde aynen oyle...Gelir ,geldigi gibi de koltukta uyumaya baslar,kaldir kaldirabilirsen.Ama ben kolayini buldum mercani saliyorum uzerine..O hakkindan geliyor babasinin,uyandirana kadar..Benim esimde,bir elinde telefonu,diger elinde kumanda uyuyor...Birde nasil horlar anlatamam...Aam elinden kumandayi almak iicin bogusunca da niye kanal degistiriyorsun ,ben izliyorum demez mi?O horlamay gelince bazen arkadaslar nasil dayaniyorsun diyor ama banad mercanada ninni gibi geliyor.Tabi aramiz iyiyse,yok degilse ooyle batiyor ki bende onu uyutmuyorum ozaman..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…