2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kızımda öle bi sevilmekten bide muhabbetten çok hoşlanıyo yanlız kalamıyo acaba öyle olmasıda kötümü biraz tek başınada kalmasını istiyorum alışsın diye ama doğduğudan beri alışmış. annesi çenesi düşük kızımda öle olcak galiba

Canancim,betulcum su takvim iismi halledemedim .Bende resim koymak istiyorum.Ikinizinkinide denedim...Olmus goruniuyor,copy yapip,kontrol paneline yukleyince hic bir sey cikmiyor....Niye olmuyor yaaaaaa

Canım nereyi kopyalayıp yapıştırıyorsun en altta Image URL var orayı komple kopyalayıp yapıştır

günaydın kıslar. herkese hayırlı cumalar... bebişlerin keyfi yerindedir inşallah. bide bişi dicemmm diğer ayların annelerinin kısımlarına bakıyorudm. bebişlerinin boy ve kilolarını yazıyorlar birisi düzenliyor öyle bişeyler mi yapsak ne derseniz kıslarr

oh ne güzel yaaa öğleye kadarda yatarsınız gece kuşları siziiiiiii :)

sorma yaseminciğimya hacı yatmaz oldum ben ya uykum gelmiyor geç yatıyorum bazen dediğin gibi öğleni buluyor kalkmam. bugün erkenciyim kapıcının sayesinde Allah rağzı olsun ondanhihoyyyt

canım ben görmedim diğerleri nasıl yapıyor ama aklıma gelmişti benimde ama nasıl yapsam diye düşünürken bi türlü yapamadım. sen başlat yap istersen çok güzel fikir. bi tablo yapmamız gerek sanırım. her ay yeni kiloları eklenir bebişlerin. ilk sayfada sabit durur ordan takip ederiz.hihoyyyt

tubacım tablo işini sen iyi yaparsın mayıs bebeklerinin tablosunu nerdeyse pc başında doğurana kadar sen yaptın :)))

drydeniss ardaşımız yapmaya başladı bile canım. yaseninciğim valla ya nerdeyse naklen yayınbile yaptırıcaktım doğumumdan. şimdi düşünüyorumda gülüyorum. biyandan sancı çekiyorum biyandan beni bu siteyle tanıştıran eşimin akrabası aramıştı haber almak için benden ona kızlara haber ver diye bağırıyordum. ne alemim ya ben:)))))

tubacım ben çok anlamıyorum sen yapabilirsin bence sorun olmaz. bende sazan gibi atladım.. isteyen varsa yapsın yani. ben böyle bişi eksik diye şeyttirdiydimm

Bencede bu işte ustasın sen tuğbacım hadi sen bi el att bizde takılalım.

Gce nöbeti erken devrettim çok uykum geldi ama normalde bende 2 2,5 dan aşağı yatamıyorum ertesi gün uyumazsamda ruh gibi evin içinde dolanıyorum.
Gece nöbetine tüm mayıs annelerinide bekleriz :)) bebişler uyuduğu için daha çok vakit ayrılabiliyo ben genelde öyle yapıyorum gündüzleri Ecrin çok az uyuyo onun için vakit ayıramıyorum evle uğraşmaktan şimdi annemdeyim ondan rahatım. Zaten anneme geldimmi bi tembellik çöküyo üstüme kendimi yaslıyorum anneme nasılsa annem var diye rahatım anne gibisi varmı yaa canım annem iyiki varsın allah sana daha uzun ömürler versinde hep başımızda ol

Kizlar ne kadra eksigimiz var.Naze cokkk uuzn zamandir yok,ayperin,kayra alin,murgiz,kardelen (elif),tulay,happy spk,yaren....XZaten ilk zamanlar olup dogumdan sonra olmayanlari saymakla bitmez.Sekertas,guzelresim,eylul ecrin,sevde kayrek,neysen
daha adini sayamadilarim...Kizlar nerdesiniz????????????

ben burdayım ya unutmayın beni kızlar çok yoruluyom ya hergünde aynı ardayda aşı vurmuştuk dün iki gündür haifi ateş huysuzlluk derken beni perişşana etti buarad bu gün evlenme yıldönümümüz eşim unutmuş bi çiçek bilem gelmedi ben eve gelince hat.ırlatım oda gündüz aklında olduğunu akşamüstü unuttuğunu söyledi oruçun aziziliğin egeldi herhalde

bende burdayım mercancım benim oğluş gündüz hiç durmuyor okadar az uykusu varki birde oruç ancak akşamları girebiliyorum inanın aklım hep burda sizlere çoooooook alıştım inşallah daima beraber oluruz dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşırız Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…