2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

evet canım sitede sorun var yine sanırım ben de zor girebiliyorum..
sağol canım ben de iyiyim çok şükür, bebişlerin işi belli olmuyo keyifleri isterse hareket ediyolar istemezse uyuyolar galiba :CüvCüv: ayy ben de heyecanlandım okuyunca canım aslında hepimizin sayılı günü kaldı daha dün gibi ilk zamanlar..son güne de sağlıkla ulaşalım inşAllah hepimiz..benim bebiş yukarıda duruyo ya midemi sıkıştırıyo nefes almak bile zorlaşıyo özellikle yemeklerden sonra..ama az kaldı inşAllah..hem ne kadar sıkıntımız olsa da onların varlığı yeter çok şükürr :Saruboceq:

Ya deli etti beni site giremiyorum yaaa,benim bebişte ayaklarıyla tam göğsümün altına vuruyo bende nefes alamıyorum inan sıkıştırıyolar cidden,hayırlısı canım valla şu günlere geldik ya bi şekilde inşallah bundan sonrasıda tez zamanda sağlıkla gelir,dün sana eşime aldığım hediyeyi yazmıştım ya o sırada bi ara başından kalktım pc.nin sonra benimki gelmiş okumuş yazımı tesadüfen öğrenmiş oldu sürprizim bozuldu valla bende onu ters köşeye yatırıcaktım diyo zaten ben unutmuştum iyi oldu gördüğüm diye,verdim artık hediyesini bikaç gün önceden ne meraklı şu erkekler valla:roflol:

kızlar günaaayyydıın :teytey:
sabahtan beri uğraşıyorum siteye girmek için sonunda olduuuu:lepi:
akşam çaya misafirim var ev işleri duruyo pasta börek işleri duruyooo ben sizlere ulaşmaya çalışıyoruummmkafamçokkarıştı

Kızlar noldu siteye? Açmıyo yeni sayfayı, bi daha giriyorum falan anca...
Ne oldu ise.. Ayyy yemekten geldim yerime. Merdivenleri çıkınca artık çok yoruluyorum. Nefes nefese. Şimdi de hareketlerinden yerimde oturamıyorum. Bilgisayarda da çalışmam lazım. Yarında bi geçsede izine çıksam.Evdede çok iş var zaten...
Kızlar yüzü lekelenen var mı?
Bende bişey yok gördüğüm kadarı ile ama dudak üstünde var biraz diyolar.... :uhm:

merhaba kızlar herkese mutlu bir gün dilerim;
derya doğum tarihiniz belli olmuş tebrik ederim inşallah sağ salim alırsın bebişi kucağına sanırım aramızda ilk sen anne olacaksın, ne güzel bir duygu...a.s.

.
site çok tuhaf bugün gerçekten ne oldu acaba; :uhm: CADIARZU
canım bende de yok lekelenme yüzüm aynı duruyor çok şükür...

selam hamişler
çok sicak bugün pek keyfim yok halsizim........
Umarim geçer akşama kadar

herkese merhabalarr arkadaşlarr bugün sitenin haline böyle valla yazıları zor okudum msjımıda zor yazmaya başladım inşllah hemen gönderebilirim.
bugün benimde nst vardı evden kahvaltımı yapıp gitmiştim ama ben hastaneye gidip sıramın gelmesini beklerken ogluş acıkmış hareket etmedi git tekrar yemek ye dediler yedim neyseki bebişim hareket etti. sonra dr bugün kalabalık degildi gel bakalım bebişe dedi daha cumartesi kontrol etmişti. 200 gr daha almış 2800 gr olmuş boyu 47 cmmiş. sonrasında en korktugum şey geldi başıma asansörle ineyim dedim bir beyde benle birlikte bindi inecegimiz kata geldik sen kapı açılmadı bende panik atak var hamileligimde çok şükür birşey olmadı ama nasıl korktum kapıya vurduk aşagı inip çıkın tekrar dediler basıyoruz yine olmuyor kalbim yerinden çıkacaktı ben nasıl dua ediyorum allahım ne olur açılsın diye sonra yukarı çıktık açıldı adam diyorki lütfen sakin olun çıkarız diye açılır açılmaz hemen çıkın dedi ben indimki elim ayagım nasıl titriyor hemen oturdumm yaa arkadaşlar böyle bir gün geçirdimm. allahım bir daha yaşatmasınn çok korktum.
deryacım dogum tarihin belli olmuş gibi hadi hayırlısı hakkında canımcım. bugün seren gelmemiş.

a.s.AYYYYYYY OK GEÇMİŞ OLSUN ASLICIM YAA. NEYSEKİ HEMEN İNMNİŞSİNİZ, BEBEĞİNEDE MAAŞALLAHH. TOMBİK OLCAK SANIRIM ANNESİ. NAZAR DEYMESİN MELEĞİNE, SEN NASIL NORMAL DOĞUMMU DÜŞÜNÜYODUN ASLICIMa.s.

herkese merhaba
arkadaşlar ben bugün doktora gittim.32. hafta raporunu almak için gitmişken de muayene oldum tabi. şu an 32 +0 haftadayız
kilosu 2300 gr
kafası 35 haftalık, bedeni ise 33 hafta 5 günlüğe göre dedi doktor
kafası büyükmüş ama beyin gelişimi normal dedi
yinede tedirgin oldum sizde de normalden fazla gelişmiş olanınız var mı ne dedi doktorlarınız?

herkese merhaba
arkadaşlar ben bugün doktora gittim.32. hafta raporunu almak için gitmişken de muayene oldum tabi. şu an 32 +0 haftadayız
kilosu 2300 gr
kafası 35 haftalık, bedeni ise 33 hafta 5 günlüğe göre dedi doktor
kafası büyükmüş ama beyin gelişimi normal dedi
yinede tedirgin oldum sizde de normalden fazla gelişmiş olanınız var mı ne dedi doktorlarınız?:uhm:

BENİMKİDE 10 GÜN ÖNDEN GİDİYOR HEP AMA KAFASININ DİĞER BEDENİNİN KAÇ HAFTALIK OLDUĞUNU BİLMİYORUM. PANİK YAPMA BENCE BİŞEY OLSAYDI DOKTORUN SÖYLERDİ.

Arkadaşlar saatlerdir giremiyorum çok kötü bugün sitenin durumu sanırım,aslı bebişinin iyi olmasına sevindim canım ama sana geçmiş olsun inşallah bi daha böyle bi şeyle karşılaşmazsın,bende asansöre binerken çok rahatsız oluyorum ama mecbur işte..
Kızlar bugün ben çok kötüyüm ya kendimi çok hasta hissediyorum saatlerdir başım dönüyo dünyam kararıyo resmen tansiyonumuda hep ölçtüm ama pek o kadar yüksekte değil bilmiyorum neden sıcaklardan falanmı acaba

herkese selam arkadaşlar işlerden bi türlü giremedim ve ayrıca başım çatlıyo kızlar ben bugün 32+5 oldum ama daha rapor alamadım yarın nasip olursa gidicem sizce bi srorun çıkarmı ve engeç ne zmana kadar gidebilirim

BENİMKİDE 10 GÜN ÖNDEN GİDİYOR HEP AMA KAFASININ DİĞER BEDENİNİN KAÇ HAFTALIK OLDUĞUNU BİLMİYORUM. PANİK YAPMA BENCE BİŞEY OLSAYDI DOKTORUN SÖYLERDİ.

sağol
ama insanı tedirgin ediyolar birde böyle giderse sezeryan olur dedi. 35. haftada geldiğinde karar veririz dedi.tamda kendimi normal doğuma hazırlamıştım.

nurdancım bu arada iş görmezlik raporu aldın dimi sen neler gerekti kızlar bi yardımcı olun lütfen işlerin yoğunluğundan herşeyi birbirine karıştırır oldum artık oturup ağlıcam valla (((((((((((((((((

sağol
ama insanı tedirgin ediyolar birde böyle giderse sezeryan olur dedi. 35. Haftada geldiğinde karar veririz dedi.tamda kendimi normal doğuma hazırlamıştım.

benimkide öyle dedi büyük olursa normal doğumun zor olur dedi. şimdiki bebekler büyükmü ne kime sorsam 1 hafta 10 gün önden gidiyor. Ben allahtan hayirlisini diliyorum ne ise hayirlisi o olsun inaşşalah. Ben normal yapayim diye karar verdim ama korkmuyor değilim.

iş görmezlik raporu derken şu 32. haftada alınan 37. haftaya kadar çalışabilir raporunu kastediyosun sanırım.
işte ben bugün aldım 32+0 dayım 33 e kadar yolu var diye biliyorum geciktirmeden al istersen bişeyi yok zaten doktor sevkin üzerine yazıveriyo o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…