2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

cok güzelmiş hicrancıgım.battaniyenin mavi olanı varmıydı.acaba markası nedir.bende bebişime alayım cok hoşuma gitti.iyi günlerde kullan

saol canım.
battaniyenin pembe mavi ve krem renkleri vardı çok güeller valla markası MORA diye bir marka anti bakteriyel kumaş

bakırköyde carousel in karşı sokağında postaneyi geçince hani pasaj var aşağıya merdicen iniyor civcivbebe falan var orda gür çarşının olduğu yer orda birkaç mağza var bebişler için hamişler için ordan aldım tulum ve battaniyeyi mevlüt kıyafetini de beylikdüzünde nar bebe mağzasından aldım canım

o yazılı özel sipariş bady ler 16 dü canım 2 tanesine 32 verdim kargo bedeli de 5 37 ytl ye geldi %100 pamuk diyolar doğru bady ler güzel bende tereddüt ettim ama iyiler yanii

eminecim ben de çok memnun oldum canım..

cüvcüv bende oldu, o bahsettiğin toplu iğne ucu gibi olanlardan..içleri de beyaz beyaz..ben de bunlar nedir ki diyordum teşekkür ederim bilgin için :))

hicran sagol canım ben de bakırköye gittiğimde bakacağım o pasaja..hepsini güzel günlerde giysin bebişin..

Ayyy hicrancım bunlar da nefis, nerden aldın canım bunları. Ben böyle güzel şeyler bulamıyorum ya...Nerelere bakabilirim. Sirkeci, eminönü tarafına gideyim mi kızlar?

battaniye ve pembe tulum bakırköy gür çarşıda alt kattaki mağzadan battaniye MORA tulum DAMLA lila tulum bebeto muydu neydi ondan canım onu bücürükten aldık ablasının kardeşine aldığı tulumdur o kızlar dikkat yaniii

oy oy oyyy üç gündür yoktum. okumam gereken tam 90 sayfa var.ödev gibi geliyo..yapmam lazım sırnaşık şey
bugün yeni doğum yapan kuzenimin bebeğini görmeye gittim.kızlar bu duyduğum iki oldu; 0 (rh) + kan grubundan olan kadınların bebeklerinin doğum sonrası sarılık olma riski %99 muşş:çok üzgünüm:
ne diyosunuz?
siz de duymuş muydunuz?
geçenlerde yine bebeği sarılık olan bi anneyle konuştum o da aynı şeyi söyledi.
bu kuzenimin eşi de aynı kandan mış.bebeğin sarılık olacağı kesinmiş ve olduda.
:uhm:

kızlar bişey soracağım bu uyku seti eksik mi sizce çarşaf yok mu yoksa o ortadaki şey çarşaf niyetine mi serilecek, eğer öyle olacaksa yorgan mı yok anlayamadım :uhm:

geceliğim bunun pembesini aldım
alt açmamız
peluş battaniyemiz
banyo havlumuz
günlük ince battaniyemiz

tulumumuz
buda arkası

ÇOK güzeller yaaa güle güle giydir bebişini aynı altın yastığından bende de var bu arada insanın öpüp koklayası geliyor değilmiii ben kıyafetlere yatağa baktıkça canım canım diyip mıncıklıyorum herşeyiii

kızlar bişey soracağım bu uyku seti eksik mi sizce çarşaf yok mu yoksa o ortadaki şey çarşaf niyetine mi serilecek, eğer öyle olacaksa yorgan mı yok anlayamadım :uhm:

bu sette çarşaf yok canım 2 yan 2 baş ve ayak kenarı 2 yastık birde yorgan var ben de baktım bunu nar bebe de görmüştüm

mrb alin bende sunu duymustum acık tenlı bebeklerde sarılık gorulma ihtımalı daha fazlaymıs dıger cocuklara oranla..

Fatma canım çok şirinmiş yaa civcivlerii özellikle..yok canım o yorganı, ayrıca beyaz bir de çarşaf çıktı benimkinden.. ufak birşey yerlere falan düşürmüş olabilir misin ? bi de paketi açtığın yeri kontrol et istersen belki düşmüştür bi yerlere minik oluyolar çünkü..

Son düzenleyen: Moderatör:
yok canım paketi salonda açtım zaten içinden sadece bunlar çıktı şaşırdım şimdi

hımm papatyam da bakmış o takımın çarşafı yoktu diyor..
bana gelen uyku setinin içinde çıktı çarşaf.. bilemiyorum olmaması çok saçma değil mi ya ? minicik bi çarşaf koysalar ne olurdu yani :)))

allah güle güle giymeyi nasip etsin oğluna. çok güzel bi duygu ben gecen hafta hallettım o işleri dogum çantamızı bile hazırladım.bikaç eksigimiz var sadece...

aminn canımm.. hepimizın bebeklerıne guzel gunlerde gıymek nasıp olsun ınsallah..
senın bebiş kız mı erkek mii?.. isim ne dusundunuz.. yaş kaç? burcun ne acaba?..
ne guzel soru yagmuru dımı.. ama aramıza yenı geldın detaylı tanışmak lazım.. :1rolleyes:

bende bu yıkama ve utu ısı bıtsın hemen hastane cantamı da hazırlayıp koycam kenara..
ondan sonrasında odamızın 1.halısı ve 2.perdesını de tamamladık mı gerıye hıcbırsey kalmadı..gerıye yaslanıp bır ohh cekicemm.. :CüvCüv:
belki gecmısı okuduysan gormussundur.. 6 ağustos a hazırlanıyorum ne olur ne olmaz.. :roflol:

betulcum yenı uye oldum ben ,adım emıne 32+1 gunluk hamıleyım ,kızım olacak allah nasıp ederse ,isim olarak SENA düşünüyoruz küçük kızıma :) 26 yasındayım ,ögretmenım
burcum da oglak :)
hayatımın en guzel gunlerını yasıyorum herhalde,anne olmak gercekten guzel bı duyguymus tam olarak daha tadamasakda.inşallah onu da yasarız.:CüvCüv:

çarşafsız uyku seti mi olur yahu :)) ne serilecek o zaman yatağa :))

AYNI setin nevresim takımın alıyorsun yada farklı bende sordum yok dedilerr inretnettende araştırdım ya yorgan yok ya çarşaf pike değişik işte nedenseee tam set yapın parasını neyse ödicezzz yawww alla allaaaaaa:roflol:klava:

yarın soracağım bakalım aldığım yer ne diyecek eksik mi diyecek yoksa zaten çarşaf yok takımın içinde mi diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…