2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

hımm papatyam da bakmış o takımın çarşafı yoktu diyor..
Bana gelen uyku setinin içinde çıktı çarşaf.. Bilemiyorum olmaması çok saçma değil mi ya ? Minicik bi çarşaf koysalar ne olurdu yani :)))

bazilarinda yok sadece bende birkaç tane beğendim içinde çarşaf yoktu olanlarda var canim yok diil yanii 150-180 ytl arasi değişiyor iyi ürünler bende birtane daha alicam morhercare den almiştim bir set ikincisini alamadim daha

betüüüüll geçmişi okuyamadım henüz bitmedi,gelemedim oralara.doktor tarih mi verdi?
bir de resimde oturduğun koltuğun aynısından bizde de var.şutarafagitti
eşimindi ama hamileliğimden beri bana ait gibi..:sm_cool:

ben kaçtım kızlarrrr acıktık bizzz yemek yicem dinlencem bugün yorulduk yineee gelebilirsem sonra gelirim yoksam yarın görüşürükkk byyyyyy

kızlar bişey soracağım bu uyku seti eksik mi sizce çarşaf yok mu yoksa o ortadaki şey çarşaf niyetine mi serilecek, eğer öyle olacaksa yorgan mı yok anlayamadım :uhm:
dsc00009xb8.jpg

Fatma canım öncelikle güle güle kullansın bebişin ama nasıl çarşaf çıkmadı anlamadım,benimkinin içinde cibinliği bile var bir sürü şeysi çıktı hem çarşafsız uyku setimi olurmuş aldığın yere bi sorsana canım

hoşgeldin gülşahcım..nasılsın ? nerelerdeydin gezmelere mi gittin bugün yoksa :)))

Hoşbulduk mervecim gündüzleri pek yazmıyorum arkadaşım bazen bişey soruyorum cvp.ta gelmeyince sinir oluyorum yazılanları okuyorum sadece,ama bugün gündüz yoktum eşime hediye almaya çıktım malum pzt.si evlilik yıldönümümüz ama nasıl sıcaktı öldüm valla,dün gecede uyuyamadım uyuduğumda 4 tü valla çok yorgunum kız anlatamam,sen naptın

ben kaçtım kızlarrrr acıktık bizzz yemek yicem dinlencem bugün yorulduk yineee gelebilirsem sonra gelirim yoksam yarın görüşürükkk byyyyyy

papatyam ben gecelik, sabahlik,pijama 3 lü takim eminönünden hürriyet çarşisindan aldim şahinler çamaşir diye bir yer fiyat olarakta uygun gidebilirsen bak istersen...ayrica taki yastiğini nereden aldin ?

Merve bişey sorucam canım bikaç gecedir soluma yatarken sol bacağıma bi ağrı saplanıyo berbat bi ağrı ama kesinlikle yatamıyorum acısından diğer tarafıma dönüyorum yinede ağrıyo bi fikrin varmı nedendir sence sendede oluyomu böyle şeyler uyku filan kalmadı zaten bende

betulcum yenı uye oldum ben ,adım emıne 32+1 gunluk hamıleyım ,kızım olacak allah nasıp ederse ,isim olarak SENA düşünüyoruz küçük kızıma :) 26 yasındayım ,ögretmenım
burcum da oglak :)
hayatımın en guzel gunlerını yasıyorum herhalde,anne olmak gercekten guzel bı duyguymus tam olarak daha tadamasakda.inşallah onu da yasarız.:CüvCüv:

oh oh masalah adıyla yasasın ınsallah prensesın..
branşın ne canım.. bende okulöncesi eğitimi öğretmeniyim ama mesleğimi yapmıyorum suan.. :KK43:
ınsallah o duyguyu da tadacağız Allahın ıznıyle canım.. çok az kaldı.. :1rolleyes:

bu arada benım de adım betül, burcum yay.. oğluma emre adını koymayı dusunuyoruz kısmetse.. :CüvCüv:

Kızlar aldığınız uyku setlerini yıkayacakmısınız acaba bişey olurmu,yani yıkayan varmı aranızda

Fatma canım öncelikle güle güle kullansın bebişin ama nasıl çarşaf çıkmadı anlamadım,benimkinin içinde cibinliği bile var bir sürü şeysi çıktı hem çarşafsız uyku setimi olurmuş aldığın yere bi sorsana canım

teşekkür ederim canım hepimiz aldıklarımızı iyi ve mutlu günlerde kullanırız inşallah cibinlik benimkinde de çıktı sadece çarşaf yok sadece yarın soracağım kızlar bakalım ne diyecekler...

sagol gülşahcım ben de iyiyim çok şükür yavaş yavaş bebişin odasını yerleştirmeye çalışıyorum önce biraz havalandırıyorum boya kokusu var çünkü..sonra çamaşırları yıkanıp ütülenecek..sen bitirdin mi ütülerini :) ne aldın kocişine canım..
benim de uykumda dönerken kasığıma ağrı saplanıyo dediğin gibi çok feci dönemiyorum bile acısından..ama bacağıma vurmuyo..sanırım genişlediğimiz için ağrıyordur canım :))

betüüüüll geçmişi okuyamadım henüz bitmedi,gelemedim oralara.doktor tarih mi verdi?
bir de resimde oturduğun koltuğun aynısından bizde de var.şutarafagitti
eşimindi ama hamileliğimden beri bana ait gibi..:sm_cool:

yok canım doktor tarıh vermedı.. :roflol:
ben bır ruya gormustum bundan 1-2 ay oncesınde..
erken dogum yapıyordum hemsırelere sormustum dogum yaptıgım hast. de bugun ayın kacı dıye..
onlarda bana bır ağızdan ''6 ağustos'' demişlerdi.. :1shok: bende o ruyadan berı 6 ağustosu merakla beklıyorum...
ne olur ne olmaz dıye hazırlıgımı tamamlayayım dedım..
ama merak ettıgım su, olurda bırsey olmazsa 6 ağustos da acaba ne alaka oyle bır ruya gordum derım yanı.. :sm_confused:

Kızlar aldığınız uyku setlerini yıkayacakmısınız acaba bişey olurmu,yani yıkayan varmı aranızda

aslında ben yıkamayı çok istiyorum çünkü yemgem tekstilde çalışıyor aldığınız şeyleri sakın yıkamadan kullanmayın diyor çünkü hep yerlerde sürünüyormuş fabrikada bir yandan da korkuyorum bozuluverirse diye....

X