2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

hadi yaa:teytey: negüseeelll
ama bebişler belli olmuyoki güzelim ya ben senden once yada sen benden once dogurabılırsın yada 29uda gecebılırız kısmet bakalım hangimiz once doguracak kıs:icecream:
gerci ben biraz hiperaktifim yerimde duramıyorum sabırsızım senden once dayanamayıp yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr cık artık egee dıyıp doguradabılırım yaneee:roflol::roflol:

beyaz web cnm ben ınan bılmıyorum banada cansu yapmıstı saolsun bılen arkadaslar yardımcı olur cnm

ay cansuu bılgı ver kıs arkıdısesırnaşık şey:CüvCüv:

:dance::dance:yazılarından da belli şekerim yerinde duramadğn iyi işte bebekte senin gibi hareketli olur oturmazsınız artık...ya zamanında gelsinde sabırla mecbu beklicez artık bebişimizigamyoncuiremsu Şeniz

olurmu oyle şey..hoşgeldin..ama ben inanki bilmiyorum..babygaga diye biyerin adresini vermişlerdi deneye deneye şansa yaptım...gebelik forumundan bebektakvimi başlıklı yazıları takip edersen bulabilirsin linkleri...

Deminden berı ugrasıyorum bulamadım. teşekkur ederim sansım varsa bende yaparım.

gunaydin kizlarr..herkes iyidir insallah .. seren emzik guzelmis iyi gunlerde kullan ..benim kaynanada ilk bebegimde yardima gelmisti ben mi ona hizmet ettim o mu bana belli degil..bu sefer gelmesin yardima dedim..gerci yarari yok ama zararida yok gunahini almayayim.seren allah bozmasin kaynananla arani..
bu arada hep sorucam unutuyorum ..papatyam yani hicranin gebelik alerjisi gectimi..allah korusun erken aliriz bebegi diyorlardi ya..haberiniz varmi.

cnm cok saol amiiinn
haberım yok sormadıkta iidir ınsallah gecmıstır cnm gelsın sorarız:CüvCüv:

herkese günaydınn daha dogrusu tünaydınn.
halimecimm çok geçmiş olsunn canımm.
serencimm o tavşanlıdan bulursam bende alacagımm hatta aklıma geldi sende yazmışsın bulabilirsem buluşmaya gelirken giydirir takım olurlar.
beyaz web canımm ben takvim yapmasını bilmiyorum arkadaşım..
mukora canım seninle çok yakınız bir görüşelim tanışalım tatlımm. bende umuta gidiyorum ama şeyma hanıma gidiyorum. ben emekli sandıgı oldugum için bizim fiyatlarda hiçbir degişiklik yokmuşş.
anessa ve papatyam bebişler kıyafetlerini güle güle giysinler hepsi birbirinden güzel.
kızlarr bende son kutucuga geçmişim bugünn. dünden beri çok kötüyüm midem felaket reflü resmen azdı çıldıracagım yemek yemeye korkuyorum sabahtan beride agrıdan acıdan aglıyorumm. şurup içtim dün akşam limonlu sodada içmiştim ama hiçbir faydası yok banamısın demiyor ogluşda sanırm dayadı ayakları mideme bastırıyorr.
herkese bol tekmelemeli güzel bir gün diliyorum.

:dance:yazılarından da belli şekerim yerinde duramadğn iyi işte bebekte senin gibi hareketli olur oturmazsınız artık...ya zamanında gelsinde sabırla mecbu beklicez artık bebişimizigamyoncuiremsu Şeniz

:roflol::roflol: ay burda bıle benı tanıdınız ya helal olsun:roflol::teytey:

allah herseyın hayırlısını versin amiinnnnn:1hug:

:nazar::enbuyukkk:

serencimm o tavşanlıdan bulursam bende alacagımm hatta aklıma geldi sende yazmışsın bulabilirsem buluşmaya gelirken giydirir takım olurlar.
mukora canım seninle çok yakınız bir görüşelim tanışalım tatlımm. bende umuta gidiyorum ama şeyma hanıma gidiyorum. ben emekli sandıgı oldugum için bizim fiyatlarda hiçbir degişiklik yokmuşş.
anessa ve papatyam bebişler kıyafetlerini güle güle giysinler hepsi birbirinden güzel.
kızlarr bende son kutucuga geçmişim bugünn. dünden beri çok kötüyüm midem felaket reflü resmen azdı çıldıracagım yemek yemeye korkuyorum sabahtan beride agrıdan acıdan aglıyorumm. şurup içtim dün akşam limonlu sodada içmiştim ama hiçbir faydası yok banamısın demiyor ogluşda sanırm dayadı ayakları mideme bastırıyorr.

günaydın canım..hayırlı olsun son kutun..ilk son kutu annesi....ben bile heyecanlandım snein son kutunda ....2-3 gündğr benim midemde berbat..şurupları kafama dikip duruyorum anlık rahatlıyor 2 dk sonra yine başlıyor...şuan ne yapsam diye düşünüyuorum acı tata var resmen boğazımda alev alev yanıyor....

gülüüüüümm hoşgeldiiinn:teytey::teytey:
he kıs sende al hepimiz giydirelim tavşancıkları:roflol::roflol:

maşallah buarada nerdeyse doguracan kıs:dance:bak sölim sen agustos 23ten sonra bekle erkeğini cnmmm eylul olmadan alacan kucagına bak görrr:nazar:a.s.

Asliicim hayırlı olsun son kutun, inşallah hayırlısı ile geçer bu ayın da.. Ay artık iyice yaklaştık ya, heyecanlaıyorum ben ya.. Ve korkuyorum neler olacak diye..Akşam sola yattım oraya doğru karnımda eğildi ve acaip bi ağrı girdi.Zorla sırtüstü döndüm bu seferde organlarıma ağır geldi sanki, bi baskı ağrı gibi hissettim.Ayy falan offf diyorum bayağı rahatsız oldum.Eşimde çok korkmuş canım benim, bişeyde yapamıyo..Keşke ağrıları paylaşsak diyo ..sonra biraz doğruldum falan ,rennienin tabletini aldım. Miğdem asit yaptı gerildi heralde dedim. Sonra öyle uyumuşum işte.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

ağlama canım..takma kafana bence..hepimizin karın baş bacak ölçümleri tutumuyorki haftayla...benim de kafa hep önden gidiyor canım...üzülme canım..sen yine o verile isimlere git ama üzülma sakın...

mrb derya bu yazını okudum da geçen hafta dr.umuzda bize kafamızın iri olduğunu söyledi 2 hafta fark varmış.bi problem olmayacağını sadece normal doğum yapamayacağımı söyledi zaten ben sezeryan düşünüyorum. senin dr.un bununla ilgili bir şey söyledimi merak ettim??

3093064b6001di1.jpg

seren egenin tavsan tulumu bundan mi yoksa baya mont gibi mi ..ben de cok begendim tavsan tavsan ama ancak turkiyeden ismarlamak lazim ,aradim buda hosuma gitti ,galiba bende bunu ismarliycam ..gercekten cok seker duruyor bebeklerde ama :emir_bebek:

mrb derya bu yazını okudum da geçen hafta dr.umuzda bize kafamızın iri olduğunu söyledi 2 hafta fark varmış.bi problem olmayacağını sadece normal doğum yapamayacağımı söyledi zaten ben sezeryan düşünüyorum. senin dr.un bununla ilgili bir şey söyledimi merak ettim??

yo söylemedi canım..bu ultrasonlar yabancılara göre yapılıyor dedi..türkelrde kafa önden gidebiliyor dedi...korkulacak birşey değil dedi..ama ben zaten sezeryan olacağım o zaman sevineyim dimi :)

bende midem kotu oldugunda rennie emiyorum bana iyi geliyor ama sizin daha siddetli rahatsizliginiz ,cok gecmis olsun ..belki son ayda bizimde sikayetimiz olucak ..zor yaaa..sona iyice yaklastik dayanin arkadaslar az kaldii

X