2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Kızlar oğlumla evımıze donduk tekrar.. :hooray:
çok mutluyum ıcım huzur dolu.. kıyamam cok ozlemısım.. mısıl mısıl uyuyor sımdı masallah..

canım ya aslında cok guzel bır fıkır ama bız hastanede bebek hemsırelerıne derece olcme ıcın bile sordugumuzda asla makattan bakmıyorsunuz demıstı.. sakıncası var demekkı..
ama gazını cıkarmak ıcın de dedıgın gıbı cok rahatlatıcı olmus.. bır doktora sorup teyıt etmek lazım..a.s

aynı dertten bende yakınıyordum sımdı
sen yıne yarın gıdecen bana 1 hafta daha verdisenağlama haftaya salı kontrolum var offf
bende doguramadım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bugun cok iş yaptım belım agrıyo ınsallah aksama sancılanırımda doguma gıderım bı bız kaldık kıs hiç bukadar bekleyecegımı tahmın emıyodurdumkafamçokkarıştı
senın bebek kıpırdıyo dımı

serencım cok az kaldı kuyruguna geldın..
bak sende kavusacaksın mıss kokusunu ıcıne cekıceksın Allahın ıznıyle..
Allah kolayca kurtarsın canım..

seren adınıda yannış yazmışım yawfff özür dilerim

olsun cnm ben anladım zati bana yazdıgınıkaydirigubbakcemile2
betülcüm gecmıs olsun cnm neguzel bak bebişinlesin allah bıdaha ayırmasın
bizde hala beklıyoruz yaaaaaaaaasenağlama:çok üzgünüm:

serencım cok az kaldı kuyruguna geldın..
bak sende kavusacaksın mıss kokusunu ıcıne cekıceksın Allahın ıznıyle..
Allah kolayca kurtarsın canım..

saol cnm yaa ınan sabırsızlıkla beklıyorum bıde iicene duygusal oldum ay habıre herseye aglıyorum tobe yarabbikafamçokkarıştı
suan kafamçokkarıştıhafıf karnım agrıyo bıde belım iş yaptım bıraz ole yatmıyorumda ınsallah aksama sancılanırımkaydirigubbakcemile3
senın hıkayenıde okudum cnm cok guzel yazmıssın ınan duygulandımda ama bak hersey gectı ve bebegın kucagında ay darısı bızlerın basına yaaaaaaaaa:Saruboceq:

betül hayırlı olsun çok sevindim koklaşın artık analı oğul bayramlaşın:)))))))))))))))

senem kıpırdanıyor benimki ama sadece kıpırdıyor çıkmak gibi bi çabası yok heç keyfi yerinde ağrım dün olduydu bugün geçti hafif var ama ne fayda oyyyoyy

aynı cnm benımde ara ra agrım oluyo ama dedıgın gıbı bızımkınınde pek cıkmaya nıyetı yok gıbı
en son gıttıgımde rahım yumusamıs dedı bu hafta bekle bakalım dedı ama beklıyoz işte napalım bız eylul anası olamıcaz anlasıldı:))))))))))))

16 aralık kesin ama dr ilk ultrason ölçümünde ne doğum tarihi verdiysem o diyor 29 eylül internete göre şimdiye kaç kere doğurduydum of of

aynen bende çok duygusalım herşeye ağlasam üzülsem çok sıkıldım çok bebeğimi yarın verin bu gece gelsin çok bunaldım çok hem ailevi sorunlardan çok bunaldım sıkkınım off offf annem gel artık tek tesellim sensin oğluşum

az kaldı kızlar az kaldı.. elı kulagında bebıslerınız gelıcekler.. :))

ocak 1 dı galıba kıs:uhm:
senın kac??
Arkadaşım benim SAT ım 1 aralıktı 3 eylülde doğum yaptım ama suyum bittiği için erken aldılar normalde 8 veya 9 eylül olması gerekiyordu.Bu durumda seninki de 9 ekime kadar sürebilir büyük ihtimal ekim annesi olursun canım hayırlısıyla inşallah...

vışşşşşşşşşşşşşşşkafamçokkarıştı
doktorum eylulde doguracan dedı ama eylul bıtıyo benım bebıs hala yok:bbo:
1 hafta bekleyelım dedılaelaelaelaelae sende 9 ekıme kadar bekle dıyon yandık desene:çok üzgünüm:

ama dedıgın gibi sanırsam ekım anası olacaz:tomato:

iyi akşamlar arkadaşlarım..
seren ve arzu inşAllah hayırlısıyla sağlıkla siz de kavuşacaksınız bebişlerinize..
azıcık kaldı ..son günler hiç geçmek bilmez bilirim.. sağlıkla, kolayca kavuşun Allahın izniyle... :Saruboceq:
arzucum senin bebiş de yarın hayırlısıyla doğar inşAllah..iki bayramı bi arada yaşarsınız ne güzel :sm_cool:
betül geçmiş olsun canım..bebişini evinize getirmişsiniz çok şükür..Rabbim bebişlerimize sağlık versin, bizi onlardan ayırmasın inşAllah..
bugün ramazanın son günü birbirimiz için bol bol dua edelim..
hepinizin bayramı şimdiden mübarak olsun... Şeniz

ıyı aksamlar herkese..
betulcum tekrar gecmıs olsun..bebısıne kavusmana cok sevındım gozun aydın canım.allah kımseyı evladından ayırmasın ınsallah..
serencım ve arzucum sızlerde ınsallah en kısa zamanda bebıslerınızı kucagınıza alırsınız ınsallah:1hug:

kızlar 2 3 gundur benım mınıgım gunduz sureklı uyuyor gece de bızı asker edıyor.uykusuzluk ve yorgunluktan bıtap dustum artıksenağlamadoktor gunduz sende onunla uyucaksın ıs guc yapmıcaksın dıyor..nasıl yapmıcaksınkı?ınsan huzursuz oluyor.en azından bır yemek yapmak ortalıgı toparlamak ıstıyor.o bıle yorulmaya yetıyor.bırde bebegım sureklı kustugu ıcın cok uzuluyorum.sureklı soy gıydır üşütecek dıye cok korkuyorum...cuma gunu doktora goturcez bakalım.ınternetten arastırdım bazı bebekler sureklı kusar normal dıyor.nasıl normal oluyor ben anlamıyorum.yedıgını cıkarıyor sonuctabu sefer yıne acıkıyor sureklı emmek ıstıyor.ne yapcam bılemedım:çok üzgünüm:cok moralım bozuluyor.:çok üzgünüm:

Saolun arkadaslar evet ınsanın bebegının kokusunu alması gıbı bırsey yok..
her an yanında olsun ıstıyorsun ufacık bır ayrılık bıle cok zor gelıyor..
hepimiz bırbırımıze ve evlatlarından ayrı kalan onları daha kucaklarına bıle alamamıs annelere dua edelim..
onlarda bızım tattıgımız bu guzel duyguları en kısa zamanda tatsınlar bundan mahrum kalmasınlar..
yoğun bakıma her gırıs cıkısımda onların adına o kadar uzuldum kı ınsanın ıcı dayanmıyor..
Allahım bu mubarek gunler hurmetıne tum dertlilere deva, hastlara şifa, borclulara da eda nasip etsın..
kimseyı evladından ayırmasın, onun acısını gostermesın sevdıklerımızı bıze, bızı de sevdıklerımıze bagıslasın ınsallah.. Aminn!.
Herkese hayırlı bayramlar canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…