2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

betülcüm çok korkuyodum doğumdan
normal doğum aklımın ucundan bile geçmedi belki daha kolay olucaktı sancımı az hissediyodum çünkü ama kendimi sezeryana hzırladım bikere genel anestezili oldum pişman değilim ama
37+6 da geldi bebiş

Çok sağol ERVUScm bilsen mesajın ne kadar iyi geldi. Doktora sordum malesef ağrı pompası epidurlde oluyor dedi. Benimki spinal olacak inşallah. Genel anesteziden uyanırken ağrı daha çok olur dedikleri için spinali tercih ettim. Bazı arkadaşlar "dayanılmaz acılar" oluyor deyince ürktüm iyice.
Ama anladığım kadarıyla ilk günü atlatınca diğer günler iyi kötü kendimize yetmeye başlıyoruz yavaş yavaş.
Bir haftamız kaldı bizim de. İnşallah Ervus gibi ben de çok güzel ve iç açıçı şeyler yazarım doğumdan sonra...

betülcüm çok korkuyodum doğumdan
normal doğum aklımın ucundan bile geçmedi belki daha kolay olucaktı sancımı az hissediyodum çünkü ama kendimi sezeryana hzırladım bikere genel anestezili oldum pişman değilim ama
37+6 da geldi bebiş

canım sigara kullanıyormuydun hamılelıgınde ?..
bırde doktor dogumdan once oğlunun kılosuna kac dedı dogdugunda kac tı ?

yok canım hayatımda azıma vurmadım doğumdan 4 gün önce 3400 demişti doğumda 3500 doğdu sen sigara içiyomusun yoksa senin bebeiş kaç kilo isim buldunmu

yok canım hayatımda azıma vurmadım doğumdan 4 gün önce 3400 demişti doğumda 3500 doğdu sen sigara içiyomusun yoksa senin bebeiş kaç kilo isim buldunmu

yok canım ben onceden nadıren ıcıyordum ama hamıleyken agzıma surmedım..
genelde sıgara kullananların dogumu erken gerceklesıyormus ta o bakımdan sordum..
kilo için doktor 2900 dedı gecen hafta ama cok merak edıyorum kac olucak.. :S
oğlumuzun ismi '' Aslan Emre'' olucak canım.. soyadımızda yiğit.. kaydirigubbakcemile3

mdm34 yanı dilekk nerelerdesın...
belkı görememişsindir buraya tekrar yazıyorumm.. bı turlu haberlesemedık ya konusana kadar dogurucam ben.. :)))

''

canım kullanıcı panelıne gır, sag panel de, ayarlar&özellikler baslıgı altında secenekler duzenle ye tıkla..
acılan yerde asagıya dogru göz gezdır.. özel mesaj ayaları bolumunde '' özel mesaj aktif ''
yazan yerın kutucugunu ısaretle...
'' yenı özel mesaj aldıgımda e-mail ile uyar '' ı ısaretle..
ve altında '' zıyaretcı mesajları '' yazan kısmın kutucugunu ısaretle..
değişiklikleri kaydet..e bas..
''

Betül Aslan Emrenin odası çok güzel olmuş
güle güle kullansın hayırlısıyla:nazar:

Saol canım benım.. hayırlısıyla gelsın kullansın ınsallah dedıgın gıbı.. :Saruboceq:
boyle boş boş olmuyor.. kaydirigubbakcemile3 şimdi sepetinin içine yatagınıda yaptım.. tamam oldu artık.. :1rolleyes:
bu arada oturdugum yerden ayaga kalktıkca adet sancısı gıbı sancı gırıyor kasıklarıma.. fisfisfis

ya kızlar yatagım alcak oldugu ıcın bebek ıcınde yatagın alcak olması sart ama baksanıza sızce bu sekılde soguk alır mı usutur mu ? fisfisfis
ıcıne perdecıden yatak sunger dıktırıcektım ama sepetı hafta sonu alabıldık ancak dıktırmeye fırsat olmadı cıkamadım.. ıcıne katlanmıs kalın yorgan koydum.. fisfisfis
soğuk almasın dıye nasıl yapsam yada boyle sorun olmaz mı sızce ??.. :uhm:

img7695sb5.jpg

w320.png

img7699bl1.jpg

w320.png

Betül canım günü geldi ya artık belkide yavaş yavaş sancın geliyodur,valla benimkide inşallah gününü geçirmez zaten bayram geliyo umarım bayrama filan kalmadan gelir,inşallah seninde sancıların gelir kendiliğinden yavrularımız fazla bekletmezler bizler nasılsa hazırız hiçbi eksik kalmadı bebişlerden başka:)

Canım sepetin altına kalın bişey serdiysen üşümez merak etme,bu arada çok güzel olmuş sepetide aslan emrenin Allah mışıl mışıl uyumasını nasip etsin

Canım sepetin altına kalın bişey serdiysen üşümez merak etme,bu arada çok güzel olmuş sepetide aslan emrenin Allah mışıl mışıl uyumasını nasip etsin

amin canım inşallahh... :Saruboceq:
sepetin altına bırsey koymak gerekır mı acaba yerle temas eden yerıne yanı.. fisfisfis
içine sadece yorgan koydum dedıgım gıbı.. ya usuturse bırde kıyamam.. :1no2:

amin canım inşallahh... :Saruboceq:
sepetin altına bırsey koymak gerekır mı acaba yerle temas eden yerıne yanı.. fisfisfis
içine sadece yorgan koydum dedıgım gıbı.. ya usuturse bırde kıyamam.. :1no2:

Yerden üşütür dersen bide kalın bi yorganda katlayıp yere ser istersen hani önümüzde kış taze bebek üşütebilir belki aman Allah ım onları hastalıktan filan korusun inşallah:Saruboceq:,zaten içinede sermişsin o zaman bişeycik olmaz merak etme güzelim:ecrin_bebek:

Yerden üşütür dersen bide kalın bi yorganda katlayıp yere ser istersen hani önümüzde kış taze bebek üşütebilir belki aman Allah ım onları hastalıktan filan korusun inşallah:Saruboceq:,zaten içinede sermişsin o zaman bişeycik olmaz merak etme güzelim:ecrin_bebek:

saol canım ya bana dua et olur mu sabah doktora gıttıgımde acılmam ılerlemıs olsun,
doğum yapayım kucagımda bebegımle doneyım dua et lutfenn.. :çok üzgünüm:

çok güsel olmuş canım
yorgan koyduysan üşümez heralde
olmazsa temas eden yere battaniye minder gibi bişi koy
ah canım olacak galiba senin emre kasılma falan olduğuna göreinş
daha bende bişi yok senağlama

kızlar hanıfe sende dua edın bana bende hepınıze edıyorum..
yarın kucagım bos donmeyeyım yaa pfff.. :KK43:((

Son düzenleme:
inş canım duacıyım sana ve hamile olan herkese
inş herşey istediğin gibi gider
hayırlısıyla emreyi alırsın kucağına :Saruboceq:

Amiinn Ammiinnn hepimiz sağlıkla alalım bır an once amiinnn.... :Saruboceq: :Saruboceq: :1rolleyes:

saol canım ya bana dua et olur mu sabah doktora gıttıgımde acılmam ılerlemıs olsun,
doğum yapayım kucagımda bebegımle doneyım dua et lutfenn.. :çok üzgünüm:

Canım benim ya inşallah kucağınla emrenle geri dönersin valla Allah ım hayırlısıyla kurtarsın artık zaten günümüzde geldi,ben sana dua edicem betülcüm sende bizlere et nolur,umarım yarın gittiğinde açılman olurda kolayca doğurup gelirsin:Saruboceq:

amiiinn ammiiinnnn... Mubarek aksam saatleri hurmetine, ezan vakti hurmetine amiin..
Dualarimiz kabul olsun insallah.. Allah hepimize kolay dogumlar nasip etsin, bir avazda kurtarsin saglikla miniklerimizi kucagimiza versin insallahh...

X