2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

betül kız varya nasıl açılıyodu bu mesaj ben sana özel mesaj yazamıyorum bana anlat ben yapayım bu arada kızımı bugün küveze aldılar sarılık olmuş prensesim bi ğörsen betül çok tatlı bişi oğlunu alınca kucağına anlıcan ben ikinciye anne oluyorum ama yinede çok muhteşem bi duygu rabbim bizi böyle ödüllendirdiği için ona binkere şükrediyorum

canım asagıya gittikçe artan bır baskı ve ara ara olan agrılarım var.. ayaga kalktıgımda bacaklarımın arasında bır baskı hıssedıyorum yurudukce de sancı gıbı bırsey oluyor..
merdıvenlerı ınıp cıkayım bakayım ne olacak..
onun dısında duzenlı bırsey yok.. yarın sabahtan gıdıyorum yıne bakalım acılma artmısmı hala aynımı..
dua edıyorum hepimiz için sizde edin kızlar kolayca kurtulalım ınsallah..
Allahım normal doğumu cok ıstıyorum bu mubarek cuma saatlerı hurmetıne kabul et dualarımızı..

canım kullanıcı panelıne gır, sag panel de, ayarlar&özellikler baslıgı altında secenekler duzenle ye tıkla..
acılan yerde asagıya dogru göz gezdır.. özel mesaj ayaları bolumunde '' özel mesaj aktif ''
yazan yerın kutucugunu ısaretle...
'' yenı özel mesaj aldıgımda e-mail ile uyar '' ı ısaretle..
ve altında '' zıyaretcı mesajları '' yazan kısmın kutucugunu ısaretle..
değişiklikleri kaydet..e bas..

AMİN CANIM CÜMLEMİZİN GÖNLÜNDEN GEÇEN OLSUN BENDE DUA EDİYORUM HEPİMİZ İÇİN İNŞALLAH BİZLERDE YAVRULARIMIZA HAYIRLISIYLA KAVUŞALIM,ŞU MÜBAREK GÜNDE ALLAH IM DUALARIMIZI KABUL ETSİN KOLAYCA NORMAL DOĞUM YAPALIM:Saruboceq:

amiiinnnn
valla demın bende ezan okunurken hepımız ıcın dua ettım bende normal dogumu cooookk istiyorum ınsallah hayırlısıyla normal olur kıs
eylul annelerınde cok normal dogum yapan yok
herseyın hayırlısı gercı ama bende normal sıtıyorum
dedıgın gıbı allahım bu mubarek gunde cok cektırmeden meleklerımızı kollarımıza versın saglıklı sekılde yaaaaa:1hug:

Benımde hersey hazır canım bıttı eksıklerımızı tamamladık cok sukur..
yatagımızın yanına da hasır sepetlerden aldık beşik tarzında bebek sepetı.. gamyoncuiremsu
bızım karyolamız alcak yere cok yakın ondan yuksek bırsey almadım yattıgım yerden görebıleyım dıye..
daha yatagını yapmadım sepetın ıcıne bugun onuda yapıp bıtırıcem..
odası da bıttı cok sukur.. resımlerını cektım tekrar.. oğlum gelse de ıcınde o varken de ceksem ınsallah.. :Saruboceq: :1rolleyes:

cek cek gorelım e kızım sen yatagı bıle tamamlamamıssınkı anam
e cocuk tabı gelmez annesi
once yatagı bıtır bak nasılda gelecekDD:lepi:
gercı benım hersey hazırda noldu sankı gelmiiiiiiiiiikafamçokkarıştı

ayyyyyyyyyyyyy karnım agriiiiiiiiii soguk sogukta ter dokuyorummmm :teytey::teytey:
ay agrılarım sıklassın allahımmm noluuurrrr:dance:

olsun anam kendı odasındakı yatagı var ya gelsın o acıkta kalmaz merak etmesın.. :roflol:
ben onu karyolasına yatırırım sonra besıgını yaparıım ıkı dakka da derdı o mu aa ayıp etmıs.. :roflol:
cıdden bırazdan sepetinin içinide yapayım da.. hazır olsun.. baska herseycıgı hazır..
odamız da duvara asıcagımız bır kac cercevemız var ama onlarda asılmadı dıye gelmemezlık yapmıyordur heralde.. kaydirigubbakcemile3
o dogsun da onun resımlerını koyucam cunku ıcıne.. :1rolleyes:

neguzel yaa kendı evınız dımı betüş
benımde kedı evım olsa neler yapardım bıde bnım ev 2 oda 1 salon cok buyuk dgl yoksa bende ısterdım oda yapım ama olsun allah e verır belkı bıze oole yaparız odamızıdaşakkıdı

betülcüm son 1 gün sancı varmı.:)

canım sancı denılebılcek kadar sıddetlı ve duzenlı bırsey yok.. :çok üzgünüm:
ama ara ara agrım ve ayaga kalkıp ta yurudukce kasıklarımda bır baskı ve karnımın asagısında saplanan adet sancısı tarzında bırsey var... fisfisfis
henuz pek bır hareket yok anlayacagın canım.. benneyaptımki
sen normal doğum mu yapmıştın ?.. senağlama

yok canım kiradayız bız. a.s.. Allah sana daha guzellerini versın canım.. :1rolleyes:

yok canım kiradayız bız. a.s.. Allah sana daha guzellerini versın canım.. :1rolleyes:

hmmmmmmmmmmmm ben kendı evınız sandım
guzel dıleklerın ıcın saol cnm allah herkeze ev nasıp etsın anam kıra zor valla
allahım sanada guzel ev nasıp etsın ınsallah cnm
belkı bebısler kısmetlı gelır kıs:))))
allahım onların yuzlerını guldursun ınsallah
amiiinnnna.s.:1hug:

allah kurtarsın kızlar
betülcüm ben sezeryan istiyodum doğuma 10 günüm vardı suyum ve hafifi sancım vardı doktora gittim nst sonucunda 5 dkk da 1 sancım olduğunu öğrendim ama sonuçta sezeryan oldum

Bu sepetımız ıste, ama daha yatak yapmadım.. kaydirigubbakcemile3

yatagını yapınca uzerıne bunu ortucem :1rolleyes:

Mrb arkadaşlar,
Benim de sezeryan tarihim çok yaklaştı. Kendimi cesaretlendirmeye çalışıyorum ama çoook korkuyorum. Bir yandan da bebişime bir an önce kavuşmak istiyorum.
ERVUS sana bir şey soracam; Hangi yöntemle oldun sezeryan. Sonrasında ağrıkesiciler işe yaradı mı?
Bir de genel bir sorum olacak. Doğum belirtileri başladığında hazırlık yapmak için ( banyo, vucut temizliği vb.) şeylere vakit kalıyor mu? Apar topar hastaneye mi gitmek gerekiyor.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Amin canım evet, heleki istanbul gıbı bır sehirde ev muhakkak lazım..
çok şükür bız aldık esımle suan yapılma asamasında.. zaten benımkı gayrımenkul canavarı.. :roflol:
Allah isteyen herkese nasip etsın.. dunya malı neye gerek denır ama rahat bır yasam ıcın de sart muhakkak..
bebeklerımız hepimize de bolluk bereket getırsın ınsallahh.. :Saruboceq:

allah kurtarsın kızlar
betülcüm ben sezeryan istiyodum doğuma 10 günüm vardı suyum ve hafifi sancım vardı doktora gittim nst sonucunda 5 dkk da 1 sancım olduğunu öğrendim ama sonuçta sezeryan oldum

Amin canım..
yanlız neden sezeryan ıstıyordun canım merak ettım ?
ozellıkle 5 dk 1 sancın gelmıs.. normal dogumdan tedırgın oldugun ıcın mı?
herhangı bır saglık problemı yuzunden mı ?
sezeryanını epidural mı oldun ?

kelebekcim mutlaka korkuyosundur ama ama benim kadar kormuyosundur canım ben çok korkuyordum iğneden bile korkan biriydim ama inan bana allah yardım edio canım ben ameliyatım ne zaman oldu ne zaman bitti hiç bişi anlamadım uyuduğumu uyandığımı bile hatırlamıyorum çok kolay sakın korkma ben genel anestezili oldum uyanık olmaktan korktum panik yapardım kesin canım benim ameliyat sonrası hiç zor olmadı hele yattığım sürece hiç acı hissettmedim bende arğrı pompası takılıydı çok işe yarıyo 2.ggün dişişlerim acıdı biraz hemen ağrı kesici vurdular ağnında kesildi 2 gün banyo yapıp fön bile çektirdim hastanede sakın korkma inan kolay geçiçek allah kurtarsın canım doğum ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…