2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Merhaba arkadaşlar.Yarın sabah 8 de hastanede olucam suni sancıyla başlatacaklar doğumu.Bugüne kadar destek olan herkeze çok teşekkür ederim.Dua edin ne olur açılmam hızlı olsun kolayca doğurayım.Hâlâ inanamıyorum,hayırlısıyla bi kucağıma alsaydım bebişimi.Allahım şu mübarek günlerde herkeze sağlıklı ve kolay doğumlar nasip etsin.a.s.

Emelcim Allah yardımcın olsun güzelim desene aramızdan bi kişi daha eksiliyo,umarım hemen açılman oluda kolayca doğurup yavrunu kollarına alrsın,dualarım seninle tatlım sende bizlere dua et,güzel haberlerle dönmeni ve çok kolay bi doğumla yavruna kavuşmanı dilerim:ecrin_bebek:

Merhaba arkadaşlar.Yarın sabah 8 de hastanede olucam suni sancıyla başlatacaklar doğumu.Bugüne kadar destek olan herkeze çok teşekkür ederim.Dua edin ne olur açılmam hızlı olsun kolayca doğurayım.Hâlâ inanamıyorum,hayırlısıyla bi kucağıma alsaydım bebişimi.Allahım şu mübarek günlerde herkeze sağlıklı ve kolay doğumlar nasip etsin.a.s.

allah yardımcın olsun hayırlısıyla hemencicik alıverirsin yawrunu kucağına

dilek canım ziyaretcı mesajların ve ozel mesaj ların kapalı sen bana yazmıssın ama ben sana yazamıyorum malesef... :1no2:
bana özel mesaj atmayı deneyebılırmısın msn adresını oraya yazarsan ben senı ekleyeyım cunku hıcbırsekılde sana mesaj atamıyorum.. :1no2:

günaydınlaaarrr

emelcim allah kurtarsın cnm ınsallah cok guzel dogum yapmıssındır kesın şuan bebeğin kollarında:teytey::nazar:

off bende art:nazar:ık dogur:nazar:mak istiyorum yaaa betül sende durumlar nasıl agrın varmı???

günaydınlaaarrr

emelcim allah kurtarsın cnm ınsallah cok guzel dogum yapmıssındır kesın şuan bebeğin kollarında:teytey::nazar:

off bende art:nazar:ık dogur:nazar:mak istiyorum yaaa betül sende durumlar nasıl agrın varmı???

az az var canım yaa.. yarın gunum doluyor ama hala Elle tutulur bırsey yok ıyımı.. mirmirmirmir
Apartmanın merdıvenlerını ınıp cıkıcam bugun.. Çok üzgünüm çoook
Sen bayrama doğurcan heralde kız şafa 10 gorunuyor.. Aney bayram çocugu oluu kız.. kaydirigubbakcemile2

az az var canım yaa.. yarın gunum doluyor ama hala Elle tutulur bırsey yok ıyımı.. mirmirmirmir
Apartmanın merdıvenlerını ınıp cıkıcam bugun.. Çok üzgünüm çoook
Sen bayrama doğurcan heralde kız şafa 10 gorunuyor.. Aney bayram çocugu oluu kız.. kaydirigubbakcemile2

heee ismini degiştirecem baryam koyacam sonunda:roflol:
of bayramdan once gelsın dıye cok dua edıyorum ama bendede tık yok
arada alt kısım saga sola donunce kasılıyo gıbı oluyo okadar bıde gunde ıkı uc sefer karnım agriii baskada bişi yokkafamçokkarıştı
yıne senın az var kıs
kısmetse yarın oburgun kesın kucagına alacaksın hayırlısıyla

arada alt kısım saga sola donunce kasılıyo gıbı oluyo okadar bıde gunde ıkı uc sefer karnım agriii baskada bişi yokkafamçokkarıştı
yıne senın az var kıs

Aaah aahh yarın oburgun doğuracak olan ben mıyım.. hıc oyle hıssetmıyorum.. :ecrin_bebek::ecrin_bebek:
ya pazardan umutluyum pazar gelebılır sankı.. :çok üzgünüm: Geell Bebeğim Geeeeeeeeel Gelll.................. senağlama
sıkıldım yaaa.... kafamçokkarıştı

yıne senın az var kıs
slm seninle günümüz aynı sanırım hayırlı doğumlar sanadakaydirigubbakcemile

betüüüüüüüüüüüüüüüüüül dün gittim çatı muayenesine korktuğum oldu haftaya gel dedi:))))))))))))suyu baya fazla dedi 3200 olmuş oluşum bebek bayrama kadar olur dedi,,:)))))))))))))

Aaah aahh yarın oburgun doğuracak olan ben mıyım.. hıc oyle hıssetmıyorum.. :ecrin_bebek::ecrin_bebek:
ya pazardan umutluyum pazar gelebılır sankı.. :çok üzgünüm: Geell Bebeğim Geeeeeeeeel Gelll.................. senağlama
sıkıldım yaaa.... kafamçokkarıştı

dur kıs açma hemen muslukları bak benide ağlatacan
valla bende aynen senin gibi geeell bebiş geell diyorum inan bende sıkıldım bbebekten degıl bu halımden tabıkıde cok guzel bişey ama inan artık bende kucagıma almak sevmek emzirmek ona doya doya bakmak istiyorum:çok üzgünüm:
azcık acele etselerde gelseler nolur sanki yaa:Saruboceq:
bak solım bukadar beklıyosam kesın bayramıda atlatırım ben
yani tam 9 ay 10 gun sonra dogururum herhalde kötükedihüso
bende bugun merdıvenlere gıdımde ınıp ınıp cıkım bari baska cagre yok:tomato:

betüüüüüüüüüüüüüüüüüül dün gittim çatı muayenesine korktuğum oldu haftaya gel dedi:))))))))))))suyu baya fazla dedi 3200 olmuş oluşum bebek bayrama kadar olur dedi,,:)))))))))))))

Nasıl korktugun olduu kız ?? Ne olduu .. :roflol:
Haftaya ne ıcın gel dedi ?? :bbo:

dur kıs açma hemen muslukları bak benide ağlatacan
valla bende aynen senin gibi geeell bebiş geell diyorum inan bende sıkıldım bbebekten degıl bu halımden tabıkıde cok guzel bişey ama inan artık bende kucagıma almak sevmek emzirmek ona doya doya bakmak istiyorum:çok üzgünüm:
azcık acele etselerde gelseler nolur sanki yaa:Saruboceq:
bak solım bukadar beklıyosam kesın bayramıda atlatırım ben
yani tam 9 ay 10 gun sonra dogururum herhalde kötükedihüso
bende bugun merdıvenlere gıdımde ınıp ınıp cıkım bari baska cagre yok:tomato:

bayramı atlatırsan gecıkmısın demektır canım..
gecıkmezsın merak etme.. bak ben 9 ay 10 gunu dolduruyorum işte yarın..
aceleci cıkmadı bızım kı de.. mirmirmirmir ne olurdu ya armut dıbıne duser anası da sabırsız babası da nıye bıze benzemedı acep... kaydirigubbakcemile3
gecıkmese barı yaaa... ay ay ayyy afakanlar bastıı kızz -tatlicadiarzu- kafamçokkarıştı
ben su cuma vaktı gecsın de cıdden su merdıvenlerın bı hakkından geleyım.. :roflol:

catı muayenesınde naptı elını daldırdı dımı:)) cok acıdımı??
buarada o muayeneyı kendımız yapsak anlamazmıyız acılma varmı yokmu dıye yawwwbenneyaptımki:roflol:

Nasıl korktugun olduu kız ?? Ne olduu .. :roflol:
Haftaya ne ıcın gel dedi ?? :bbo:

yani bebeğin başını maşını görmedi hani ben yarın felan doğurursun decek diye ağzına bakıyom nerde haftaya gel:))))))))))))))))))))))))))))))))) o anlamda korktuğum oldu yafskaydirigubbakcemile5

Slm.doğurmayan bi avuç arkadaşım,valla ben acaip bunaldım artık benimkninde gelmeye niyeti yok,6 günüm kaldı benimde ama hiç ağrım sızım yok aman bebeğim nolur gününü geçirme gel artık iyice sabırsızlandım,betül senin günün bitti kız ağrın sızın yokmu hiç,ben 2 gündür merdiven çıkıyorum ama yinede bişey hissetmiyorum:KK43:(

evet cnm aynı sanada hayırlı dogumlar
bakalım ilk kım doguracaksırnaşık şey
normalmi istiyorsun??:uhm:

yerimsenibenevet inş.normal olur canım çatı muayenesinde kendini serbest bırakırsan iyi dediler bende çok sıkmadım zati 5 10 saniyelik bişi o masaya yattığınla kalktığınla bir oluyor korkcak bişi yok aşayada gözüyle bakmıyor:))) sırnaşık şeyvalla elinimi parmağınımı anlamadım ben o sıra kızarıp bozarmakla tavana bakmakla meşguldüm.sen olmadıysan heççç korkma iyimi gamyoncuiremsu

bayramı atlatırsan gecıkmısın demektır canım..
gecıkmezsın merak etme.. bak ben 9 ay 10 gunu dolduruyorum işte yarın..
aceleci cıkmadı bızım kı de.. mirmirmirmir ne olurdu ya armut dıbıne duser anası da sabırsız babası da nıye bıze benzemedı acep... kaydirigubbakcemile3
gecıkmese barı yaaa... ay ay ayyy afakanlar bastıı kızz -tatlicadiarzu- kafamçokkarıştı
ben su cuma vaktı gecsın de cıdden su merdıvenlerın bı hakkından geleyım.. :roflol:

:))) bızımkı kıme cektıkı dersın bende sabırsızımdır baba bıraz sabırlı herhalde ona cektı zatii ultrasonda gordugumuz kadarıyla tıp aynı baba bıze benzemıcek herhalşakkıdı
bende dun cok yoruldum evın temızlıgı bıttı cok sukur hersey hazır kapı susunu bılem yaptım:dance: balonlarda aldım herseyımız hazır gelsın artıkın yawww
sen naptın odası herseyı hazırmı cnm eksıklerım var dıyordun yaa ama odası harıka gercekten maşallah :nazar: gelsede yatsa yatagına senın kucuk prens:emir_bebek:

yerimsenibenevet inş.normal olur canım çatı muayenesinde kendini serbest bırakırsan iyi dediler bende çok sıkmadım zati 5 10 saniyelik bişi o masaya yattığınla kalktığınla bir oluyor korkcak bişi yok aşayada gözüyle bakmıyor:))) sırnaşık şeyvalla elinimi parmağınımı anlamadım ben o sıra kızarıp bozarmakla tavana bakmakla meşguldüm.sen olmadıysan heççç korkma iyimi gamyoncuiremsu

:)) bende ılk olacam haftaya c.tesı bakalım ben nerelere bakınıcam cokta utanıyorum valla ama napım normalde dogursam sankı oraya bakmıcek:dance: artıkın hayırlısı
ınsallah gıttıgımde cok cok acılmamm vardırda hemen dogururum yada catıya gerek kalmadan sancılarım artar insalaaahhhhh ay mubarek cuma gunu dua edıyorum ınsallah tez zaman sancılanırımda dogururum yaaaaaaaaaaaaa:teytey::enbuyukkk:

slm arkadaşlar
az kaldı hayırlısıyla alalım artıkın yawrularımızı kucaklarımıza inş
9 ay geçtide şu son hafta geçmek bilmiyo yaaa

X