2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Slm.kızlar hepinize,betül burdasın dimi tatlım bende hala doğurmadım,malum annemde gelince hiç giremedim siteye ama merve doğum yaptığı için onun haberini yazayım dedim zaten başlık açtım bi bakarsınız...Bu arada canan senin bebeşinide Allah bağışlasın,valla bende doğurmak istiyorum yaa benimkininde gelmeye niyeti yok sanırım bekliyoruz bakalım..

ay betül bir sen mi kaldın doğurmayan yoksa?nasılsın ?

kaydirigubbakcemile3 yok canım 13 kısıyız doğumu bekleyen..
bugun sıte cok durgun sadece.. emel, gülşah, arzu, dilek, sardunya, vs vs daha varız yanı..
ıyıyım cok sukur sancılarımı beklıyorum ıste en son pazartesı doktordaydım 1 cm lık acılma var dedı..
cumartesı yıne gıdıcem bakalım ya nasiip..
sen nasılsın mınık durumuz nasıl annesıı oy ooyy.. :ecrin_bebek:

ay canım yaa annenlerın gelıcegını unutmusum bugun hıc gırmeyınce hem buraya hem msn e dedım yoksa doğurdumuu.. kaydirigubbakcemile3
kendını cok yorma canım.. mervemız de ıydıır ınsallahh.. bakayım konuya..

biz biraz üzgünüz betülcüm...kızımda spina bifidanın bir çeşidi vr galiba....MR çekilecek...Dua edin ne olur...Link açtım dua edin diye :))) Ben nasıl dayanacağım ya...galiba anestezi de verecekelr....Çok üzgünüm..Ağlamaktan gözlerim şişti...

ay canım bır hastalık cesıdımı o ben bılmıyorum.. çok geçmiş olsun
Allah yardımcınız olsun canım.. bakıyorum topiğe...

Son düzenleme:

ay canım bır hastalık cesıdımı o ben bılmıyorum.. çok geçmiş olsun
Allah yardımcınız olsun canım..

hani üçlü tets yapılıyor ya...onda bakılan şeylerden biri canım..nöral tüp defekti denen şey...hani folik asit kullanımının önmei vurgulanıyor ya..o hasatlık işte...Allah ım korusun onu....

hani üçlü tets yapılıyor ya...onda bakılan şeylerden biri canım..nöral tüp defekti denen şey...hani folik asit kullanımının önmei vurgulanıyor ya..o hasatlık işte...Allah ım korusun onu....

hmm ben hıc folik asit kullanmadım doğru duzgun.. :1ninca:
peki bu ıkılı yada uclu teste cıkmıyormu hamıleyken ?

slm hanımlar
bende doğum yaptım dün acil sezeryana aldılar. 3510 gr 51 cm bebişim

ay ne güzel allah analı babalı büyütsün geçmiş olsun

yarın inşallah bebişimi bende kucağıma alacağım sezeryanla doğum olacak hepinizin dularını bekliyorum hepinizi öpüyorum belki bir süre giremiyebilirim kendinize iyi bakın

yarın inşallah bebişimi bende kucağıma alacağım sezeryanla doğum olacak hepinizin dularını bekliyorum hepinizi öpüyorum belki bir süre giremiyebilirim kendinize iyi bakın

sağ sağlim kavurşursun inş yawruna
duacıyım sana sende bize dua et
şimdiden geçmiş olsun

Merhaba anne adayları ve anne olanlar:1rolleyes:
Bizim melek cemre'miz de dün sabah saatlerinde sezeryan ile dünyaya geldi..2700 gr,49 cm...Ablam şuanda hastanede,durumları iyi..

ohh ohh masallahh.... gündoğdu, ayse Allah bagıslasın yavrularınızı..
geçmiş olsun.. darısı bızlerın basına ınsallahhh...

hanife canım bı bız kalmadık merak etme daha varız..
bak daha emel uzatmaları sayıyor.. yalnız değiliz merak etme :))

alin Allah sağ salim yavruna kavusmayı nasip etsın ınsallah..
dualarımız hepınızle canım, guzel haberlerın le bebısınle donersın umarım..

Son düzenleme:

ben kaşık biberonla milupa aptamil 1 veriyorum, sütm az geliyo, yapmadığım şey kalmadı vitamalt içiyorum günde iki şişe fakat gene de yok...İlk önce emzirmeye çalışıyorum sonra mama veriyorum önce anne sütü sonra mama veriyorum 3-4 saatte bir uyandırıyorum yesin diye inşallah kilo almıştır bakalım.

muscan,gündogduş arkadaşlarım gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsünn bebişlerinizi saglıcakla.
anamm ayşemizi sonradan gördüm ayşecim gözün aydın Allah analı babalı büyütsün canımm.
alin sanada şimdiden hayırlı dogumlar dualarımız seninle.inşllah bebişini saglıcakla dünyaya getirirsinn cımm.Allah yardımcın olsun.

günaydın güzel anneler ,
dün doktora gittim yine nst de 5 dakikada bir 70-80 civarında sancılarım çıktı ...ilave olarak bebişin kalp atışları durağan seyrediyordu . doktor rahime baktı hala hiç açılma yok . bu kadar sancıya açılma olmalı diyor.ben anlamadım bu işi ne sancı hissediyorum ne bişey nst de nerdeyse doğurcam gibi çıkıyor.
doktor hemen yatırmak istedi ,kalp atışlarından dolayı. rahim ağzı açılsın diye suni sancı vermeye başlayacaktı sabaha kadar ,hala bir değişiklik olmazsa da öğleden sonra sezeryana alırım dedi...
ben bebiş uyuyo olabilir ,yatmak istemiyorum dedim tekrar nst istedim .bişeyler yedim tekrar bağlandım , kalp atışları düzelmişti ve enteresan olarak hiç sancı çıkmadı ... doktora bu nasıl olabilir diyorum yarım saat ara ile nasıl bu kadar farklı çıkabilir diyorum olmaması lazım enteresan diyor ... sonunda senin doğumuna pisikolog eşliğinde girecem diyor adam :)
neyse sonuç olarak dün evime geldim birazdan tekrar gideceğim belki yine yatırmak isteyebilir nst sonucuna göre , bu nst ye inancım kalmadı artık ama hayırlısı ne diyelim...
doğum yapan ve bugün yapacak tüm arkadaşlarıma da şimdiden hayırlı olsun ,allah uzun ömürler kolay doğumlar nasip etsin

SelaM ARKADASLAR BEN DE DÙN KIZIMA KAVUSTUM COK SÙKÙR CEPTEN GIRDIM NETE HASTANEDEYIM YARIN SABAH CIKICAM KIZIM COOK YARAMAZ COK SUAN BEBEK ODASINDA AZCIK UYUyAMADiM agrilarim nm ilaclar sayesinde fazla degil HEPINIZI OPÙYORUM

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…