2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

:lepi:aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq:canım aminnnn inşallah sağ sağlim tombiş tombiş bebeklerimiz olsun bizde eylül ayı bebeklerinin resimlerinin yerine resimlerini koyalım şakkıdı

kızlar selam bişey sorcam,
nst de sancılarınız nasıl çıkıyor.
benim 5 dakikada bir 75-80 e kadar çıkan kasılmalarım çıkıyor.
ama ben hiç sancı falan hissetmiyorum . doktor genelde 25 den sonra hissedilmeye başlar diyor .
rahimde henüz hiç açılmam da yok
merak ediyorum sizde nasıl durumlar ?

Bugün 41+0 olduk,nstye girdim sonuç çok güzel dedi,suyunda azalma yokmuş,açılmaya baktılar hiç yokmuş.Beklemeye devam edicez.Perşembe günü tekrar nstye giricem..Doğumhaneyi gördüm bugün ilk kez çok iç karartıcı bir yer.Bide şu alttan bakma,çatı muayenesi olayı felan kan aldırmak gibi birşey.Konusunu bile edip kendinizi sıkmayın arkadaşlar.Ah kendi sancımı evde çekip orda hemen doğursam ne güzel olur...Benimkinin keyfi yerinde gelmeye niyeti yok.Hepimiz kolayca doğuralım inşallah.

MAŞALLAH SENİNKİ annesinden ayrılmak istemiyor rahat ettirmişin içerde beyfendiyi ki çok beğenmiş ayrılmak isteiyor tesislerinizdensırnaşık şey:roflol::roflol:

kızlar selam bişey sorcam,
nst de sancılarınız nasıl çıkıyor.
benim 5 dakikada bir 75-80 e kadar çıkan kasılmalarım çıkıyor.
ama ben hiç sancı falan hissetmiyorum . doktor genelde 25 den sonra hissedilmeye başlar diyor .
rahimde henüz hiç açılmam da yok
merak ediyorum sizde nasıl durumlar ?

canım ben hastaneye gittiğimde sancılarım 10 dk de bir geliyordu,dr muayene etti sadece 2 cm lik bir açılmam vardı,nst ye bağlandım sancıdan bütün gece uyuyamadığım halde nst de sancı çıkmadı :1shok: Hastaneye yatış yapıldı (hafta sonu olduğu için kendi doktorum yoktu nöbetçi dr ilgilendi),1 gece hastanede kaldım,bu süre zarfında sancılarım 3 dk de bir gelmeye başladı,bu arada 2-3 saatte bir nst ye bağlanıyorum ayrıca bir de açılma olup olmadığı kontrol ediliyor ama ne nst de sancı çıkıyordu ne de açılma vardı ama ben sancıdan ne yatabiliyorum ne de oturabiliyorum ha bire geziyorum:çok üzgünüm: 1 gece hastanede yattıktan sonra sabah dr karşıma geçti 3 seçenek sundu :eek:klava: ya suni sancı verelim,ya evinize gidin sancınızı evinizde çekin ya da burada kalmaya devam edin doğumu burada bekleyin :eek:klava: nasıl yani dedik cevaben sancılarımın nst de çıkmadığını yani sancılarımın doğum sancısı olmadığını söyledi :eek:klava: hemen kendi doktorumuzu aradık (keşke en başında arasaymışız) hemen geldi muayene etti,karnımın sancı sırasında nasıl taş gibi sertleştiğine tanıklık etti ve hemen sezeryana alıyoruz dedi:icecream:

eşim nst de sancıların çıkmadığından bahsetmiş doktora o sırada ben yanlarında değildim,doktorum bazen çıkmayabileceğini,sağlıkta bir çok şeyin insandan insana değişebileceğini ve sancılarımın doğum sancısı olduğunu söylemiş. Yani kısaca nst ye çok güvenmeyin:icecream:

arkadaşlar sizin gruptan aytege yani ayten dün düoğumu oldu bebişide kendide çok iyi darısı sizlerin ve 7 ay sonra benim başıma inşallah

Aytenımızde yavrusuna kavustu sonunda, Allah bagıslasın bebısı agrısı sızısı cabuk gecsın ınsallah.. :1hug:

oyy kıyamam yaaa

bende 6 ay 15 gün sonra doguracagım hayırlısıyla

Kızlar bugun burası ne kadar ölü yine böyleee... :sm_confused:
herkes nereye kactı ???.... :1ninca: fisfisfis

kızlar Allah doğum yapmayanlara hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah ben ekim annesiyim ama bizim sitedeki hatunlar hep erken doğurdukları için bi bakim bu eylül annelerinin durumu nasıl diye merak ettim.valla bizim ekim bebişleri biraz sabırsız çıktılar.terazi olacaklar oldu başak.neyse kendinize iyi bakın hoşçakalın...

Betül burda mısın canım???
Ne yaptın?Ne zaman doğuracan?Gittin mi doktora?

Emel ve Betül ne güzel hala bekliyorsunuz canlar..
Keşke ben de bekleseydim de normal doğum yapsaydım.Ama elimde değildi suyum azalmışmış,çatım açılmamışmış..doktorum öyle söyledi inanmak zorunda kaldım,günahı vebali boynuna.Her zaman merak edeceğim doğum sancısı nasıl olur,doğurmak nasıl bir duygu diye,o kadar çok istiyordum ki normal doğum yapmayı valla içimde uhde kaldı.

Betül burda mısın canım???
Ne yaptın?Ne zaman doğuracan?Gittin mi doktora?

burdayım burdayım ... :ecrin_bebek:
canım muayenem oldu ıkı defa en sonu pazartesıydı..
1 cm lık acılmam varmıs, cumartesı nst ıstedı doktor tekrar pazarda gunum doluyor zaten..
bakalım sancım gelecek mı?.. beklıyoruz..
canım msn verelım mı bırbırımıze sıtede bu ara cokk sorun oluyor haberlesemıyoruz..
hem sana sormak ıstedıgım bır suru sorum var benım.. hihoyyyt

kızlar ben de doğurdum sonunda..o kadar güzel bir duygu ki insanın yavrusuna kavuşması anlatamam. bebişim şu an uyuyor.hemencecik yazayım dedim.sezaryenle 2900 gr .50 cm boyunda çok tatlı bir bebek.15.09.2008 kıvanç bebek.doğumum genel olarak güzel geçti.tabi ufak tefek ağrı sancılar oluyor ama bebeişime kavuşmamım yanında hiçbirşey kalıyor.buğün eve geldik.sarılığı başladı o yüzden bol bol emziriyorum.ilk 2 gün dogru dürüşt süt gelmiyor.ama pes etmeyin sonunda emzirmeyi öğrendim.artık yavaş yavaş geliyor.
hepiniz için dua ediyorum.bebişlerinize hayırlısıyla kavuşmanız için...

canan Allah bagıslasın canım cok gecmıs olsun...
sende kavustun bebegıne.. darısı bızım basımıza.. masallah kıvanc bebeğe..a.s.

X