2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Allah yardımcın olsun gulan, mınıklerıne kavusuyorsun yarın ne guzel..
Darısı bızımde basımıza, agrısız sızısız olsun ınsallah canım..

canım benimde bugün kontrolüm vardı nstye girdim sonra tekrar alttan muayene etti açılma hala 1cm geçen haftadan beri haftaya perşembe gel dedi bana çok uzun geldi doktorda gülüyo ben napıyım senin bebişin gelmeye niyeti yok diye ama bu süre içinde bişey olursa hiç beklemeden gel dedi benimde haftaya cuma günüm doluyo beni perşembe çağırdı nasıl beklicem ben o kadar yaa

bide ultrasonla baktı ama kilosunu falan söylemedi sadece kalp atışları normal suyu gayet iyi rahatı yerinde hadi şimdi evine git bol bol dinlen kendini doğuma hazırla dedi

bende ona sana söylemesi kolay gel bana sor nasıl bekleniyo dedim bide bana demez mi ben sende hiç heyecan görmüyorum diye daha nasıl göstermem gerekiyosa heyecanımı anlamadım gerçi fazla heyecanlı da değilim yani

epidural normal doğum istiyorum dedim ben tavsiye etmiyorum hastalarıma dedi gerçek bi ıkınma olmadığı için doğum sırasında hastayla biraz fazla uğraşıyoruz ve bu bizim işimizi uzatıyo dedi bu sıradada bebek zaten çok dar olan vajinada fazla sıkışık kalıyo ve bu allah korusun zeka geriliğine neden olabiliyo dedi aksi de olabilir ama biz riskleri düşünüp hastalarımıza olabilecekleri söylemek zorundayız dedi ama yinede bakarız açılma başladığında ağrılara dayanamazsan onu da deneriz dedi ama eşim izin vermiyo sen acılara fazlasıyla dayanıklısın doğum sancısı sana vız gelir diyo bakalım kısmet nasıl olucak:uhm:

eşin doğumu cok kolay bırsey sanıyor heralde canım.. kaydirigubbakcemile3
doğum kıme vız gelmız bugune kadar.. :ecrin_bebek: ya katkısız en doğalı tabıkı en guzelı ama dayanamazsa ınsan sezeryana tercıh ederım epiduralı..
hıc olmaz ıse sezeryan ona da mecbur ne yapalım.. demek 1 haftadır 1 cm acıklık var..
ama daha gununde var o yuzden dır..
yavas ılerlıyordur.. ınsallah kolay ca kurtuluruz hepımız.. bakalım nasıl olacak.. fisfisfis

canım ben bi programda gül gölgeyi dinlemiştim bebeği 6,5 aylıktı sütü bol olsun diye çok su içiyomuş bide soğan yiyorum dedi ister çiğ ister haşlayın çok iyi geliyo dedi benim eltimde bebeğini emzirirken ne zaman ıspanak yesem göğüslerimden taşardı diyo ablama da boza çok iyi geldi eşi her iş çıkışında unkapanındaki vefa bozacısına uğrar bi şişe alıp getiridi o da içerdi hem sütü çok olurdu hemde koyu koyu olur çok yarardı kızının maşallahı var valla benim bildiğim yöntemler bu kadar haa bide kıvırcık salatası çok iyi geliyomuş sen hangisini istersenonu dene bişey kaybetmezsin bence hemde hepsi doğal yöntemler:1hug:

eşim bi programda epiduralin risklerini dinlemiş şimdi izin vermiyo ben bugün doktora sorunca nerden çıkardın şimdi bunu diyo tombaladan dedim bende ayyy insanı gıcık ederler yaaa doğuran acıyı çeken biziz onlar halden anlamadan ellerine hazır bebek ver acıyı da çek istiyolar tamam riski vardır belki ama herşeyde risk var sezeryanda da normal doğumda da doğurmayalım mı o zaman ama şimdi içime korku düşürdü ileride bebeğimde en ufak bişey olsa vicdan yaparım acaba epiduralden mi diye yine de acılı macılı sancımı çekerim diyorum

şimdilik herkese iyi akşamlar iftara az kaldı bişayler hazırlayayım sonra tekrar görüşürüz inşallah

canım bence duruma göre buna en ıyı sen ve doktorun karar verırsınız..
herseyde rısk var dedıgın gıbı.. eşin normal dogumun da rısklerını bılmelı o zaman rısksız bırsey yok hayatta..
bunu en aza ındırmek gerek o ayrı.. ama yurtdısında en cok uygulanan yontemlerın basına epidural normal doğum bunuda dusunmek gerek..

sen beni güldürdün allah ta seni güldürsün emüüüüüüüüüüüüüüüüüü ben çatıya falan kalmadım malum yarın sezeryan olucam zaten sanırım gherek görmedi ondan ooof yarın için saatler hem geçmek bilmiyor hemde çoook korku bastı beni yawww

herkese iyi iftarlarrrr benim mide feci yanıyorrrr yarın herşey bitecek allahın izni ile bu defa ameliyat ağrıları çekilir birkeç gün allah hepimize kolaylık versin benim kocişle kızım sofrayı hazırlıyor ben yemeği yapmıştım zaten gündüzden onlarda sofrayı kurup kaldırıyorlarrr

ayyyy benide heyecan sardı bak benimki bu perşembe çatı muayenesine çağırdı benimkide olmassa 1 hafta sonra heee -tatlicadiarzu-abooo kız nasıl beklencek umarım o kadar bekletmez ler ya bugün merdivenleri çıkıyom betülden duymuştum 2 şer 2şer hemen geliversin deyesırnaşık şey yok yok bizimkiler dişlencek içerde dişlencek :roflol::roflol:aboooooo

amiiin canım... kaydirigubbakcemile3
sanada Allah yardım etsın yarın, bebişine kavusuyuyorsun bızede dua et olur mu..

hemen söylüyorum canım... :roflol:
ben 4 gun sonra, sen de 13 gun sonra tamam mı.. :roflol:
bugunude saymazsak 1 er azalt işte hesapla :))...
oh senin az kalmış tabe yaaaaaaa ben napam şakkıdı
perşembe çatı muayenesinde dr derse aaaa bebeğin başı gözüktü kaydirigubbakcemile3 doğum başlamış geliyor bebek ahahahhahahahhahaa.s

Bugün 41+0 olduk,nstye girdim sonuç çok güzel dedi,suyunda azalma yokmuş,açılmaya baktılar hiç yokmuş.Beklemeye devam edicez.Perşembe günü tekrar nstye giricem..Doğumhaneyi gördüm bugün ilk kez çok iç karartıcı bir yer.Bide şu alttan bakma,çatı muayenesi olayı felan kan aldırmak gibi birşey.Konusunu bile edip kendinizi sıkmayın arkadaşlar.Ah kendi sancımı evde çekip orda hemen doğursam ne güzel olur...Benimkinin keyfi yerinde gelmeye niyeti yok.Hepimiz kolayca doğuralım inşallah.

:yok yok ben anladım bizim bebekler dişli doğcak dişliiiii:icecream:

oh senin az kalmış tabe yaaaaaaa ben napam şakkıdı
perşembe çatı muayenesinde dr derse aaaa bebeğin başı gözüktü kaydirigubbakcemile3 doğum başlamış geliyor bebek ahahahhahahahhahaa.s

ınsallah der canım ama cok ta acele etme azcık daha kalsın tombişlesin..
yumuk yumuk olsun oyy yerım yaa.... :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…