2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

:

:canım çok sevindim senin adına inşaalh benim dr da çatın müsait desin perşembe günü:Saruboceq::Saruboceq:

:nazar:bu arada doğurmuş arkedeşler hayırlı uğurlu olsun hihoyyytdoğuracaklarda bir avazda inşallah darısı başımaaaaa:teytey:

günaydın..ŞAFAK 1...bugunde geçermii...geçer..geldiğine göre buda geçer...hava nispeten serin..yarın yağışlı sanırım...cümlemizi aydınlığa feraha çıkarsın rabbim..bugünlere sağlıkla gelebildik şükürler olsun..kalbinden okuyupda duasını geçiren herkezdende allah razı olsun....

günaydın kızlar.....
artık çok sıkılıyorum allahın izniyle yawrumu kucağıma almak istiyorum
geceleri uyanıyorum acaba bi ağrı bi belirti varmı diye
ama tık yok bizimki çok hareketli sadece

betül çok sevindim senin adına
inş doğumunda normal olur bebişin hemencik çıkıverirkaydirigubbakcemile2

benimde saqlı günü canım allah hepimizi dertsiz tasasız kurtasın inşallah bebişlerimize sağlıklı sıhatli kavuştursun inşallah. dua ederke gir birde boy abdesti al bana da annem söyledi ben unutmuştum aklıma getirdiği iyi oldu.a.s.

gözün aydın canım bak hayırlısıyla kurtuldun sen de kolayda olmuş madem bebeklerin hepsi sarılık olur genelde telaş etme hayırlısıyla hemen kucaklarsın bebişini inşallahhh doğumdan sonra bebişini küvöze koymak zor bişii bilirimm allah şifa versin

ayyyy bu hafta nerdeyse hergün bir doğum var herhalde bende çarşamba doğuma gidicem perşembe kimde sıraaaaaaaaaa

Pazartesi----- HİLARYA
Salı -------------AYTEGE
Çarşamba----- PAPATYAM
Perşembe ----
Cuma----------
Cumartesi---
Pazar---------

Slm.kızlar şu mübarek günler hürmetine Allah ım kalan hepimizide yavrularımıza sağlıklı şekilde kavuştursun inşallah...Yarın doğum yapacak olan cansu,umut ve olursa merve inşallah sizlerde kolayca doğum yapıp yavrularınızı kucağınıza alırsınız,güzel haberlerinizi bekliyorum..Benimde aynı adet olacakmışım gibi ağrım var bakalım hayırlısı olsun,herkese güzel bi gün dilerim...

iyi dileklerin için çok teşekkürler canım..
Aynı ağrılar dünden beri azar azar artarak bende de var...
Allah hepimize hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inşallahhh
Bugünlerde bebekler fazla kıpır kıpır olabilir arkadaşlar... bizdeki adrenalini hissediyorlarmış... Benim oğluşum iki gündür hiç uyumadan sürekli kıpır kıpır oynuyor içimde...
:ecrin_bebek: onlarda bizim gibi heyecanlı sanırım...

Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. uzun zamandır okuyorum ama yeni yazabiliyorum. kendimi ağustos annesi olacak beklerken hala doğum yapmadım. son adet tarihimi yanlış söylediğimi düşünüyor doktorlar. eylül anneleri sat larınızı ve doğum tarihlerinizi yazanmısınız çok önemli...

evt benim oğluşumda çok hareketli
ben strese giriyorum doğuramadım diye
oda anlıyo hiç durmuyo aynen kıpır kıpr...........

evet şuan burda olan arkadaşlar hadi sizi bekliyorum sat, gebelik haftanız ve doktorunuzun dediği doğum tarihi.

Canım kontrole en son salı günü gittim.Bebeğin keyfi yerinde dedi.Suyu felanda normalmiş başkada bir şey söylemedi.Yurtdışında şu an,sancın felan olursa hastaneye gidersin dedi,eğer sancı felan olmassa haftaya perşembe gel tekrar dedi.Salı günüde nstye girerim.Bekliyoruz bakalım...

40+5

evet şuan burda olan arkadaşlar hadi sizi bekliyorum sat, gebelik haftanız ve doktorunuzun dediği doğum tarihi.

Sat tarihim 27 kasım buna göre muhtemel doğum tarihi 2 Eylül
Ultrason ölçümlerine göre muhtemel doğum tarihi 9 Eylül
Yumurtlamam geç olmuş galiba bizde yeni sat tarihini 4 Aralık olarak kabul ettik.

Kızlar bebişlerinize kavuşmanıza az kalmış,dularımız sizlerle.Umarım sağlıklı sıhhatli ağrısız,sızısız kavuşursunuz bebişlerinize.

kaydirigubbakcemile3 ya bu görümcem almanyadan getirdi hiç gaz proplemi yaşamıyomuş milupa marka (bauchwohl-tee für babys) ismi öyle milupa nın markası oluğu

için belki burda bulabilirsin bulamasan almanyadan tanıdıkla istet valla görümcem çok iyi dedi

teşekkür ederim kızlar. benim sat 17 kasım ama bitişi 8 aralık. doktorlar en gç 6-7 eylül dediler ama hala bekliyoruz. en son çarşamba gittim suni sancı verecek diye bekleyelim dedi. suyudu eşide iyi 1 hafta daha git dedi ama ben çok sıkıldım. sanki 1 yıl oldu. hamileliğimiz yakın olan arkadaşlarımın 40 ı çıktı:) 41. haftadayız yani ama bekliyoruz. valla gitmediğimiz doktorda kalmadı. hepsi aynı.

kızlar benim de şafak 1 , iiçim sıkılıyor.yarın olsa da bitse.beklemek içimi şişiriyor.merak ediyorum nasıl birşey olacak.en korktuğum şey ameliyathaneye girmek.oraya girince çok heyacanlanırım herhalde.sonda da ben uyuyunca takılacak dr.a söyledim.hepinize allah kolaylık versin..yarın bu saatlerde allahın izniyle bebeğim kuçağımda olacak.
bu arada bebeğimize kıvanç ismini koymaya karar verdik sonunda.o kadar isim değiştirdik ki sıkılmıştım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…