2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

gülancım nişanen gelmiş olabilir.ama yine de panik yapma istirihat et.yine gelmeye devam ederse dr. ulaşmaya çalış.ya da hastaneye git canım.sen ulamıyorsan hastane mutlaka dr.una ulaşır.
dr.um bana ulamadığın zamn hastaneye gel demişti.onlar bana bir şekilde ulaşırlar demişti.allah kolaylık versin.

merhabalar kızlar,bende yarın çatı kontrolüne gideceğim acayip panik halindeyim ne olur benim için dua edin, inanın buna her açıdan çok ihtiyacım var,kendimi hep yorgun hissediyorum artık hiçbir işimi kendim yapamıyorum artık gelsede oğluşum biran evvel o mis kokusunu içime çekebilsem, allahım şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.......

anam kız nişan olmasın daha da erken ama bellimi olurrr ikizler erkenci olurlarmış genelde seninkilerde erkenci olabiliirrr durma git bir doktora falan hareketleri nasıl bebişlerin normalmi hızlımı yokmuuu ha birde ağrın yokmuuu akşamdan beri hafif te olsa sancılar oldumu hiççç

:1shok:papatyam ağrım falan yok akıntı ile birlikte azda olsa peçetede kan vardı daha biraz önce gittim yine wc ye sabaha kadar acil durum olmazsa sabah erkenden dr.gidiyorum.
bebişlerin hareketleri iyi tepiniyorlar yamultuyorlar karnımı...........:CüvCüv:

gülancım nişanen gelmiş olabilir.ama yine de panik yapma istirihat et.yine gelmeye devam ederse dr. ulaşmaya çalış.ya da hastaneye git canım.sen ulamıyorsan hastane mutlaka dr.una ulaşır.
dr.um bana ulamadığın zamn hastaneye gel demişti.onlar bana bir şekilde ulaşırlar demişti.allah kolaylık versin.

canım bende nişan olabilir diyorumda koyu şekilde değil akıntı ıçınde kan lekeleri vardı sabaha kadar acil durum olmazsa sabah dr.gideceğiz.............hihoyyyt

Slm.duygu ve gül,ay ne güzel kızlar sizler kurtuldunuz,gülcüm ben hala burdayım doğurmadım canım en son günüm 25 eylül ama umarım ondan önce gelir,betülde dün kontrole gitmişti iyiymiş ama bugün girmedi sanırım,yarında cansu,umut,canan vede tam belli olmasada merve doğum yapacak,salı günü ayten sanırım,benimkini Allah bilir galiba en sona ben kalıcam,daha emelde doğurmadı,anessa var,seren var aklıma gelemiyo başka arkadaşlarda var galiba bakalım bekliyoruz,çarşambada hicran doğuracak heralde,Allah ım hepimizin yardımcısı olsun bizlerde inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız...

aaa daha ben varım amakaydirigubbakcemile5

gülancım nişane çok açık pembe gibi de olabiliyormuş.benim kardeşimin öyle olmuştu.ama sabaha kadar birşey olacağını sanmam.kardeşimin sabahtan olmuştu.geceye kadar beklemişti.tekrar olunca dr. gitti.ve bebeğini kollarına aldı. o da senin gibi 36.haftasındaydı.
panik yapma sabaha kadar en azından birşey olacağını sanmam.senin için hayırlısı olsun canım.

Kızlar selamlar herklese
Ben de hastaneden çıktığımın 2. günü bandajımı çıkarıp banyo yaptım.Şimdi de günde 2 kere yapıyorum valla adana da hala cehennem sıcağı,banyo yaptıkça da göğüslerime sütüm iniyor.

bu arada Betülden ne haber? Kimler var hala doğum yapmayan?

betus nerde arkadaslar merak ettım?

canlarım hala aynı durumdayım safak 5 oldu artık ama bakalım..fisfisfis
beklemedeyım oğlum ne olur gecıkme en azından tam zamanında gel.. :Saruboceq:

betül dr run bebeğe baktımı nasıl kilo almışmı merak ettim bende gidicem bakalım çokmu alıyolar son günler

canım ya ben bırsey anlamadım bu kılo ısınden 1 hafta oncekınden bıle dusuk cıktı ılk olcumunde..
ıkıncı kez tekrar olctu bu seferde gecen seferkıyle aynı cıktı.. yanı 2900.. :bbo:
bılmıyorum gorumceme de doğuma gırmeden 3400 demısler 3750 dogmus..
düşük olma ıhtımalıde var tabı yuksek olabılecegı gıbı ama bırde dusukse daha kotu..
saglıklı olsun tabı gerısı onemlı degıl ama yınede ben sonucta gayet normal yıyorum daha almıyorsa benım yapabılcegım bırsey yokkı değilmi ama.. :çok üzgünüm:

betül çok sevindim senin adına
inş doğumunda normal olur bebişin hemencik çıkıverirkaydirigubbakcemile2

inşallah canım ınsallah amiinn.. iyiki varsınız ilginiz alakanız Allah hepinizden razı olsun herseyı gonlunuze gore versın ınsallah.. :1hug:

bu arada bugun de baya yorucu bır gundu kalabalık bır akraba ıftarındaydık..
orada konusmalarda bana 6 gun kaldı dıyınce karnın daha ınmemıs ama fılan dedıler..
oysakı bası asagıda kanala gırıyormus yavas yavas.. bana karnım asagı ınmıs gıbı gelıyor ama bılmıyorum..
baskalrının her soyledıgını kafama takmam pek, ama karın asagı ınmeden dogumda yakın degıl demek mı yoksa bu cabuk ta olabılır mı onu bılmıyorum daha dogrusu merak edıyorum dıyebılırım..
fisfisfis

Son düzenleme:
[QUOTE="NAZ";3864539]merhabalar kızlar,bende yarın çatı kontrolüne gideceğim acayip panik halindeyim ne olur benim için dua edin, inanın buna her açıdan çok ihtiyacım var,kendimi hep yorgun hissediyorum artık hiçbir işimi kendim yapamıyorum artık gelsede oğluşum biran evvel o mis kokusunu içime çekebilsem, allahım şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.......[/QUOTE]

canım panik olma sakin ol, sendee guzel haberlerle gel inşallah..
Allah hepimizin hakkında en hayırlısını versın.. amiin.. :Saruboceq:

canıııımmm b,tanecık arkidişim beniiimmmm
valla sırf senın ıcın ınternet dıye yırtındım kıssss
yarın dogumun var bıtanecık melegıne kavusacaksın hayırlısıyla .güülüüüm sana hayırlı dogumlar saglıklı bir bebiş ve saglıklı bir beden diliyorum
yarın kayınvalıdemle mukaveleye gıdecegım kısmetse ve senın ıcın dua edecegım .allah dogumu olanlara yardım etsın kolaylık versın ınsallah
canım arkadasım nerden nerelere ulastık yaaa bır heycanla anne olacaz dedık 9 ay bekledık veeeeeeeeeeeeeeee buyuk sona sen kısmetse yarın erıyorsun. arkandan bende gelecem ona goreee:teytey:
boramı once kendın ıcın sonrada bızler ıcın bol bol kokonla
ilk goz goze geldıgınızde hep şükret ve bızler ıcınde dua et olurmu
hadı bakalım yarın oglusun kollarında olacak ınsallah
darısı benim ve benım gıbı bekleyenlerın basına ınsallah
optum senı doya doya .kendıne coook ii bak ve bol bol dua et cnm
dogumdan sonra senı mutlaka buraya beklıyoruz
canım arkadasım hayırlı dogumlar
ay tuhaf oldum yaa tuykulandım yaaaaww:çok üzgünüm:
seni sevıyoruzzzzz
ay lav yuuuuuuu:a015:

:1hug:a.s.:nazar:

Allah bugun yarın ve sonrasın dada doğum yapacak tum arkadaslarımızın yardımcısı olsun..
bebişlerimiz saglıkla gelsınler ınsallah..

Bu arada arkadaslar sıralamayı bılmıyorum ama doğum yapmayanlar kımler yazmaya kalkarsak benım aklımda olanları yazayım bılelım..
eksikler varsa kusuruma bakmayın ekleyın olur mu..

Betül (ben), Gülşah, Emel, Arzu, Saliha, Dilek, Sardunya_86, Naz, Seren..... ??

sezeryan tarıhı alınanları, yanı yarın obur gun sezeryana gıreceklerı yazmadım arkadaslar..
normal dogumu bekleyen ve gunu bellı olmayanları yazdım yanlıs anlasılma olmasın.. eksık varsa ekleyın lutfen..

ya ben karıstırdım mı acaba saliha yani karçiçek doğum yapmışmıydı ?... fisfisfis :bbo:

Son düzenleme:
canım bende nişan olabilir diyorumda koyu şekilde değil akıntı ıçınde kan lekeleri vardı sabaha kadar acil durum olmazsa sabah dr.gideceğiz.............hihoyyyt

kız kesin nişan hah işte yarın geliyor bebişleeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Belim ağrımaya başladı benim hareket ederken ağrırdı normalde şimdi durduğum yerdede sızlıyor hafif hafif..Bakalım devam edecekmi?CADIARZU

Arkadaşlar,

Doğum yapanlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum,darısı başımıza... Çok yakında doğuma gideceklere de Allah kolay doğumlar nasip etsin inşallah... Ben bu başlıkta pek yene azmıyordum;ama Betül arkadaşımızın dediği kadar da az kişi kalmadık galiba... Daha ben varım,22 Eylül'de inşallah sezaryene gireceğim. Normalde SAT'a göre 2 Ekim;ama özel nedenlerden sezaryen olacak... Ben önce kendimi hep normal doğuma alıştırmıştım, "sezayen" denilince de "genel anestezi" altında diye düşünüyordum;ama bebeğimin ilk çıkış anını görmek ve sesini duymak istiyorum. Bir de epidural altında bebek hiç ilaç almıyormuş ve ameliyat sonrası ağrı daha az oluyormuş. Burada "epidural sezaryen"le doğum yapan var mı acaba? Bilgi verebilirse çok sevinirim.. Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin ve sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin...:nazar::nazar::nazar::teytey::teytey:

Arkadaşlar,

Yukarıdaki yazıma kimse cevap vermedi... "Epidural sezaryen" hakkında sormuştum... Bir zahmet cevap verebilir misiniz rica etsem???? Teşekkürler şimdiden...

Arkadaşlar,

Biraz geç oldu;ama profilime hamilelik takip çizelgesi ekledim. Ben "mavi"yi seçtiğim halde nedense "pembe" olarak görünüyor. Onu nasıl "mavi" renge çevirebilirim acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Kızlar,

Doğuö,sezaryen ve sancıların arasında benim sorum biraz abes olmuş ve gözden kaçmış olabilir;ama yardımcı olabilirseniz inanın çok sevinirim. Doğum endişelerimiz arasında ben de böyle küçük şeylerle de uğraşıp oyalıyorum işte kendimi,ne yapayım??? Hadi bir yardımcı olsanız..... Çok teşekkürler...:dance::dance:hihoyyyt

Kızlar,

Doğuö,sezaryen ve sancıların arasında benim sorum biraz abes olmuş ve gözden kaçmış olabilir;ama yardımcı olabilirseniz inanın çok sevinirim. Doğum endişelerimiz arasında ben de böyle küçük şeylerle de uğraşıp oyalıyorum işte kendimi,ne yapayım??? Hadi bir yardımcı olsanız..... Çok teşekkürler...:dance::dance:hihoyyyt

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev275pb___.png bunu yapıştır canım..

Saliha seni çok merak ettim.Keşke numaranı alsaydım,arardım.Umarım bebeğine kavuşmuşsundur.

:1shok:papatyam ağrım falan yok akıntı ile birlikte azda olsa peçetede kan vardı daha biraz önce gittim yine wc ye sabaha kadar acil durum olmazsa sabah erkenden dr.gidiyorum.
bebişlerin hareketleri iyi tepiniyorlar yamultuyorlar karnımı...........:CüvCüv:

Birkaç gün önce senin doğum yaptığını gördüm rüyamda.Hadi hayırlısı.Ay ne hoş,ikisi birden kıpır kıpır içerde.İki kardeş ne güzel.Kendinle gurur duymalısın:nazar:

X