2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Dr un o günü uygun gördüyse bence de fazla panikleme... Sezeryan benim 39+3 de olucak.O yüzden de erken mi diye hiçbir düşüncem yok.. 40.haftanın içinde miyadını doldurduğunda olmuş olacak Allah ın izniyle.. senin kaçıncı haftana denk geliyor ???

Bende acayip heyecan var... Bir yanım buruk bebeğim içimdeydi.. onu herşeyden koruyordum... içimdeki hareketlerine çok alışmıştım.. onunla bir olmuştum....

bir yanım çok mutlu... eşimle ortak bir canımız olacak.. ikimizin parçası... Ve bizden ayrı bir birey yetişecek... Onun ilk anne baba diyeceği gün... gözlerimin içine bakacağı günleri düşünüyorum... Beni ve babasını gördüğünde yüzünde oluşacak güven ve sevgi ifadesini görmek için de sabırsızlanıyorum..

Allah hepimize hayırlısını nasip etsin inşallahh..... Sağlıkla meleklerimize kavuştursun inşallah Allah hepimizi.....

[QUOTE="NAZ";3858364]kızlar, betül gelmedi hala haberi olan var mı...?[/QUOTE]

Yok canım gelmedi..... Bende haber var mı diye bakıyordum.... inşallah güzel haberler getirir.....

hilarya ne ğüzel az kaldı bebişini kucağına almaya işallah sağlıklı hayırlı evlat olur bizim bebiş çok büyüsü heralde bide bi hareketli anlatamam kilomdan dolayı bide artık bebeğin aşada olması yürümemi engelliyo çok rahatsızım gece uyuyamıyorum dönsem ağrıyo karnım belim allahım sağlıkla bidoğursam allahtan başka bişi istemiyorum 49 kilolu kuş gibi olan ben şuanda 76 kiloyum kendimi çok yorgun hissediyorum bide betül gelsede bize çatı muaynesini anlatsa doğurdumu bu kız acaba

Yok canım gelmedi..... Bende haber var mı diye bakıyordum.... inşallah güzel haberler getirir.....

inşallah canım hayırlı haberlerle gelir, ben şimdi çıkıyorum gelirse ben girene kadar selamımı söyle ve acilen ne olduğunu yazsın.....:Saruboceq:
öpüldünüz canlar, hepinize iyi akşamlar.......

ben 38+1veya 38+3 te olmuş olucam..hem hatırlamadıgımdan hem 21 gunde bır adet gördğümden bı karışıklık yaşandı..ben bebeğimi içimde hiç özlemicem açıkçası..çünki henüz onun bi bebek bile olduguna inanamama gibi yadırgayan duygularım var..anlatması zor..anca saglıkla elime geldiğince bişilere inanmakda deil anliicaam diyeyim..tabikii cok alıştım ve cok sevıyorum ama bi tuhafım işte..hala bıle ınanamama da deil tam netleştiremediğim hislerdeyim..kendimizi rahatlatmalıyız..herşey olucağına varıyor...yeterki eksiksiz ve sağlıklı doğsunlar..ben başka bişiyidefazla takmıyorum kafama..aslında stresımın cogu bu korkularımdan..ancak işte çıktıgında görücez anlicazz...ben önceden onca heyecanlı olmasına ragmen nerdeyse butun annelerın dogurduktan sonra serınkanlı bı ruh halıne burunduklerını farketttım..yazdıkları hikayelerıne bıle yansımıştı..ben oyleolmicam sanıyorum kı allah yazmak nasıp ederse şaşkın şaziye halim deişmicek-tatlicadiarzu-herşey güzel olucak..evet..buna adapte olalım..a.s.

selamlar kızlarr annem rahatsızdı onda kaldım 2 gün bugünde diabet doktoruma randevum vardı sizden uzak kaldım özledim sizleri neler oldu kimler doğum yaptı güzel bebeişlerimiz dünyaya geldi kimbilir takip edemedim benimde çarşmba günü gelecek nasipse kızımmm hayırlısıyla sabah 8 de sezeryana giricem allah nasip ederse .ehh bişii kalmadı 3 gün çok heyecanlıyım korkuyorumda her şeyden biraz varrr inşallah kolay bir şekilde atlatırım.bu arada diabet doktorum sonuçları pek beğenmedi kötü değil ama iyi de değil dedi doğumdan sonra 1,5 ay daha diete devam edip 6 hafta sonra yükleme yapılacak gene bakalım doğumdan sonra geçecekmi şu şeker meretiii benim içinde dua edin olurmu kızlarrr

Merhaba heyecanlı daha bebişlerini koklamamış hamiş arkadaşlarım....... hihoyyyt

Benim bugün şafak 2 ..... Ama bugün bana 9 aydan daha uzun geldi.... Yarını nasıl geçireceğim hiç bilmiyorum....... -tatlicadiarzu-

Allah hepimize hayırlısını versin inşalahhh
a.s.:nazar:

allah yardımcın olsun canımmm inşallah kolay bir doğum olur sağlıkla alırsın bebişini kucağına

Arkadaslar merhaba, uzun bır gunun ardından anca yazabılıyorum.. mirmirmirmir
bugun doktora gıttıgımızde catı muayenesi oldum... gercekten cok acısız agrısız bır ıslem..
bakmasıyla bıtmesı bır oluyor.. bılmıyrum bunyeye gore degısır tabı ama sahsen hıc acı hıssetmedım.. sositososito
kımse korkmasın catı muayenesınden.. gercı burda artık mılelt patır patır dogurdu kımsenın catıyla ısı kalmadı dogru duzgun ama yınede yazayım.. :roflol:
doktorum catım ıcın uygun dedı Allahıma cok sukur.. şutarafagitti
yalnız catı ya bakmadan once cuma gunu tekrar gel demıstı catıdan sonra salı gunu gel dedı.. :sm_confused:
yanı 2 gun sonra tekrar gıdecegım.. :sm_confused: aksama dogru karnımın asagısında cok agrı oldu..
bırde bebeğin bır kac eksıgını aldık az mesafede olsa yurumem gerektı yururken baya kemıklerımın esnedıgını hıssettım zorlandım.. :bbo:
salı gunu tekrar gıdecegım bakalım neden bu kadar yakın cagırdı merak ettım.. :sm_confused:
Allahıma cok sukur kı korktugum basıma gelmedı sımdılık catın dar demedı doktorum.. :Saruboceq:

hadi gözün aydın canım herkesler seni merak ediyodu zaten haber bekliyoduk senden iyi haberlerde döndüğüne sevindim ne güzel seninde çatın müsaitmiş benimde geçen hafta oldu çatı muayenem doktor normal doğum yapabilirsin dedi ama ben hiç ağrımadı diyemicem çünkü elini öyle bi daldırdı ki dedim heralde kaybettiği bişeyini arıyo :)))) az buz değil yani bayağa bi ilerilere soktu elini yuh be dedim bebişimi rahatsız ediceksin

Betül gözünaydın canım senin sesin çıkmayınca teleşlandık kız valla zaten şurda bikaç kişi kalmışız hergün birbirimizi haberdar edelim,bundan sonrası beklemek artık,ne güzel sen oldun muayeneni bense doğuma gittiğimde bilebilicem ancak hayırlısı bakalım hakkımızda,salı günü belki çağırmasının nedeni doğumun çok yaklaştığı içindir tekrar bi kontrol etmek istemiş olabilir yani,doğurmayan kalan bizlere Allah ım yardım etsin inşallah bizlerde hayırlısıyla kolay doğumlar yapıp yavrularımıza kavuşalım inşallah

Merhaba Oğlum Tuna 11 Eylul de sezeryanla doğdu. İlk sezeryanıma göre bu seferki daha acısız oldu. Demek ki şans işi biraz. Malesef bebeğim sarılık olduğu için şuan hastanede umarım yarın gidip alırız.

hadi gözün aydın canım herkesler seni merak ediyodu zaten haber bekliyoduk senden iyi haberlerde döndüğüne sevindim ne güzel seninde çatın müsaitmiş benimde geçen hafta oldu çatı muayenem doktor normal doğum yapabilirsin dedi ama ben hiç ağrımadı diyemicem çünkü elini öyle bi daldırdı ki dedim heralde kaybettiği bişeyini arıyo :)))) az buz değil yani bayağa bi ilerilere soktu elini yuh be dedim bebişimi rahatsız ediceksin

hadı ya... :roflol:
işin doğrusu bende azcık bırsey sokucak parmaklarıyla bakıcak sandım..
ama benımkıde baya ılerı soktu hatta daha ne kadar ılerıye gıdecek acaba dedım.. :roflol:
Allahtan kıbar kıbar yaptı daldırmadı dedıgın gıbı.. kaydirigubbakcemile3
ama demekkı oyle yapılıyor, böyle anlasılıyor catı bır yandan da ıkınmamı ıstedı.. :bbo:
aman bana catın musaıt dedı ya ben baska bırsey duymadım.. kaydirigubbakcemile3
gercekten de bır acı hıssetmedım ama.. sositososito

Betül gözünaydın canım senin sesin çıkmayınca teleşlandık kız valla zaten şurda bikaç kişi kalmışız hergün birbirimizi haberdar edelim,bundan sonrası beklemek artık,ne güzel sen oldun muayeneni bense doğuma gittiğimde bilebilicem ancak hayırlısı bakalım hakkımızda,salı günü belki çağırmasının nedeni doğumun çok yaklaştığı içindir tekrar bi kontrol etmek istemiş olabilir yani,doğurmayan kalan bizlere Allah ım yardım etsin inşallah bizlerde hayırlısıyla kolay doğumlar yapıp yavrularımıza kavuşalım inşallah

saol canım Çok şükür umdugumu duydum doktordan.. :1rolleyes:
tabı cıkacaksa bundan sonrada baska engel cıkabılır bıtmıs degıl ama buda bırsey..
amiinnn inşallah canım inşallah suan bundan baska duam yok zatenn.. :Saruboceq:
Allah doğum yapacak cumlemızın yardımcısı olsun hepimizin gönlüne göre versın ınsallahhh.. :Saruboceq:

bana ıkın falan demedi valla sadece rahat ol kasma kendini dedi bende rahat rahat bekliyorum baştan soktu elini sesim çıkmıyo ileri gidiyo hafif sızlamalar sonra bi hamleyle tam bi daldırdı çüş dicektim utanmasam babanın toprağımı zannettin bana 1cm açılma var dedi haftaya tekrar gel dedi salı günü gidicem tekrar bakıcak ama salıdan önce nişan gelmesi olursa yada suyun falan gelirse hiç beklemeden gel dedi

bana ıkın falan demedi valla sadece rahat ol kasma kendini dedi bende rahat rahat bekliyorum baştan soktu elini sesim çıkmıyo ileri gidiyo hafif sızlamalar sonra bi hamleyle tam bi daldırdı çüş dicektim utanmasam babanın toprağımı zannettin bana 1cm açılma var dedi haftaya tekrar gel dedi salı günü gidicem tekrar bakıcak ama salıdan önce nişan gelmesi olursa yada suyun falan gelirse hiç beklemeden gel dedi

kaydirigubbakcemile3
yalnız 1 cm acılma mı var dedi ve 1 hafta sonrayamı cagırdı.. fisfisfis
bakalım benım kı muayeneden sonra salıya cagırdı...
yıne bakacakmıs alttan.. acılma var dese keske.. :1rolleyes:

Merhaba Oğlum Tuna 11 Eylul de sezeryanla doğdu. İlk sezeryanıma göre bu seferki daha acısız oldu. Demek ki şans işi biraz. Malesef bebeğim sarılık olduğu için şuan hastanede umarım yarın gidip alırız.

Canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun,Allah bağışlasın inşallah doğumunda kolay olmuş demekki bünyeden bünyeye değişiyo işte,inşallah bebeğinin sarılığı hemen geçerde yarın kavuşursunuz Allah ım evlatlarımızı bizlere bağışlasın

kızlar ben cok yoruldum..
size haber vereyım dedım..
yatmaya gıdıyorum ben gelene kadar kımse dogurmasın lutfen :))...
Allah rahatlık versın.. a.s.

iyi geceler canım salı günü ikimiz içinde büyük gün desene inşallah açılmam çoğalmıştır ve yatırıyım der süper olurdu valla ama yok yaa salı günü yatırmasın salı sallanır ben salı günlerine çok dikkat ederim önemli işlerimi salı günü iptal ederim

herkese iyi geceler bende biraz uzanıp dinleneyim bugün çok yorucuydu ütü yaptım sonra duşa girdim sıcak sudan mayıştım sonra eşim geldi pazar market alışverişi derken eve gel aldıklarını yerleştir bide iftara misafir geldi hazırlık yap onları uğurladık bi yakınımız geldi kızının ödevi varmış yardımcı olurmusun dedi onbirbuçukta kalktılar anca rahat nefes aldım şimdi biraz yatıp dinlensem çok iyi olucak

GüNaYDıN
GüNaYDıN
GüNaYDıN
GüNaYDıN
GüNaYDıN
GüNaYDıN
GüNaYDıN
GüNaYDıN
GüNaYDıN

ŞAFAK 1

umarım herkesssslerrr iyidir........

Hepimize iyi pazarlar......