2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

:
Arkadaslar merhaba, uzun bır gunun ardından anca yazabılıyorum.. mirmirmirmir
bugun doktora gıttıgımızde catı muayenesi oldum... gercekten cok acısız agrısız bır ıslem..
bakmasıyla bıtmesı bır oluyor.. bılmıyrum bunyeye gore degısır tabı ama sahsen hıc acı hıssetmedım.. sositososito
kımse korkmasın catı muayenesınden.. gercı burda artık mılelt patır patır dogurdu kımsenın catıyla ısı kalmadı dogru duzgun ama yınede yazayım.. :roflol:
doktorum catım ıcın uygun dedı Allahıma cok sukur.. şutarafagitti
yalnız catı ya bakmadan once cuma gunu tekrar gel demıstı catıdan sonra salı gunu gel dedı.. yanı 2 gun sonra tekrar gıdecegım.. :sm_confused: aksama dogru karnımın asagısında cok agrı oldu..
bırde bebeğin bır kac eksıgını aldık az mesafede olsa yurumem gerektı yururken baya kemıklerımın esnedıgını hıssettım zorlandım.. :
salı gunu tekrar gıdecegım bakalım neden bu kadar yakın cagırdı merak
ettım.. :sm_confused:
Allahıma cok sukur kı korktugum basıma gelmedı sımdılık catın dar demedı doktorum.. ::

:canım çok sevindim senin adına inşaalh benim dr da çatın müsait desin perşembe günü:Saruboceq::Saruboceq:

:nazar:bu arada doğurmuş arkedeşler hayırlı uğurlu olsun hihoyyytdoğuracaklarda bir avazda inşallah darısı başımaaaaa:teytey:

günaydın..ŞAFAK 1...bugunde geçermii...geçer..geldiğine göre buda geçer...hava nispeten serin..yarın yağışlı sanırım...cümlemizi aydınlığa feraha çıkarsın rabbim..bugünlere sağlıkla gelebildik şükürler olsun..kalbinden okuyupda duasını geçiren herkezdende allah razı olsun....

günaydın kızlar.....
artık çok sıkılıyorum allahın izniyle yawrumu kucağıma almak istiyorum
geceleri uyanıyorum acaba bi ağrı bi belirti varmı diye
ama tık yok bizimki çok hareketli sadece

betül çok sevindim senin adına
inş doğumunda normal olur bebişin hemencik çıkıverirkaydirigubbakcemile2

günaydın..ŞAFAK 1...bugunde geçermii...geçer..geldiğine göre buda geçer...hava nispeten serin..yarın yağışlı sanırım...cümlemizi aydınlığa feraha çıkarsın rabbim..bugünlere sağlıkla gelebildik şükürler olsun..kalbinden okuyupda duasını geçiren herkezdende allah razı olsun....

benimde saqlı günü canım allah hepimizi dertsiz tasasız kurtasın inşallah bebişlerimize sağlıklı sıhatli kavuştursun inşallah. dua ederke gir birde boy abdesti al bana da annem söyledi ben unutmuştum aklıma getirdiği iyi oldu.a.s.

Merhaba Oğlum Tuna 11 Eylul de sezeryanla doğdu. İlk sezeryanıma göre bu seferki daha acısız oldu. Demek ki şans işi biraz. Malesef bebeğim sarılık olduğu için şuan hastanede umarım yarın gidip alırız.

gözün aydın canım bak hayırlısıyla kurtuldun sen de kolayda olmuş madem bebeklerin hepsi sarılık olur genelde telaş etme hayırlısıyla hemen kucaklarsın bebişini inşallahhh doğumdan sonra bebişini küvöze koymak zor bişii bilirimm allah şifa versin

ayyyy bu hafta nerdeyse hergün bir doğum var herhalde bende çarşamba doğuma gidicem perşembe kimde sıraaaaaaaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:

Pazartesi----- HİLARYA
Salı -------------AYTEGE
Çarşamba----- PAPATYAM
Perşembe ----
Cuma----------
Cumartesi---
Pazar---------

Slm.kızlar şu mübarek günler hürmetine Allah ım kalan hepimizide yavrularımıza sağlıklı şekilde kavuştursun inşallah...Yarın doğum yapacak olan cansu,umut ve olursa merve inşallah sizlerde kolayca doğum yapıp yavrularınızı kucağınıza alırsınız,güzel haberlerinizi bekliyorum..Benimde aynı adet olacakmışım gibi ağrım var bakalım hayırlısı olsun,herkese güzel bi gün dilerim...

Slm.kızlar şu mübarek günler hürmetine Allah ım kalan hepimizide yavrularımıza sağlıklı şekilde kavuştursun inşallah...Yarın doğum yapacak olan cansu,umut ve olursa merve inşallah sizlerde kolayca doğum yapıp yavrularınızı kucağınıza alırsınız,güzel haberlerinizi bekliyorum..Benimde aynı adet olacakmışım gibi ağrım var bakalım hayırlısı olsun,herkese güzel bi gün dilerim...

iyi dileklerin için çok teşekkürler canım..
Aynı ağrılar dünden beri azar azar artarak bende de var...
Allah hepimize hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inşallahhh
Bugünlerde bebekler fazla kıpır kıpır olabilir arkadaşlar... bizdeki adrenalini hissediyorlarmış... Benim oğluşum iki gündür hiç uyumadan sürekli kıpır kıpır oynuyor içimde...
:ecrin_bebek::emir_bebek: onlarda bizim gibi heyecanlı sanırım...

Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. uzun zamandır okuyorum ama yeni yazabiliyorum. kendimi ağustos annesi olacak beklerken hala doğum yapmadım. son adet tarihimi yanlış söylediğimi düşünüyor doktorlar. eylül anneleri sat larınızı ve doğum tarihlerinizi yazanmısınız çok önemli...

iyi dileklerin için çok teşekkürler canım..
Aynı ağrılar dünden beri azar azar artarak bende de var...
Allah hepimize hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inşallahhh
Bugünlerde bebekler fazla kıpır kıpır olabilir arkadaşlar... bizdeki adrenalini hissediyorlarmış... Benim oğluşum iki gündür hiç uyumadan sürekli kıpır kıpır oynuyor içimde...
:ecrin_bebek::emir_bebek: onlarda bizim gibi heyecanlı sanırım...

evt benim oğluşumda çok hareketli
ben strese giriyorum doğuramadım diye
oda anlıyo hiç durmuyo aynen kıpır kıpr...........

evet şuan burda olan arkadaşlar hadi sizi bekliyorum sat, gebelik haftanız ve doktorunuzun dediği doğum tarihi.

emelcim sen ne zaman doğum yapacaksın doktor bişey demiyormu kanalda demiyomu ya da kanala girmesine az var ya daa şu gün bekle gibi bişey demiyormuuu kaç gün geçti canım senin yaaa. bu oğlanların gelesi yok pek rahatlar galibaaaaakaydirigubbakcemile5

Canım kontrole en son salı günü gittim.Bebeğin keyfi yerinde dedi.Suyu felanda normalmiş başkada bir şey söylemedi.Yurtdışında şu an,sancın felan olursa hastaneye gidersin dedi,eğer sancı felan olmassa haftaya perşembe gel tekrar dedi.Salı günüde nstye girerim.Bekliyoruz bakalım...

40+5

evet şuan burda olan arkadaşlar hadi sizi bekliyorum sat, gebelik haftanız ve doktorunuzun dediği doğum tarihi.

Sat tarihim 27 kasım buna göre muhtemel doğum tarihi 2 Eylül
Ultrason ölçümlerine göre muhtemel doğum tarihi 9 Eylül
Yumurtlamam geç olmuş galiba bizde yeni sat tarihini 4 Aralık olarak kabul ettik.

Kızlar bebişlerinize kavuşmanıza az kalmış,dularımız sizlerle.Umarım sağlıklı sıhhatli ağrısız,sızısız kavuşursunuz bebişlerinize.

kaydirigubbakcemile3
kizlaar nasilsiniz ,ben yine sahura kalktim ,esim icin ..size bakayim dedim..
gecen gun sancilandim kalkamadim,kim telefon ederse napiyon diyince sancim var yatiyorum dedim ..sonra annem sakiiin evin disindan kimseye sancin gelince soyleme ,sancin dagilir dedi :1shok: dogum baslarken durur dedi ..amaaann anne sendemi hurafelere inaniyon dedim,eskiler bazen biseyleri tutturuyor bir yerin eksilmez dedigimi yap dedi ..nerdeyse artik hastaneye gidecek kadar sancim varken ,birden kesildi senağlama bu son zamanlarda hurafe murafe ne varsa makbul artik benim icin ..

sizede soyleyeyim dedim ,ozellikle emeel ,senin gununde gecti ,sancin olursa evin disindakilere soyleme ,dene bakalim ..aaayy allah yardimcin olsun benim ilk oglumda boyle gec dogdu ,askerligi son anda uzamis askerler gibi oluyor insan ...ama hic canini sIkma canim ,emin ol dogunca bakimi kolay bir bebek olacak.. kaydirigubbakcemile5

karcickte dun doguma gitmis ,insallah kolaylikla kavusmustur bebegine ..
hihoyyyt
dream ,dogum sancisi belden saplaniyor ,karnindan rahime dogru sanci ...ama ilk baslamasi ,karin agrisi ,rahimde agri ve en onemli belde sizlama yada agri ..bel cok onemli ..belde igneleme veya sizlama yaada agri baslayinca ve gitgide siddetlenince dogum agrisi iste..

mdm34 gaz ilacinin adini yazarmisn ,bende burdan lazim olursa alirim ...

sabirli meloyada allah kolaylik versin ,darisi basimizaa..:Saruboceq:

kizlar son zamanlar enerjinizi temizliklere vermeyin ,sadece bol yuruyus yapin ,sezeryan dahi olsaniz dogum isi yoruyor vucudu ..birakin enerjiniz doguma kalsin . :eek:

.cok sukur su ana kadar hep mujdeli haberler aldik ,uzuntulu bir durum olmadi ..insallah butun eylul anneleri hep boyle mujdeli haberlerle devam eder..kendinize dikkat edin Şeniz

ya bu görümcem almanyadan getirdi hiç gaz proplemi yaşamıyomuş milupa marka (bauchwohl-tee für babys) ismi öyle milupa nın markası oluğu

için belki burda bulabilirsin bulamasan almanyadan tanıdıkla istet valla görümcem çok iyi dedi

teşekkür ederim kızlar. benim sat 17 kasım ama bitişi 8 aralık. doktorlar en gç 6-7 eylül dediler ama hala bekliyoruz. en son çarşamba gittim suni sancı verecek diye bekleyelim dedi. suyudu eşide iyi 1 hafta daha git dedi ama ben çok sıkıldım. sanki 1 yıl oldu. hamileliğimiz yakın olan arkadaşlarımın 40 ı çıktı:) 41. haftadayız yani ama bekliyoruz. valla gitmediğimiz doktorda kalmadı. hepsi aynı.

kızlar benim de şafak 1 , iiçim sıkılıyor.yarın olsa da bitse.beklemek içimi şişiriyor.merak ediyorum nasıl birşey olacak.en korktuğum şey ameliyathaneye girmek.oraya girince çok heyacanlanırım herhalde.sonda da ben uyuyunca takılacak dr.a söyledim.hepinize allah kolaylık versin..yarın bu saatlerde allahın izniyle bebeğim kuçağımda olacak.
bu arada bebeğimize kıvanç ismini koymaya karar verdik sonunda.o kadar isim değiştirdik ki sıkılmıştım artık.

X