2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

mervecım yazmamla egenın uyanması bır oldu:1hug:ancak gelebıldım...
canım egecık henuz gece gunduz ayrımını pek yapamadı..yenıdogan bebeklerde cok normal bır durummus..genelde gunduzlerı daha cok uyuyor gecelerı gozler faltaşı gıbısırnaşık şey
yavas yava ınsallah alısacak...
sende doktora gıtmıssın canım hadı hayırlısı pazartesı belkı bırseyler olabılır demı?allah kucagına almayı nasıp etsın ınsallah mervecıma.s.

doğum sancısı da bacaklara ve bele de vuruyormuş sanırım..buradan tecrübeli kişilerden okuduğum kadarıyla..tabii şimdi senin bebek de kanala doğru yerleştiyse dünkü ani ağrıların ondan oldu demek ki canım..
sevin valla kanala girdikten sonra sorunsuzca doğar diyo benim dr..iri bile olsa...
mühim olan kanala girmesi..zaten benim doğumu başlatmaya karar verirse suni sancı ile bebeğin kanala yerleşmesini sağlıyacağız diyo..inşAllah ona gerek kalmaz da kendiliğinden yerleşiverirler ...
dr.ların başı çoğu zaman çok kalabalık canım..biraz da o yüzden sanırım...sen bi dahakii gidişiinde güzel bi hediye götür gömlek olur gravat olur...belki doğumuna girme konusunda daha olumlu düşünür o sayede..dediğin gibi ne istediğini de bilemezsin ki..zaten görevi parasını ödeyip gidiyoruz..bedava bakıyolar sanki yavv aaaa -tatlicadiarzu-

Ay ağzından bal damlıyo mervecim inşallah yerleşmiştirde kolaycada doğuverir,umarım Allah ımdan seninkide öyle olurda suni sancıya filan gerek kalmaz sonuçta gün doğmadan neler doğar,baksana bundan önce bile senin bebiş kaç kere pozisyon değiştirdi ama şimdi normal pozisyonda umarım bu seferde öyle son dakkada sevindirir seni..
Olmazsa bişeyler alıp götürelim napalım doğuma girip girmemek konusunda bişey de demiyo bakarız dedi sadece aman ne bileyim kız valla ben bu adamı anlamadım gitti
Eşim aradı şimdi gel biraz yürüyelim diyo bende hazırlanıp biraz yürüyeyim bari belki biraz açılma filan olur Allah ım hepimize kolay doğumlar nasip etsin inşallah ben kaçtım şimdilik kocaman öperim:ecrin_bebek:

Amin canım amin hakkımızda neyse hayırlısı tabikide hem bizim için hem yavrularımız için o olsun,en sonki muayenede tansiyonum 16 çıktı dr.diyorki aşırı heyecanlısın sen nasıl doğum yapacaksın,nasıl yapacaksam yapıcam Allah sabrını verir elbet dedim,dün sancılarım başlayınca ilk kez bu kadar yakın olduğumu hissttim doğuma korktum biraz ama sonrasını düşündüm sonra yavrumu öpüp koklamak sanırım bütün sıkıntılara değecek:ecrin_bebek:

gulsahcım cok heyecanlı oldugun ıcın tansıyonun yukselıyor olabılırmı?gecmıs olsun canım..hıc panık yapma ınan hersey yolunda gıdıyor...su yolunu bulur dıyorlar ya gercekten oyle oluyor...hayırlısıyla umarım hepınız kucagınıza alın bebıslerınızı..a.s.

emelcim karçiçek dün akşam 4 te yatışını yapıcaktı...
suni sancı ile doğumunu başlatacaklardı..
şu saatlerde almıştır bebişini kucağına inşAllah..
ama telefonu olmadığı için bende..bunun dışında bilgim yok canım..
Allahım sağlıkla kavuşturmuştur inşAllah yavrusuna..

mervecim ben seninde normal doğuma alınacağını sanıyordum hatta kim kim diyeee soruyodum salihayla biri daha vardı haberi olan varmı diye sormuştum. nasıl unutmuşum yaaaa sen olduğunu, demek pazartesiye kadar bekliyeceksiniz hayırlısı olsun canım bende pazartesi günü yatış yapıcam salı günü sezeryan bakalım hayırlısı çok heyecenlıyım sanırım ben geri dönene kadar herkes doğum yapmış olurrr hayırlısıyla.kaydirigubbakcemile5

Karçiçekten haberin varmı Merve?Çok merak ettim,aklım onda.

emelcim sen ne zaman doğum yapacaksın doktor bişey demiyormu kanalda demiyomu ya da kanala girmesine az var ya daa şu gün bekle gibi bişey demiyormuuu kaç gün geçti canım senin yaaa. bu oğlanların gelesi yok pek rahatlar galibaaaaakaydirigubbakcemile5

:enbuyukkk:
Canım zaten farkediyorum göbeğim biraz ağşağı indi sanırım bikaç gündür böyle galiba dediğin gibi kanala itiyor bu ağrılarda bebişleri,canım valla ya ben çok sıkıldım artık inan doğsun istiyorum,hayırlısıyla önce anneme sonrada oğluma kavuşayım inşallah,inşallah sende bian önce kızına kavuşursun hayırlısıyla,benimkide sonuçta kaldıkça oda kilo alıyo inşallah fazlada iri olmazlarda kolayca doğuverirler,ne güzel seninki hiç olmazsa çatı kontrolü yapacakmış benimkini artık Allah bilir son dakkada öğrenicem ya o sancıları çekipte sezeryanda olmak var işin sonunda ya çatım darsa şimdide o sorun çıktı geçen gittiğimizde yapsa sorun yok,adam öyle rahatki dün bana beni aramayın bişey olursa hastaneye gelin burdan çağırırlar nasılsa diyo boğucam artık ben bu dr.u,aman hayırlısıyla doğurayımda bi daha kesin gitmem yani ona:eek:klava:

yaa ben senin bu doktora kılın yaaa daha öncede söylemişmiydim canımm. nerde bu doktor hangi hastaneee mübarek sanki ssk doktoru gibi davranıyorrrr ben olsam özel hastane ise çoktan değiştirmiş ya da şikayet etmiştim. çok sabırlısın sen bence canını sıkmak istemzdim ama sinirrrrrrrrr bu adammmmmmmm:enbuyukkk:

gulsahcım cok heyecanlı oldugun ıcın tansıyonun yukselıyor olabılırmı?gecmıs olsun canım..hıc panık yapma ınan hersey yolunda gıdıyor...su yolunu bulur dıyorlar ya gercekten oyle oluyor...hayırlısıyla umarım hepınız kucagınıza alın bebıslerınızı..a.s.

duygucum naber nasılsın 4 gün oldu bileee yaaaaaaaaaaa allahım bende doğum yapsamda 4 gün geçsede ağrılı günleri atlatsam. bende salı günü sezeryana giriyorum çok tursuyorum ama bir o kadarda mutluyum bebişimi görmek için sabırsızlanıyorummmmm. allahım herşeyin hayırlısını ver allahım. eee sen napıyosun geceleri uyanıkmı ege bebiş gündüzlerimi uyuyor günde kaç kere altını değiştiryosunnn. ayyyyyyyyyy fotosunu göndersen ya artıkımmmmmmm:eek:

sağolun duygu, ayten, gülşah...
evet duygucum pazartesi günü de olabilir..şimdilik bebişin geleceği yok .. ama suyu çok çok azalmışş..bu yüzden herşeye aniden karar verebilir dr..
aytencim evet o bendim..normal doğumu başlatacaktı bugün dr.um..ama pazartesi ye kadar azad etti beni :) bakalım neler olacak..beklemek çok heyecan verici..ama günü belli olup da beklemek daha çok heyecanlı yaa...kaç gündür cumartesiiyi nasıl getirdim bir ben bir Allah biliyo :)))

gülşahcım güle güle..iyi yürüyüşler..ben de iftar için yemek hazırlıyorum.. :))

ayten salı ya hiçbir şey kalmadı..Allahım sağlıkla kavuştursun inşAllah canım...

sağolun duygu, ayten, gülşah...
evet duygucum pazartesi günü de olabilir..şimdilik bebişin geleceği yok .. ama suyu çok çok azalmışş..bu yüzden herşeye aniden karar verebilir dr..
aytencim evet o bendim..normal doğumu başlatacaktı bugün dr.um..ama pazartesi ye kadar azad etti beni :) bakalım neler olacak..beklemek çok heyecan verici..ama günü belli olup da beklemek daha çok heyecanlı yaa...kaç gündür cumartesiiyi nasıl getirdim bir ben bir Allah biliyo :)))

gülşahcım güle güle..iyi yürüyüşler..ben de iftar için yemek hazırlıyorum.. :))

ayten salı ya hiçbir şey kalmadı..Allahım sağlıkla kavuştursun inşAllah canım...

evet mervecim bakarsın aynı gün doğum yapmış oluruzzzz allah sağlıcakla kurtarsın inşallah hepimizi senin numaran kimde var kimden haber alacağız.:nazar:

sagol canım belki de aynı gün kucaklarız bebişleri ne güzel..
numaram gülşahta var seninki var mı kimseciklerde ?
salı günü seni merak ederim.. ben de doğuma girmezsem o gün..

duygucum naber nasılsın 4 gün oldu bileee yaaaaaaaaaaa allahım bende doğum yapsamda 4 gün geçsede ağrılı günleri atlatsam. bende salı günü sezeryana giriyorum çok tursuyorum ama bir o kadarda mutluyum bebişimi görmek için sabırsızlanıyorummmmm. allahım herşeyin hayırlısını ver allahım. eee sen napıyosun geceleri uyanıkmı ege bebiş gündüzlerimi uyuyor günde kaç kere altını değiştiryosunnn. ayyyyyyyyyy fotosunu göndersen ya artıkımmmmmmm:eek:

canım ıyıyım sen nasılsın?evet saka maka 4 gun gectı bıle:)ama nedense bana cok daha uzun gelıyor.24 saatını bırlıkte gecırmekten olsa gerek...
aytencım en kısa zamanda sende melegını goruceksın hayırlısıyla her an hersey olabılıyor bılıyorsun normalde benım dogum 15 eyluldu.daha 2 gun vardı yanı ama suan bebısım kollarımda...onun ıcın hayırlısı neyse o olsun canımcım.
egecık gecelerı evı beklıyor:roflol:gunduzlerı uyuyor bende gunduz uyuyamıyorum.anlıyacagın uykusuzluk hat saffada.gecelerı 2 yada 3 kere degısıyor altı canım.gunduzlerı bıraz daha fazla oluyor.soyle soylıyım 4 gunde 50 ye yakın bez gıttı.hesabını kendın yap:bbo:
yenı doganda bıraz fazla gıdıyormus..ama ne yapalım artık bebıslerımıze hersey feda olsun...a.s.

canım ıyıyım sen nasılsın?evet saka maka 4 gun gectı bıle:)ama nedense bana cok daha uzun gelıyor.24 saatını bırlıkte gecırmekten olsa gerek...
aytencım en kısa zamanda sende melegını goruceksın hayırlısıyla her an hersey olabılıyor bılıyorsun normalde benım dogum 15 eyluldu.daha 2 gun vardı yanı ama suan bebısım kollarımda...onun ıcın hayırlısı neyse o olsun canımcım.
egecık gecelerı evı beklıyor:roflol:gunduzlerı uyuyor bende gunduz uyuyamıyorum.anlıyacagın uykusuzluk hat saffada.gecelerı 2 yada 3 kere degısıyor altı canım.gunduzlerı bıraz daha fazla oluyor.soyle soylıyım 4 gunde 50 ye yakın bez gıttı.hesabını kendın yap:bbo:
yenı doganda bıraz fazla gıdıyormus..ama ne yapalım artık bebıslerımıze hersey feda olsun...a.s.

ayy yerim ben onun poposunu allahım saağlık sıhhat versin ikinizedeeeee :içelim::nazar:

Canım benim saol iyi dileklerin için galiba heyecan yapıyorum ondan yükseliyo tansiyon falan,aslında normalde o kadar heyecanlıda değilim hastaneye filan gittiğimde gayet rahat oluyorum,inşallah hayırlısıyla alırız duygucum sen gibi bizlerede dua et bitanem Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın

:enbuyukkk:

yaa ben senin bu doktora kılın yaaa daha öncede söylemişmiydim canımm. nerde bu doktor hangi hastaneee mübarek sanki ssk doktoru gibi davranıyorrrr ben olsam özel hastane ise çoktan değiştirmiş ya da şikayet etmiştim. çok sabırlısın sen bence canını sıkmak istemzdim ama sinirrrrrrrrr bu adammmmmmmm:enbuyukkk:

Canım ne yapayım bu vakte kadar geldik artık değiştirmem çok zor zaten son kontrolü geçen yaptırdım,bende malesef hiç memnun kalmadım ama artık tek düşündüğüm şey bebeğime hayırlısıyla kavuşmak,devlet hastanesinin dr.u canım ama aylardır özel muayenehanesine gidiyoruz yani parası neyse veriyoruz azda değilki 80 lira ücretide ama adam öyle umursamazki artık bıktım benide strese soktu hep daha doğum şeklimi bile doğumhanede öğrenicem,Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin bi daha zaten tövbe gitmem ona,çok sinir biadam çok:nazar::eek:klava:

Merhaba heyecanlı daha bebişlerini koklamamış hamiş arkadaşlarım....... hihoyyyt

Benim bugün şafak 2 ..... Ama bugün bana 9 aydan daha uzun geldi.... Yarını nasıl geçireceğim hiç bilmiyorum....... -tatlicadiarzu-

Allah hepimize hayırlısını versin inşalahhh
a.s.:nazar:

Merhaba heyecanlı daha bebişlerini koklamamış hamiş arkadaşlarım....... hihoyyyt

Benim bugün şafak 2 ..... Ama bugün bana 9 aydan daha uzun geldi.... Yarını nasıl geçireceğim hiç bilmiyorum....... -tatlicadiarzu-

Allah hepimize hayırlısını versin inşalahhh
a.s.:nazar:

sevgili hilarya ben çok panikledim..nasipse benimde pazartesi 9.30 sezeryan..ama acaba dogrumu yapıyorum..beklesemmii..herzamankı kararsızlıgım bu konumda bıle etkılı..eşim yeter cok uzadı bunaldım artık falan dıyo..kendınce herkezhaklı bıkac gunle kımsede ölmez..ama normal seyri bekleyıpte cıkacak bı aksılık yaşamak istemiyeceğim bi travma demek..gerçi amelıyat ve narkoz korkusuda travma ama hayat bi travma gıbı bışı zaten sanırım ben gibisine-tatlicadiarzu-yanii druma guvenıyorum aslında ve 15 ı uygun dedıysede uygundur..ama neblim işte..yarın nasıl gecer bende hiç bilemıyorumm:çok üzgünüm:ama bugun ıkı aylık ütüyü bitiridim sırf kafam dağılsın dıye normalde nefret ederım ütüden...pazartesini düşündükçe soguk terler bpşanıyo..ya bi aksılık olursa..ya bebek sağlıklı olmazsa..ayy allahh cumlemızın yardımcısı olsun a.s.

X