2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bende katılıyorm gecelikten çok pijama kullanışlı diye duyuyorm hastanede zaten verdikleri yeşil önlük
benim ablam 3ay önce doğum yaptı kullanamadı geceliği en iyisi pijama

Kızlar doğum yapan arkadaşlara sordum hastaneye gecelik götürmeyin,sancı çekerken ve doğum yaparken giyeceğimizi hastane veriyormuş zaten hani şu yeşil önlük gibi olanlardan.Çok kirleniyormuş.Doğumdan sonra gerek hastanede gerekse evde rahat emzirmek için önden düğmeli pijama takımı alın yeter diyorlar.Deya bu güzel geceliği hastaneye götürmeyi düşünme bence.Birdaha giyemeyebilirsin.

canım ben sezeryan olucağım o yüzden kanlanma olayı falan olmuyormuş...hastane için aldım onu ..ben gecelik giymem normalde çünkü..üsteki düğmeleri var ya onlar açılıyoır emzirmek için bolero gibi duran yer...
bir de sezeryan da sonda takılacağında başta gecelik giymek gerekiyor..evde pijama giyeceğim 2 tane aldım...

bende çok kişiden duydum pijama daha kullanışlı diye. ablam 8ay önce doğum yaptığında hastanede gecelik kullandı eve gelince pijama takımı kullandı daha kullanışlı oldu dedi bide bikaç tane gerekiyo kanama falan ilk günlerde yoğun olduğu için pijamaya geçebiliyo yedeklemek gerekiyo bende üç tane var kapalıçarşıda bi çamaşırcının önüne çıkarmışlardı indirim diye brixin pijama takımlarını 15ytl idi 3tane aldım hemen bulunsun diye

Bende pek gecelik sevmiyorum açılıyo heryerim zaten en iyisi önden düğmeli pijama,ama ben emzirme atleti almadım çok gereklimi acaba hepiniz aldınızmı emzirme atletinden..

canım ben 2 tane atlet 2 tane sütyen alıdm..atleti alma nedenim eylülden sonra havalar soğuduğunda belimiz açmak zorunda kalmayalım diye..üşütmemek lazım...

canım ben 2 tane atlet 2 tane sütyen alıdm..atleti alma nedenim eylülden sonra havalar soğuduğunda belimiz açmak zorunda kalmayalım diye..üşütmemek lazım...

ben alttan çıtçıtlı atlet alıcam ben kışın hep öyle giyorum ama bu kış kiloları verene kadar biraz büyüğü gerekicek

canım ben sezeryan olucağım o yüzden kanlanma olayı falan olmuyormuş...hastane için aldım onu ..ben gecelik giymem normalde çünkü..üsteki düğmeleri var ya onlar açılıyoır emzirmek için bolero gibi duran yer...
bir de sezeryan da sonda takılacağında başta gecelik giymek gerekiyor..evde pijama giyeceğim 2 tane aldım...

Deryacım vazgeçiremedik seni şu sezeryan işinden yaw.Yoksa doktorunmu böyle uygun gördü?

Deryacım vazgeçiremedik seni şu sezeryan işinden yaw.Yoksa doktorunmu böyle uygun gördü?

korkuyorum....doktorumda söylemememe rağmen korktuğumu farketmiş salı kontrolde sezeryan yaparız 38.haftayı doldur alırızdedi....bende rahatladım..senin baştan beri korktuğunun farkındayım dedi...artık ne garip sorular sorduysam :))) bir de muayenede de ben çok kastım kendimi ondan da olabilri tabii...epidural olabilir dedi daha iyi olur dedi dr um..

Arkadaşlar herkes istediği gibi doğum yapar inşallah ama kendiniz illa normal olcak diye kasmayın...ağustos annelerinden şuana kadra temmuzda olmamıza rağmen 3-4 hafta erken doğum yapanlar oldu...ve sezeryan oldular tabiki...illa şartlamayın üzülürsünüz sonra...hayırlısı ne ise o olsun hepimiz için...yavrularımız için..

korkuyorum....doktorumda söylemememe rağmen korktuğumu farketmiş salı kontrolde sezeryan yaparız 38.haftayı doldur alırızdedi....bende rahatladım..senin baştan beri korktuğunun farkındayım dedi...artık ne garip sorular sorduysam :))) bir de muayenede de ben çok kastım kendimi ondan da olabilri tabii...epidural olabilir dedi daha iyi olur dedi dr um..

Hepimiz korkuyoruz canım ama sezeryanda kolay değilki.
Günlerce rahatsızlığın olacak.
Ben 5 yıldır doğumu anlattırıyorum insanlara.
Hamile kaldığımdan beri defalaca ağladığımı bilirim,nasıl doğurucam diye.
En şiddetlisi 1 saat sürecek ağrı için sezeryanın risklerine ve ameliyat sıkıntılarını girmeye değermi canım ya
Birde normal doğum yapanların hemen hemen hepsi ikiciyide normal düşünüyorlar.
Ya sende biliyosun bunları araştırmışsındır.
Ama bi kez daha düşün derim...
Sadece aksılık olunca uygulanacak bu büyük ameliyata bile bile yatma.
Allahın dişilere verdiği bu normal olayı doğal yollardan gerçekleştırmenı çok isterim.

bende kesinlikle normal doğumdan yanayım bi aksilik çıkmadıkça sezeryana mecbur kalmadıkça normal doğum istiyorum allah nasip ederse

Hepimiz korkuyoruz canım ama sezeryanda kolay değilki.
Günlerce rahatsızlığın olacak.
Ben 5 yıldır doğumu anlattırıyorum insanlara.
Hamile kaldığımdan beri defalaca ağladığımı bilirim,nasıl doğurucam diye.
En şiddetlisi 1 saat sürecek ağrı için sezeryanın risklerine ve ameliyat sıkıntılarını girmeye değermi canım ya
Birde normal doğum yapanların hemen hemen hepsi ikiciyide normal düşünüyorlar.
Ya sende biliyosun bunları araştırmışsındır.
Ama bi kez daha düşün derim...
Sadece aksılık olunca uygulanacak bu büyük ameliyata bile bile yatma.
Allahın dişilere verdiği bu normal olayı doğal yollardan gerçekleştırmenı çok isterim.

canım bazı konularda çok haklısın...fakat benim çevremde de herke sszeryan doğum yaptı ve herkes de çokmemnun..ve hepsi ikinciyide sezeryan yaptı...ben eczacıyom ve eczaneme gelen her anneye soruyorum canım..araştırmamın sonucu sezeryan kazanıyor :))) Allah herkesin gönlüe göre versin..

herkese merhaba ben gelince genelde kimse olmuyo
o yüzden yazışamıyorum.
ama yazdıklarınızın hepsini okuyorum.
aslında burda olup bişeyler paylaşmak çok güzel.
şu an 31+4 haftalığım yaklaşık bi haftadır kilom aynı seviniyorum o yüzden
52 kiloyla hamile kaldım şu an 65 kiloyum 70 i bulmak istemiyorum son aylarda daha çok alınır deniyo
sizlerde durum nasıl?

X