2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

slmm kızlar yaa normal mi yapsam sezeryan mıı karar veremedimm yardımmm edin yaaaaaaaaaa
pazartesii dr gideceğimm offf eşim ve yakın cevrem normalol diyorlar olduktan sonra ama ben yapamayacagım diyee endişe ediyorumm of offffffffff

bunun kararını en iyi sen ve doktorun vereblir, eşin yada çevrendekiler değil bence..kendine güveniyosan normal doğur, ama korkuyorsan kimseyide dinleme derim...şakkıdı

slmm kızlar yaa normal mi yapsam sezeryan mıı karar veremedimm yardımmm edin yaaaaaaaaaa
pazartesii dr gideceğimm offf eşim ve yakın cevrem normalol diyorlar olduktan sonra ama ben yapamayacagım diyee endişe ediyorumm of offffffffff

ayşe hoşgeldin nasılsın canım Şeniz
valla benim dr. herşey normal gittiği müddetçe normal de norma diyoo..bana seçme şansı bırakmadı kaydirigubbakcemile3 normal şansını dene bence de canım eğer aşırı korkuların yoksa..sonuçta dünyada milyonlarca kadın yapıyo ve yapacak da..biz neden yapamayalım ki yeter ki şartlar elverişli olsun..kaydirigubbakcemile5

Günaydın,

bende sizler gibi aşağı doğru baskı hissi yok zaten bebek kanala yerleşmemiş, kayınvaldem eğer yerleşmediyse bundan sonrada yerleşmez diyor.zaten yerleşmesinide istemem...kordon iyice gerilir merilir allah muhafaza...
Kordon dolanması yüzünden 2 gündür ağlıyorum, pazartesi sezeryanım var, allah ikimizde aydınlığa çıkarsın inşallah...Dün ağda yaptırdım canımdan can gitti , nefret ediyorum ağda yaptırmaktan, bacak derilerim kalktı hep, kıpkırmızı sanki biyere sürtmüşüm gibi...Canım çok tatlıdır benim dayanamıyorum ağdaya falan..

buarada tüm doğuranlara hayırlı olsun diyorum...

canı hayırlısıyla allah kurtarsın senide bende ağdaya gidicem pazartesi nasıl olcak bilmiom valla tırsıyommm belki salıya ertelerimm korkuyom cesaret geldiği an gitçem hemen şuan tırsıyomm benimde canım tatlıdır valla netçem bilmem morarır benim cildim hemen bacak koltuk altı kasık farketmez her ağdadan sonra 1 hafta kapalı giyiniyom kolları bacakları ancak geçiyor morluklarrr orası nasıl olcak bilmem dr güler herhalde sırnaşık şey:roflol:

merhaba arkadaşlar ben yeniyim benimde 37.haftam bende normal doğumdan korktuğum için sezeryan istiyorum.Doktorumda sezeryan taraftarı zaten.Onunda iki çocuğu var ikisini de sezeryan yapmış.

Herkese güzel bi gün dilerim,ya ben artık çok mu sıkıldım nedir ağlıyorum sürekli hüngür hüngür daha önce hiç böyle olmamıştım napalım Allah başka dert vermesin bugünlerde geçecek bi şekilde inşallah yavrularımız sağlıklı doğsunlarda zaten önemli olan o,herkes iyidir umarım sıcaklarda hala geçmedi sanki gittikçe artıyo hepimizin Allah yardımcısı olsun

kız ayşeeee nerdesin sen bakiiim allah kolaylık versin canım ama bir sorunun yoksa ve cesaretinde varsa normal yap be güzelimm epidural normal falan dene ağrılardan kaçıyorsan benim bel fıtığı ameliyatım lduğundan epidural olamıyordumm olsaydı bende normal denerdim her ikisinden de tırsıyom ama sezeryandan daha çok tırsıyommm kesik olcak diyeee

Herkese güzel bi gün dilerim,ya ben artık çok mu sıkıldım nedir ağlıyorum sürekli hüngür hüngür daha önce hiç böyle olmamıştım napalım Allah başka dert vermesin bugünlerde geçecek bi şekilde inşallah yavrularımız sağlıklı doğsunlarda zaten önemli olan o,herkes iyidir umarım sıcaklarda hala geçmedi sanki gittikçe artıyo hepimizin Allah yardımcısı olsun

canım hoşgeldin Şeniz artık beklemekten yoruluyo insan canım.. belli değil ne zaman ne olacağı ya onu mu takıyorsun acaba? oluruna bırak canım bak eylül anneleri sayfamızda iki tane normal doğum hikayesi var ne güzel anlatmışlar..dikkat ettim de gayet sakin gitmişler doğuma da..sanırım ihtiyacımız olan tek şey biraz sakin olabilmek...nasıl olacak bilmiyorum ama :eek: Allah bize de o günümüzü kolayca atlatabilmeyi ve mutlu sonuu nasip etsin...hayırlısıyla sağlıkla, en yakın zamanda inşAllah :Saruboceq:

Selamlar herkese...
Kızlar ne normal doğumdan ne de sezeryandan korkuyorum ben.Bebeğim sağlıklı bir şekilde doğsun tek isteğim o.Tek korkum 41. haftaya kadar bekleyipte son anda hazırlıksız sezeryana alınmak.O kadar beklemek çok zor olur...Olacaksa şimdi olsun istiyorum kendimi alıştırırım hiç olmazsa artık bu halimden çok sıkıldım.Hergün kasık,bacak,kollar,ayaklar,bel bu ağrılarla uyanmak ve uyumaya çalışmaktan bıktım açıkçası.Her gece dua ediyorum son 1 haftadır bu gece olur inşallah diye..

sağolun kızlar cvplar için bakalım pazartesi belli olacak herşey sonra size haber veririmm..
ayyyyyy ESRA dan haber var mı bu arada öğleden sora arayacagımm yaa bakalım artıkk...

Ben şimdi 39. haftamda sayılıyorum dimi???

yani pazartesiden sonra 40. haftanın içinde olacağım...:uhm:
hafta içi doğar mı dersiniz?
Pazartesi doktor kontrolüm var,bakalım bu sefer ne diyecek,ya da bişey diyecek
mi benim pek saygıdeğer doktorum.:nazar:

yaa kızlar tam göbeğimin sağ tarafunda sızlama var gece buyana kadar geçmedi.. oturup kalkarken oluyor yatarkende tabi.bebeğin ayakları orada aceba ondan mıdır.. batma gibi birşey.

güllllll desene haftaya bi kaç kişi doğum yapacakk :))))
bende haftaya istiyorum 11 eylül 12 eylül gibi hayırlısıyla.

Ben şimdi 39. haftamda sayılıyorum dimi???

yani pazartesiden sonra 40. haftanın içinde olacağım...:uhm:
hafta içi doğar mı dersiniz?
Pazartesi doktor kontrolüm var,bakalım bu sefer ne diyecek,ya da bişey diyecek
mi benim pek saygıdeğer doktorum.:nazar:

canım valla nebilelimkii..bizde beklıyoruz melül melül işte..:sm_confused:işalla tez vakit doğurursun sağlıkla..40 lara kalmazsın..çok ii anlıyorum..isyan edicem tırsıyorum..bunada şükür deyıp oturuyorum aşşağıya..neblim kolaylaştırıcı hareketmı yapmalı merdıven ınme cıkma gıbı cokda zorlamadan acaba..bide druna iiiyice bi sor soruştur

Günaydın,

bende sizler gibi aşağı doğru baskı hissi yok zaten bebek kanala yerleşmemiş, kayınvaldem eğer yerleşmediyse bundan sonrada yerleşmez diyor.zaten yerleşmesinide istemem...kordon iyice gerilir merilir allah muhafaza...
Kordon dolanması yüzünden 2 gündür ağlıyorum, pazartesi sezeryanım var, allah ikimizde aydınlığa çıkarsın inşallah...Dün ağda yaptırdım canımdan can gitti , nefret ediyorum ağda yaptırmaktan, bacak derilerim kalktı hep, kıpkırmızı sanki biyere sürtmüşüm gibi...Canım çok tatlıdır benim dayanamıyorum ağdaya falan..

buarada tüm doğuranlara hayırlı olsun diyorum...

canımbenim hayırlısıyla işşallah güzel haberlerini beklıyoruz..ben inanıyorum bu hele mubarek gunlerde enazından yazılarımızı bıle görup okuyan ve ıcınden amin diyen arkadaşlarımız var...bıkackez kordonu dolanmış bebekler bıle var...bolca uzan dinlen..a.s.

Ben pek rahatım galiba,mutfak dolaplarını temizliyorum eğil kalk.Kendi sancımın 3 ay sonra geleceğini bilsem 3 ay daha beklerim.Umarım doğumumda hamileliğim gibi kolay geçer.Tabi hepimizin...a.s.

kızlar ben değum yaptım üçüzlerim oldu darısı başınıza

tebrik ederiz canım ... Allah size bağışlasın üçüzlerinizii..:nazar:
ayyy ne güzel ya minicik üç tane bebiş :CüvCüv: Rabbim yardımcınız olsun hem maddii hem manevi..uzun ömürlü hayırlı evlat olurlar inşAllah..
amin..darısı başımıza inşAllah hayırlısıyla..

canım hoşgeldin Şeniz artık beklemekten yoruluyo insan canım.. belli değil ne zaman ne olacağı ya onu mu takıyorsun acaba? oluruna bırak canım bak eylül anneleri sayfamızda iki tane normal doğum hikayesi var ne güzel anlatmışlar..dikkat ettim de gayet sakin gitmişler doğuma da..sanırım ihtiyacımız olan tek şey biraz sakin olabilmek...nasıl olacak bilmiyorum ama :eek: Allah bize de o günümüzü kolayca atlatabilmeyi ve mutlu sonuu nasip etsin...hayırlısıyla sağlıkla, en yakın zamanda inşAllah :Saruboceq:

Canım benim malum pek takılamıyorum ama iyi dileklerin için çok saol,Allah sabrını verecek inşallah o sancılarında,ne bileyim kendimi tutamıyorum bazen aslında halimize binlerce şükür sonuçta bizim yerimizde olmak isteyen o kadar çok insan varki,bizde işte son zamanlar ya bunaldık sanırım ama inşallah hayırlısıyla bi meleklerimize kavuşalım ondan sonra hayat yine bişekilde akıp geçecek,Allah ım hepimizin doğumunu çok kolay ve sorunsuz yaşamamızı nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

Canım benim malum pek takılamıyorum ama iyi dileklerin için çok saol,Allah sabrını verecek inşallah o sancılarında,ne bileyim kendimi tutamıyorum bazen aslında halimize binlerce şükür sonuçta bizim yerimizde olmak isteyen o kadar çok insan varki,bizde işte son zamanlar ya bunaldık sanırım ama inşallah hayırlısıyla bi meleklerimize kavuşalım ondan sonra hayat yine bişekilde akıp geçecek,Allah ım hepimizin doğumunu çok kolay ve sorunsuz yaşamamızı nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

amin canım :Saruboceq: ben de çok duygusallaştım hele doğum hikayelerini okurken hüngür hüngür senağlama tutamıyorum kendimi...tv de duygusal bişey görmeyeyim :çok üzgünüm: bu da anneliğin duygusallığı sanırım..
çatı muayenesi yapmadı canım haftaya mı yapacak acaba bilmiyorum salı günü yeniden çağırdı kontrole..korkumdan sormadım da ne zaman yapacaksınız diye kaydirigubbakcemile3 pazartesi sen olursan bana bilgi verirsin artık canım fisfisfis

X