2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

deryacığım kızın çok tatlı allah bağışlasın maşallah..................

kızlar benım cocuk cıktı cıkacak heralde yaaa... :1shok:
fıkrımı degıstırdım ben en sona kalırım dıye dusunuyordum ama kalmayacam heralde.. :roflol:
ya kursa gıdıp gelırken kısacık bır yurume mesafesı dusunun taksıden ınıp kursa, kurstan cıkıp taksıye bınıyorum..
o kadar mesafede bıle yururken anam bacaklarımın arasında bırsey basınc yapıyor yaa.. :1shok:
sizede oluyor mu.. ılk defa bugun hıssettım dun yoktu.. kesınlıkle azıcık hızlı yuruyemedım mılım mılım gıtmek zorunda kaldım.. :1no2:
resmen bacaklarımın arasında bır kemık esnemeye calısıyor gıbı tuhaf bır hıs.. :bbo:
eve geldım ortalıgı topladım bıraz yarın temızlık gunu kadın gelecek dıye..
erkenden de sınavım var.. bırazdan cıkıp anneme gecıcez Allahtan hazır sofraya oturucam cok yoruldum.. mirmirmirmir
yemekten sonra yıne ders calısıcam ay baygınlık geldııı... kafamçokkarıştı

bu arada masallah aslii ve derya bebıslerınız cok tatlı masallahhh masallahh..
yerım ben onlarıı.. a.s

fıkrımı degıstırdım ben en sona kalırım dıye dusunuyordum ama kalmayacam heralde.. :roflol:
ya kursa gıdıp gelırken kısacık bır yurume mesafesı dusunun taksıden ınıp kursa, kurstan cıkıp taksıye bınıyorum..
o kadar mesafede bıle yururken anam bacaklarımın arasında bırsey basınc yapıyor yaa.. :1shok:
sizede oluyor mu.. ılk defa bugun hıssettım dun yoktu.. kesınlıkle azıcık hızlı yuruyemedım mılım mılım gıtmek zorunda kaldım.. :1no2:
resmen bacaklarımın arasında bır kemık esnemeye calısıyor gıbı tuhaf bır hıs.. :bbo:
eve geldım ortalıgı topladım bıraz yarın temızlık gunu kadın gelecek

aynı hiler bendede var...aynen kemik esnemesi tam açılımı:1shok:temizlik yapmaya kalkışma sınavın var neme lazım...evet sona kalmıcaz sanıyorum..bende ha sezeryan ha bu hafta ha haftaya derkene dogurup kalıcam sanırım :bbo:valla korkmuyorum dogumdan..hiçbişiden korkmuyorum yavrumun sağlığı hariç..evde kader ortağım muhabbetim hastalandı sanırım klımadan...ammaaaan dıyorum yanıı çok fena bişi sevgi işte..işaalh iyileşir içim gidiyo..bide hazır ramazanken hastanede hurmamı paketlenmiş olanlardan küçük küçük paketlerde dağıtsak acababenneyaptımki

teyzeleri kızım nasıl...bu arada bakanlar lütfen maşallah desinler....

evet maşallah denildimi bir çiçeğe bir yavruya herangibi yaradan mucızesıne bakarken bende kem gözden korkarım bi maşşallah bertaraf eder bunları...ben kımsenın bebeğine dokunamam..nede 5 yaşından küçük çocuklara...her gördüğüm güzelliğe maşallah derim..maşallah denildiği sürecede kendi yavrumdada korkmam..rahmetli annanem ögretmişti bunlar ama o bi fazla daha yaptırırdı başkaları bızı severken hem maşallah dedirtirdi hemde kardeşimle bana kıçınızı kaşıyın derdi rahmetlii ne alakaysa ama ben kaşırdımm:roflol:

Derya maşallah canım bebeğine çok tatlı minik duru:nazar::nazar:,Allah bizlerede bu duyguyu nasip etsin inşallah:Saruboceq:

eve geldım ortalıgı topladım bıraz yarın temızlık gunu kadın gelecek dıye..
erkenden de sınavım var.. bırazdan cıkıp anneme gecıcez Allahtan hazır sofraya oturucam cok yoruldum.. mirmirmirmir
yemekten sonra yıne ders calısıcam ay baygınlık geldııı... kafamçokkarıştı

Betülcüm aynı şey bendede var inan yürüyemiyorum resmen bazen bebiş fırlayacakmış gibi oluyo,inan gecelerim kabus oldu tuvalete gitmekten uyuyamıyorum,dün saydım 2 ssat içinde 5 kere tuvalete gittim sırf bebek baskı yaptığı için acaba bebek aşağımı indi diyorum bilmiyorum ama pzt.si dr.a gidicem öğrenirim artık,kendini fazla yormamaya çalış canım,inşallah sınavların çok iyi geçerde sende biraz olsun nefes alırsın,başarılar dilerim sınavlarında:Saruboceq::lepi:

patik; aynı hiler bendede var...aynen kemik esnemesi tam açılımı:1shok:temizlik yapmaya kalkışma sınavın var neme lazım...evet sona kalmıcaz sanıyorum..bende ha sezeryan ha bu hafta ha haftaya derkene dogurup kalıcam sanırım :bbo:valla korkmuyorum dogumdan..hiçbişiden korkmuyorum yavrumun sağlığı hariç..evde kader ortağım muhabbetim hastalandı sanırım klımadan...ammaaaan dıyorum yanıı çok fena bişi sevgi işte..işaalh iyileşir içim gidiyo..bide hazır ramazanken hastanede hurmamı paketlenmiş olanlardan küçük küçük paketlerde dağıtsak acaba

ya demek hepimizde var bu hısler..
ama ben ılk dun hıssettım yurumede bır rahatsızlıgım yoktu oncesınde.. :sm_confused:
demek yerlesmeye calısıyor.. temızlıgı ben yapmayacagım canım abla gelıyor temızlıgıe ama yınede onun oncesınde bır toparlamak gerekıyor evı..a.s

Betülcüm aynı şey bendede var inan yürüyemiyorum resmen bazen bebiş fırlayacakmış gibi oluyo,inan gecelerim kabus oldu tuvalete gitmekten uyuyamıyorum,dün saydım 2 ssat içinde 5 kere tuvalete gittim sırf bebek baskı yaptığı için acaba bebek aşağımı indi diyorum bilmiyorum ama pzt.si dr.a gidicem öğrenirim artık,kendini fazla yormamaya çalış canım,inşallah sınavların çok iyi geçerde sende biraz olsun nefes alırsın,başarılar dilerim sınavlarında

amın canım ınsallahh amın, :Saruboceq:
dua edın bana kurtulayım sunlardan ınsallah.. :Saruboceq:
agzına saglık canım.. :1hug: o gece kalkmalar bendede var aynen..
hepte uykunun arasından uyandırıyr sankı patlayacakmıs gıbı bır baskı bır basınc sorma.. :bbo:
bende pzr gunu bır kuaföre gıdeyımde komple bır temızleneyım artık hazırlıklı olayım..
bır dahakı cumartesıde catı muayenem var ne olur ne olmaz.. fisfisfis

betülcüm bendedde oluyor aşağıya doğru basınç sanki aşaıdaki kemikler bıçak gibi böyle kesiyor aşağıyı sanırım kanala yerleşiyorlar.

Derya kızına maşallah tabi canım
burda kardeşlerimle baktık,çok tatlı allahım esirgesiin....

Umut hurma da iyi fikirmiş ama nerden alınırki böyle tek tek paketlenmiş aramak lazım biraz buralarda aslında ben gördüm ama nerde satılır bilmiyorum.

göbeğinde isilik gibi şeyler çıkan ve kaşınan varmı aranızdalaelaelaelaelae deli gibi kaşınıyorum...böyle alerji gibi bişey oldu bende yaa bu nedir ki kötü bişey değildir inşallah.

Son düzenleme:
yarın kocacım geliyor,kızım da istediği zaman gelebilir artık...
ben kaçtım yürüyüş yaptım uzanayım biraz..

kızlar aynı seylerı demekkı hepımız yasıyoruz en azından bunları sızınde yasadıgınızı duyunca bırazz olsun rahatlıyorum..dedıgım gıbı dun gecede ben doguruyorum zannettım ama allahtan atlattım..son gunlerımız ve yasadıklarımız hepsı normal...allah sagsalım dogumlar nasıp etsın..

betus sana sımdıden basarılar hadı ınsallah oglusunun sansına bitir okulunu...

göbeğinde isilik gibi şeyler çıkan ve kaşınan varmı aranızdalaelaelaelaelae deli gibi kaşınıyorum...böyle alerji gibi bişey oldu bende yaa bu nedir ki kötü bişey değildir inşallah.

aytencım benım karnım senın gıbı mınık mınık sıvılce gıbı ısılık gıbı tuhaf seyler ıste...
kasınıyor ama sakın kasıma catlamadan once kasınıyormus oyle..her kasındıgında nemlendırmeye calıs canım..:CüvCüv:

gül gözün aydın canım.. :1hug:
ayten benımde göbeğimin altı kasınıyor ama havasız kaldıgından ve lastık izinden dolayı.. a.s
bende cok yoruldum kızlar.. bıraz daha soru cözeyım sonra yatıcam.. her yanım agrıyor.. benneyaptımki

duru bebek nasıl bakmış fotoğraf makinesine.sanki poz vermiş.allah nazarlardan korusun.maşallah.

herkese iyi geceler..ben geldim..gelebildim..yine bilg. getirttim eşime.sizden ayrı kalıyorum yaaa..
kimse yok sanırım..?
agrılardan bahsetmişsiniz aynen bende de her an dışarı çıkacakmış..zorluyomuş gibi..
kendimi kötü hissettiriyo. genelde de biraz uzandıktan sonra ayaga kalkınca oluyo..agrılı gece tuvaletleri..
az kaldı.. çok az..
bugün kendime ç çamaşırı aldım yıka yıka baktım çantaya koyamıyorum.kullan at misali ucuz pamuklulardan aldım en battal beden.. geçmişte bunu giyeceksin deseler inanmazdım..seksi şeyler hayal oldu zaten..
dün de en sevdiğim kotumu denedim.hangi safhadayım diye ölçmek için.hoş.denedim denilemez..bacaklarımdan yukarı çıkmadı..eşim kendine eziyet ediyosun diyo..
:çok üzgünüm:

BETÜL senin gibi normal doğurmak için istekli ve hevesli olmak istiyorum.dr alttan bakınca gözlerimden yaş gedi.Onu nasıl yaparım bilemiyorum.ben bu kadar sezeryan isterken dr, eşim ve bebişim normal istiyolar.hayırlısı diye dua ettim hep..bakalım vardır bunda da bir hayır..

kaç gündür giremiyodum ya çenem açıldı..

merhaba arkadaşlar bende yeni hamile adayıyım sanırım adet günüme 2 gün var çok heyecanlıyım 2 senelik evliyiz çocukta istiyoruz sizde ne gibi belirtiler oldu beni aydınlatırmısınız şimdiden teşekkürler

X