2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

göbeğinde isilik gibi şeyler çıkan ve kaşınan varmı aranızdalaelaelaelaelae deli gibi kaşınıyorum...böyle alerji gibi bişey oldu bende yaa bu nedir ki kötü bişey değildir inşallah.

aytencim benim doğumdan 10 gün önce oldu...sıcaklardan....hatta doğumdan sonra heryeimde var...emerken ben de duru da su gibi oluyoruz :)) korkma yani normal...

duru bebek nasıl bakmış fotoğraf makinesine.sanki poz vermiş.allah nazarlardan korusun.maşallah.

amin canım...her anını çekmek istiyorum kamerya fotoğraf makinasına..ama olmuyor valla...doğum olduğu gün doğru düzgü fotou yok..sadece cep telefonunda eşimin 2-3 tane var...birin görev vrerin ama çok yakınınız olmasın ..telaştan ve gerçeğine bakmakan unutuluyor...

:roflol:
karganın şeyini napıcan sen daha ıyı ıste bır an once kavus bebegıne..
ay ne guzel senın 1 haftan var.. benımde 2.. :smiley-cool: ya bu arada benımm 1 saattır sureklı basım donuyor neden olabılır..:sm_confused:

Kız sabahın korunde yaaa en azından kuafore gıdıp bır fon cektırcektım herhalde:roflol:
doktor dedı neden sabahtan ıstemıyorsun dedım fon cektırcem,tek sebebı bumu dedı heeee dedım.benle dalga gecıyor hastanenın kuaforune cektırırsın dıyor :roflol:
bende ayyy cıddımısınız dedım.esımle yerlere attılar kendılerını.:asigim:
butun kadınlar aynı ıste dıyor doktor:))))
neyse canım bende pazardan fon cektırırım ne yapayım:sm_cool:

Haklısın canım sağlıklı olarak dünyaya gelsinlerde tek düşük kilolo olsunlar..benimki şuan 2650..dr.un doğru söylemiş,benimki 37,haftadan sonra kilo almayı azalttı iyice..37de 2450ydi,iki haftada 200 gr almış..seninde hakkında hayırlısı olsun canım,inşallah sağlıkla bebişini kollarına alırsın..

kiloyu dert etmeyin kızlarben dert ettim hatrlarsanız illa 3 kg yu geçsin diye....2900 doğdu...ertesi gün 2600 oldu ..37+5 günde doğum yaptım...40 haftam dün doluyordu asıl ...valla kilosu falan toparlandı..hiç dert etmeyin..emdikçe büyüyorlar maşallah...:nazar:

Günaydın,

bende sizler gibi aşağı doğru baskı hissi yok zaten bebek kanala yerleşmemiş, kayınvaldem eğer yerleşmediyse bundan sonrada yerleşmez diyor.zaten yerleşmesinide istemem...kordon iyice gerilir merilir allah muhafaza...
Kordon dolanması yüzünden 2 gündür ağlıyorum, pazartesi sezeryanım var, allah ikimizde aydınlığa çıkarsın inşallah...Dün ağda yaptırdım canımdan can gitti , nefret ediyorum ağda yaptırmaktan, bacak derilerim kalktı hep, kıpkırmızı sanki biyere sürtmüşüm gibi...Canım çok tatlıdır benim dayanamıyorum ağdaya falan..

buarada tüm doğuranlara hayırlı olsun diyorum...

canım sıkam canını senin ağlaman daha kötü..morlini yüksek tut...ben de kordon dolanması ve plasenta yaşlanması le 1 hafta bekledim bilyosun..Allah a şükür bir soruumz yok bak...sen de güzel şeyler düşün cnaım....

Kız sabahın korunde yaaa en azından kuafore gıdıp bır fon cektırcektım herhalde:roflol:
doktor dedı neden sabahtan ıstemıyorsun dedım fon cektırcem,tek sebebı bumu dedı heeee dedım.benle dalga gecıyor hastanenın kuaforune cektırırsın dıyor :roflol:
bende ayyy cıddımısınız dedım.esımle yerlere attılar kendılerını.:asigim:
butun kadınlar aynı ıste dıyor doktor:))))
neyse canım bende pazardan fon cektırırım ne yapayım:sm_cool:

bence hiç uğraşma canım..saçına ameliyatta bone takıyorlar zaten bozuluyor saçın..benim darmadağınıktı saçlarım çıktığımda ..ama çok uzun saçalrım...saçma bir batıl inançtan doşayı kestirmemiştim hiç...bir de saçlarım doğumdn sonra garip oldu...röfle vardı..hamilelik öncesi yaptırmıştım..uçlara inmişti artık..aynaya bir baktım...röfleler iyice açılmış..ve yıpranmış bu rada uçlar biribirine karışmış valaa....
bir de illa güzel görünmek istiyorsan allık koy derim...ben makyaj pk yapmadığı için kaoymadım..doğuun ertesi gün aynada kendime bir baktım sapsarıyım....neden söylemediniz diye kızdım ablama..nasıl söyleyeli sapsarısın diye dedi :)))

bence hiç uğraşma canım..saçına ameliyatta bone takıyorlar zaten bozuluyor saçın..benim darmadağınıktı saçlarım çıktığımda ..ama çok uzun saçalrım...saçma bir batıl inançtan doşayı kestirmemiştim hiç...bir de saçlarım doğumdn sonra garip oldu...röfle vardı..hamilelik öncesi yaptırmıştım..uçlara inmişti artık..aynaya bir baktım...röfleler iyice açılmış..ve yıpranmış bu rada uçlar biribirine karışmış valaa....
bir de illa güzel görünmek istiyorsan allık koy derim...ben makyaj pk yapmadığı için kaoymadım..doğuun ertesi gün aynada kendime bir baktım sapsarıyım....neden söylemediniz diye kızdım ablama..nasıl söyleyeli sapsarısın diye dedi :)))

ben kestırdım valla saclarımı deryacım hemde kac kere...batıl ınanclarla pek aram ıyı degıldır...onun ıcın saclarım saglıklı sadece rengı dısında:roflol:
ben bırazda kokosumdur onun ıcın ahdım var ıllede french manıkur saclar fonlu gırcem dıye doguma:roflol:

makyaj cantamı full koydum zaten kuaforum aynı zamanda yıllardır arkadasım dogumuma gelcek onada sıkı sıkı tembıh ettım dogumdan cıkar cıkmaz rımelımı allıgımı dudak parlatıcımı surmeyı unutma dıye:CüvCüv:

ben saçlarıma dalgalı halkalı keratın kaynak bıle yaptırdım :) ama pek guzel olmadı netekım dalgalı yaptırım barı sacım az gür durur dıye..e e..bana gitmedi..heleşu şişko halimle dalgalı gayet benım tıpıme gore kabarık saçlarla şah tım şahbaz oldum denebılır tam manasıyla amaan napim :))

birde sevgili derya senın bı yazında spına bfıdadan bahsettiğini okudum bende netten araştırdım..işallah boyle bişi sözkonusu deildir ki hemen hepimiz duzenlı folıkasıtte kullandık..bıyerde net hatırlamıyorum bı anne bebeğinin bel üstü bolgesını ovaladıkça banyo esnasında diken gibi kıllar cıktıgından bahsetmış normal demişti..bi bağlantı yok belkı ama çağrışım yaptı..delik olmaması tam kapanması zaten bı sorun olmadıgını göstermıyormuymuş..valla okadar cahılımkı yenıdogan fızyonomısı olsun hastalıkları olsun çokda teferruatlı işler..bebek drununda iyi olması geçiştirmemesi şart..

ben saclarımı cok katlı kestırdım normalde cok gur oldugu ıcın cok kat attırınca ınceymıs gıbı durdu ama dogumdan sonra ılk ısım boyatmak olucak hatta rofle yaptırmak:)))

ben kestırdım valla saclarımı deryacım hemde kac kere...batıl ınanclarla pek aram ıyı degıldır...onun ıcın saclarım saglıklı sadece rengı dısında:roflol:
ben bırazda kokosumdur onun ıcın ahdım var ıllede french manıkur saclar fonlu gırcem dıye doguma:roflol:

makyaj cantamı full koydum zaten kuaforum aynı zamanda yıllardır arkadasım dogumuma gelcek onada sıkı sıkı tembıh ettım dogumdan cıkar cıkmaz rımelımı allıgımı dudak parlatıcımı surmeyı unutma dıye:CüvCüv:

bende batıl ınanclara hıc takmam.. saclarımı bır kac kez ıslemden gecırdım.. :icecream:
ya ama sennde derde bak yahuu.. bız ne yapalım normal olucak her an fonlumu gezelim..
pazardan yaptır anacım fonunu frencıhını yada kuaför arkadsına soyle amelıyata gırsın senınle.. :roflol:
doktorlar cocugu dogurturken o da makyajını frenchını yapar.. :roflol:

bende batıl ınanclara hıc takmam.. saclarımı bır kac kez ıslemden gecırdım.. :icecream:
ya ama sennde derde bak yahuu.. bız ne yapalım normal olucak her an fonlumu gezelim..
pazardan yaptır anacım fonunu frencıhını yada kuaför arkadsına soyle amelıyata gırsın senınle.. :roflol:
doktorlar cocugu dogurturken o da makyajını frenchını yapar.. :roflol:

zaten o yuzden doktora alay konusu aldım ya kız adam hastanenın kuaforune yaptırırsın artık ne yapalım dedı:roflol:

yok amelıyathaneye gırmıcek ama cıkısta beklıcek:roflol:

süslü kokoş seniii..... :roflol:
benım planlarımda sacıma mavi kurdela takıp, gözüme mavi makyaj yapmak var.. sositososito
geceliğimde mavi, oğluşumun takımı gibi.. :asigim:

kızlar galiba ojeli ameliyata almıyorlar bende bugün pedikür yaptıracaktım sırf bu yüzden vazgeçtim...

sedacım benımkı alıyor daha once aynı doktora dogum yaptıran arkadaslarım oldugu ıcın ben sormadım bıle sıl der dıye:))))

betus ben far almadım kız abartı olur dıye rımel ruh parlatıcı goz kalemı koydum..dur hemen gıdıp farda koyayım:roflol::roflol:
aman kusur kalmıyım :roflol:

yok ben far degılde 3 ton mavi göz kalemi aldım..
toz maviden hafif laciverte kadar 3-4 renk.. onunla tonlama yapacagım sancı cekerken.. :roflol: töbe yaa..
o anda göz kalemi aklıma gelırmı ki acaba.. :roflol: sorunsuz brı dogum gecırırsem ınsallah odama cıktıgımda sonradan yaparım dıye dusunuyorum bakalım zaman gösterecek.. :1rolleyes:

güzel eylül annelerii nasılsınızzz herkes doğumu bekliyor. sizlere haberle geldimmm.
yeniyaşam(esra)cığımız bugün doğum yapmış.Yağız bebek hoşgeldinn.
bu arada deryacımm maşallah Duru'muza çok güzell annesi.

kız doguma gırerken degıl zaten cıkısta yapıcaz herhaldeeeee:)))
fotolarda fıyakalı cıkalım dıye:))))

ben en yakın kız arkadaşımı tembihledim kendimde değilsem beni toparla diye :))
saçımı başımı düzelt, lahusa bandımı tak diye:))

kızlar bende bu süslenme konusunda pek bi hevessizim annem benden daha meraklı valla bikaç makyaj malzemesi al yanına diyo biliyo ben yorulunca yüzüm düşüyo rengim benzim atıyo sapsarı kesiliyorum o yüzden normal de olsa sezeryanda olsa halin harap olucak olsun yanında bikaç şey diyo bide kırmızı saç bantına bayılıyo illa al diyo bende hiç sevmiyorum bana çok komik geliyo ama hatrım için al dediği için alıcam galiba bant değilde taç falan alırım belki daha sade olur en azından

X