2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Ebrucum evet sancı,leke,su bi işaret bekliyooz napalıım...
Eşimi de bekliyorum cumartesi gelecek inşallah,doktorumu da ramadım canım hiç
8 eylüle kadar doğurmazsam randevumuz var zaten.Daha erken gel diyeceğini sanmıyorum.

Selin bana da aynı şeyi söyledi müdürüm,9 eylülde doğum çncesi izinim bitiyor sonra bir rapor daha getir dedi,ben o raporu 8+5 diye alacağım bazı milli eğitim müdürlüklerinde sorun çıkmıyormuş bazıları tatile geldiğinden dolayı kabul etmiyormuş,8 hafta veriyorlarmış...Bakalım şansımıza tutar inşallah.

canım benimmm inşallah senin için en güzel en hayırlı zamanda olur doğumun zaten hep hamileliğinde de yalnızdın umarım doğumun eşinle birlikte olur meleğinizi beraber kucaklarsınız...:teytey:

ya bu ınsalar bı alem hakıkaten yaa.. ben anlam veremıyorum cıdden.. :sm_confused:
kımısı hamıle oldugumu hıc anlamıyor evlimisin dıyor, öbürüde 9 aylık deyınce sasırıyor..
gecen trafıge gıttıgımde ordakı memur anladı ıslem ıcın benı onceden aldı demekkı arada normal ınsanlara raslayabılıyoruz :)) a.s
ama gecen kısa mesafede bır dolmusa bındım..
oturmaya gerek yoktu hakkaten ama gerek olsaydı ıkı saat ayakta duracaktım dolmusta hıc bayan yoktu hepsı erkektı hepsı oturuyordu bı adam kalkıp yer vermedı yaa.. :1shok:
gormuyorlarmı bu karını yaa oha dıyorum baska bırsey demıyorum anlamadım ben bırsey.. kafamçokkarıştı

İstanbulda oturan arkadaşlarım Avcılara yakın olan varmı aranızda?

mommy cim hiç olur mu öyle şey senin ya da bizlerin tercihine bırakılamazdr konuş bence belki herşey yolunda olduğu için tercihi sana bırakabilir bilemiyorum ama en yisi dr unla konuşmak..

betül ,canım üzülme benim de karnım küçük cinsiyet belli mi diye soruyolar bana da.sanki 5 aylık gibi alan duruyomuş.. hatta yanılmıyosam senin de benim gibi çatlağın yok karnında,bu dafazla büyük olmamasından kaynaklanıyo sanırım.

kızlar yaa benim akıntım çok fazla afedersiniz günde 3 kere çamaşır değiştiriyorum.bide sarı renkte.kaşıntı da var arada .sanırım mikrop kaptım.(heryerde wc ye gitmekten olsa gerek) dr bi krem verdi ama çokta etki etmediyarın sorcam.var mı benzer dertten muzdarip?

gecmıs olsun alincim..
evet bana da cınsıyetı bellı mı dıyorlar.. :bbo:
ya sanslıyım kı karnım da catlak yok dedıgın gıbı.. ama kalcalarım da var.. :bbo:

iyi geceler hamişler..........................
yazdığımdan bu yana ne çok yazmışsınız ya...........
sayfalarda geç açılıyor zaten....................

mommy cim hiç olur mu öyle şey senin ya da bizlerin tercihine bırakılamazdr konuş bence belki herşey yolunda olduğu için tercihi sana bırakabilir bilemiyorum ama en yisi dr unla konuşmak..

betül ,canım üzülme benim de karnım küçük cinsiyet belli mi diye soruyolar bana da.sanki 5 aylık gibi alan duruyomuş.. hatta yanılmıyosam senin de benim gibi çatlağın yok karnında,bu dafazla büyük olmamasından kaynaklanıyo sanırım.

kızlar yaa benim akıntım çok fazla afedersiniz günde 3 kere çamaşır değiştiriyorum.bide sarı renkte.kaşıntı da var arada .sanırım mikrop kaptım.(heryerde wc ye gitmekten olsa gerek) dr bi krem verdi ama çokta etki etmediyarın sorcam.var mı benzer dertten muzdarip?

Ben varım canım yaklaşık 9 aydır çekiyorum.Biraz önce yine başladı 2 gün yok 3.gün devam.Bazende hergün oluyor :KK43:( Ne yaptıysam fayda etmedi.

:))....
canım ben suan kursa gıdıyorum.. aöf murat kursuna gıdıyorum haftada ıkı gun..
ya ben kusrsa basladıgımdan berı hamıle oldugumu 3 kısı fılan farkettı bılıyormusun..
hoca telefonumda hesap yaparken telefonumun duvarkagıdını gordu esimle benım evlılık resmım vardı..
onu gorunce sen evlımısın dedı bana.. :1shok:
oha dedım ıcımden.. bırde nısanlımısın yoksa evlımısın dıyor..
bır tane kız da yanımdan gecerken bana dondu sen hamılemısın dedı.. :bbo: böyle hanı sanki süphelenır gıbı..
evet dedım.. aa kac aylık dedı 9 deyınce.. yuzu aynen boyle oldu = :1shok:
bende mı bır tuhaflık var yoksa mıllette mi anlamadım.. kafamçokkarıştı
sınıfta yanımda oturan kız da baskası bana hamılemısın dıye sordugunda duydu aa sen hamılemısın dıyoo.. pankart cıkarıcam ben hamıleyım dıyee..
ya bellı olmyor mu su koca karnım ben anlamadım.. kesın mıllette bırsey var yaa...:))
o yuzden dıkkat cekecegımden suphelıyım yanı.. :roflol:

betülcüm senin kurstakilere de yuhhhhh yaneeeeeeeeeeekaydirigubbakcemile3 insan 7-8-9 aylık ken fark eder yaaaaa. senin göbiş te küçük değil öyle hadi onu bırak paytak paytak yürüyüşü oluyor insanın ilerleyen aylarda insan onu bari fark eder yuhhhhh yaneeeee:roflol:

pazartesi doktora gittim bebeğimin 2500gr olduğunu söyledi haftaya salı nst ye bağlan gel dedi veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 18 eylülde alırız dediiiiiiiiii çok heycanlıyım bana dua edin.tüm doğum yapacaklara bol şans diliyorum iyi geceler

Ebrucum evet sancı,leke,su bi işaret bekliyooz napalıım...
Eşimi de bekliyorum cumartesi gelecek inşallah,doktorumu da ramadım canım hiç
8 eylüle kadar doğurmazsam randevumuz var zaten.Daha erken gel diyeceğini sanmıyorum.

Selin bana da aynı şeyi söyledi müdürüm,9 eylülde doğum çncesi izinim bitiyor sonra bir rapor daha getir dedi,ben o raporu 8+5 diye alacağım bazı milli eğitim müdürlüklerinde sorun çıkmıyormuş bazıları tatile geldiğinden dolayı kabul etmiyormuş,8 hafta veriyorlarmış...Bakalım şansımıza tutar inşallah.
gül canımm bana ilçe milli egitimdeki bayan eger 40 haftada dogum yapamazsan miyadını doldurmuş diye rapor al dedi bende tamam demiştim. ama bizimkisi miyadını tam doldurmadan geldi tatlımm. hiç kendini sıkıntıya sokma nasılsa sen daha önceki raporlarını verdigin için inşlllah bir problem çıkmayacakk.
pazartesi doktora gittim bebeğimin 2500gr olduğunu söyledi haftaya salı nst ye bağlan gel dedi veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 18 eylülde alırız dediiiiiiiiii çok heycanlıyım bana dua edin.tüm doğum yapacaklara bol şans diliyorum iyi geceler
hadi gözün aydın canımm. tüm dogumu bekleyen arkadaşlarrr Allah saglıcakla kurtarsın.

GüNaYDıN Son Hamiş günlerini geçiren arkadaşlarım.............

Güzel bir gün olsun hepimiz için.... kaydirigubbakcemile2hihoyyyta.s.:1hug:

günaydın hepinize arkadaşlarım..
herkese çook güzel bir gün olsun..
son günlerimiz artık.. sıcaklar da azaldı biraz, çok şükür..
şu günleri de sağlıkla atlatalım inşAllah..
bugün müjdes arkadaşımız doğuma girecekti, Allah yardımcısı olsun, hayırlısıyla kavuşsunlar inşAllah..
hepimiz hayırlısıyla kavuşalım minişlerimize inşAllah.....

a.s.günaydın arkidişler benim bugün son hemiş günüm kısmetse bebişimi yarın kollarıma alacagım:Saruboceq:

a.s.günaydın arkidişler benim bugün son hemiş günüm kısmetse bebişimi yarın kollarıma alacagım:Saruboceq:

Allah yardımcın olsun canım:Saruboceq:.... :Saruboceq:Sağlıkla kucağına al inşallahh bebişini.. :nazar:

Ne güzell yaa son hamiş günün.... Yarın kollarında olacak minik bebeğin..
Darısı başımızaa inşalahhh
hihoyyyt

Allah yardımcın olsun canım:Saruboceq:.... :Saruboceq:Sağlıkla kucağına al inşallahh bebişini.. :nazar:

Ne güzell yaa son hamiş günün.... Yarın kollarında olacak minik bebeğin..
Darısı başımızaa inşalahhh
hihoyyyt

teşekkür ederim cansucum.darısı tüm bekleyenlerin basına olsun.:teytey:

Zeos Allah yardımcın olsun.. çok kolay bir doğum olur inşAllah..sağlıkla bebişine kavuşursun..darısı bizim başımıza ..

X