2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Allah kolaylık versin cnm kolay değil tabi inşallah verirsin derslarini calışıyosun cnm emegini nv karsılığın ı alırsın merak etme
yalnız sınav salonundaki bakışları üzerine toplayacaksın vaahh sbs sınavlarında görevliydim bana görevli olanlar ne işi var bunun burda der gibi bakıyorlardı

:))....
canım ben suan kursa gıdıyorum.. aöf murat kursuna gıdıyorum haftada ıkı gun..
ya ben kusrsa basladıgımdan berı hamıle oldugumu 3 kısı fılan farkettı bılıyormusun..
hoca telefonumda hesap yaparken telefonumun duvarkagıdını gordu esimle benım evlılık resmım vardı..
onu gorunce sen evlımısın dedı bana.. :1shok:
oha dedım ıcımden.. bırde nısanlımısın yoksa evlımısın dıyor..
bır tane kız da yanımdan gecerken bana dondu sen hamılemısın dedı.. :bbo: böyle hanı sanki süphelenır gıbı..
evet dedım.. aa kac aylık dedı 9 deyınce.. yuzu aynen boyle oldu = :1shok:
bende mı bır tuhaflık var yoksa mıllette mi anlamadım.. kafamçokkarıştı
sınıfta yanımda oturan kız da baskası bana hamılemısın dıye sordugunda duydu aa sen hamılemısın dıyoo.. pankart cıkarıcam ben hamıleyım dıyee..
ya bellı olmyor mu su koca karnım ben anlamadım.. kesın mıllette bırsey var yaa...:))
o yuzden dıkkat cekecegımden suphelıyım yanı.. :roflol:

:))....
canım ben suan kursa gıdıyorum.. aöf murat kursuna gıdıyorum haftada ıkı gun..
ya ben kusrsa basladıgımdan berı hamıle oldugumu 3 kısı fılan farkettı bılıyormusun..
hoca telefonumda hesap yaparken telefonumun duvarkagıdını gordu esimle benım evlılık resmım vardı..
onu gorunce sen evlımısın dedı bana.. :1shok:
oha dedım ıcımden.. bırde nısanlımısın yoksa evlımısın dıyor..
bır tane kız da yanımdan gecerken bana dondu sen hamılemısın dedı.. :bbo: böyle hanı sanki süphelenır gıbı..
evet dedım.. aa kac aylık dedı 9 deyınce.. yuzu aynen boyle oldu = :1shok:
bende mı bır tuhaflık var yoksa mıllette mi anlamadım.. kafamçokkarıştı
sınıfta yanımda oturan kız da baskası bana hamılemısın dıye sordugunda duydu aa sen hamılemısın dıyoo.. pankart cıkarıcam ben hamıleyım dıyee..
ya bellı olmyor mu su koca karnım ben anlamadım.. kesın mıllette bırsey var yaa...:))
o yuzden dıkkat cekecegımden suphelıyım yanı.. :roflol:
valla haklısın oha demeyencende ne dicen yok bebek değil gaz deseydin hadi erekler anlamayabilirde bi bayan hamileyi nasıl anlamaz bi de 9 aylık neyse sevin göbişin fazla gbüyük görünmüyo demekki :CüvCüv:
herkese afiyet olsunnn

valla haklısın oha demeyencende ne dicen yok bebek değil gaz deseydin hadi erekler anlamayabilirde bi bayan hamileyi nasıl anlamaz bi de 9 aylık neyse sevin göbişin fazla gbüyük görünmüyo demekki :CüvCüv:
herkese afiyet olsunnn

aynen oyle canım.. :roflol:
ama ısın dogrusu gercekten karnım 9 aylık gıbı degıl.. 6-7 aylık gıbı..
ama sonucta sankı avuc kadar karnım varmıs gıbı suphelenerek hamılemısın dıye sorulucak kadar, yada EVLİMİSİN diye sorulucak kadar da degıl yanı.. :mymeka:
ya erkekler hakkaten hıc anlamıyor ama kursun kızlarında da bırsey var heralde.. :roflol:
sana da afıyet olsun canım.. Allah kabul etsın oruc tutan herkesın oruclarını.. :1rolleyes:

Herkese iyi akşamlar...Bugün epeyce bi kaynatmışsınız valla,benimde eşim bikaç gün izinli o yüzden fazla takılamıyorum,bu arada biskotin oğluna kavuşmuşsun maşallah,analı babalı büyüsün darısı başımıza inşallah...Pzt.siye az kaldı artık bende merak ediyorum şu doğum şeklini falan ne diyecek dr.um,nst.ye sokacakmı bugüne kadar hiç girmedim,aman napalım onu düşün bunu düşün artık hakkımızda hayırlısı olsun,herkese iyi akşamlar dilerim:))

herkese iyi akşamlar hamiş arkadaşlar.............:teytey:
dün sabah dr.gideceğimi söylemiştim sizlere gittim.........................hihoyyyt
nette sorun vardı ancak şimdi girebildim.........
veeeeeeeeeeeee doğum zamanım belli oldu dr.ayın 20 sinde alırız dedi.........:CüvCüv:
ama bana çok uzun geldi ben daha erken bekliyordum ayın 12 sinde ara görüşme yapalım dedi......kaydirigubbakcemile2

çok heyecanlıyım........................:dance:
allahım bu mübarek günlerde yavrularımıza sağsalim kavuşmayı nasip etsin hepimize............:Saruboceq:

üff kızlar ya bende sabırsızlıkla bekliyorum artık bebişimi. ayın 8inde benımde kontrolüm var doktor ne dicek çok merak ediyorum.32. haftada 21 eylul dogum tarıhı demıstı 36.haftada 15 eylul oldu bizim kızın dogum tarıhı bakalım bu kontrolde ne dıcek bide nasıl dogum yapacam onuda çok merak edıyorum normal mi sezeryan mı? ufffff sorular sorular sorular bi gecseydi şu günler....:KK43:

iyi akşamlarrrrrrrrrr
gulan hadi gözünaydın geliyo bebişler az kalmış canımmm..hayrlısıyla hepimiz bir kurtulsak dimi..
ee nasılsınız hanımlarrrrrrr

Ebuş hoşgeldin canıım
yaa herkesin ne güzel tarihler belli...

ben de artık doğurmak istiyoruuummmmm...
babası cumartesi gelecek pazar sabahı veya pazartesi doğururum inşallah.

Selin canım doğum öncesi raporunu aldın mı???
Sana bişey söylediler mi?Doğum öncesini doğum sonrasına aktaramıyorsun falan diye??
Ben öğretmen eylül anneleri diye topik açmişştım baktın mı son gelişmelere Muscan ne yazmış???

Betül maşallah canım ne güzel demek pek belli değil karnın..Bana da ikiz mi diye soruyorlar sinir oluyorum.Çok üçüz diyesim geliyoor...:jeyyar:

Selin canım doğum öncesi raporunu aldın mı???
Sana bişey söylediler mi?Doğum öncesini doğum sonrasına aktaramıyorsun falan diye??
Ben öğretmen eylül anneleri diye topik açmişştım baktın mı son gelişmelere Muscan ne yazmış???

Betül maşallah canım ne güzel demek pek belli değil karnın..Bana da ikiz mi diye soruyorlar sinir oluyorum.Çok üçüz diyesim geliyoor...:jeyyar:

aldım cnm doğum öncesi iznimi dilekçemi verdim hiçbişey demedi müdür sadece cok iyi inceleniyo bu belgeler dedi ama okula dönüs tarihimi hesaplarken 13 hafta saydı ben de hiç ses etmedim bakalım.bakmadım son zamanlarda o topiğe bakayım bi şimdi

HERKESE merhabaaa,bikaçgündür giremiyodum ramazan dolayısıylakaydirigubbakcemile3 bugün eşime bilg. getirttim ilk kez evde girdim kk ya.
nasılsınız canım arkadaşlarım yarın dr a gitcem ben ve gün belirlicez.
bu saatte kim var gerçi bilemiyorum ama..

Selin nasıl yani 13 hafta saydı??daha rapor almadan öyle kafasından mı saydı doğum sonrası 13 hafta mı yani???Anlamadıım,sen o topiğe bir bak canım,ordan bilgilendir bizi.

Alin hoş geldin.Sezeryan günü mü belirleyeceksin?

mommy ben bişey anlamadım bu işten ya heryerde farklı bişey aslı halletmiş bak demek ki olabiliyo diğer memurlara haksızlık olr diye böyle uygulama varmış napıyım banane yaaa iki aylıkken bıracakmıyım yavrumuu:1no2:

gülll cnımm sen de h.g,.evet tarihim belli sen de böyle belirsiz diye sıkılıyorsun ya üzülüyorum ..
hayırlısı canım yaa normal doğum istiyorsun ya belirsizlik biraz da bundan sanırım sonuçta normal olsaydı ben de bekleyecektim ..takma kafana ama doktorun da biraz ilgisiz galiba sen tel ile ulaşamıyor musun ona sorsan 8 i geç değil mi falan diye biraz için rahatlardı......

Selin nasıl yani 13 hafta saydı??daha rapor almadan öyle kafasından mı saydı doğum sonrası 13 hafta mı yani???Anlamadıım,sen o topiğe bir bak canım,ordan bilgilendir bizi.

Alin hoş geldin.Sezeryan günü mü belirleyeceksin?

15 eylüldoğum tarihi görünüyo 14ünde doğum öncesi iznim bitiyo ve o tarihe göre 8+5 hafta diye dönüş tarihimi saydıdoğum yapınca bi rapor daha almm gerektiğini söyledi hatta sonra rapormu alcan ne yapcan dedi görevlendirme öğrtmn isteyecekte

mommycim bilmiyorum ki ne tür doğum yapacagımı yarın atıya bakacak yine normal ders ona göre ,normal olmaz sezeryan derse ona göre gün verecek.
laf aramızda normalden çok tırsssıyorum.sezeryan istiyorum ama eşim hep va<zgeçiriyo bakalım...

Ebrucum evet sancı,leke,su bi işaret bekliyooz napalıım...
Eşimi de bekliyorum cumartesi gelecek inşallah,doktorumu da ramadım canım hiç
8 eylüle kadar doğurmazsam randevumuz var zaten.Daha erken gel diyeceğini sanmıyorum.

Selin bana da aynı şeyi söyledi müdürüm,9 eylülde doğum çncesi izinim bitiyor sonra bir rapor daha getir dedi,ben o raporu 8+5 diye alacağım bazı milli eğitim müdürlüklerinde sorun çıkmıyormuş bazıları tatile geldiğinden dolayı kabul etmiyormuş,8 hafta veriyorlarmış...Bakalım şansımıza tutar inşallah.

mommycim bilmiyorum ki ne tür doğum yapacagımı yarın çatıya bakacak yine normal ders ona göre ,normal olmaz sezeryan derse ona göre gün verecek.
laf aramızda normalden çok tırsssıyorum.sezeryan istiyorum ama eşim hep va<zgeçiriyo bakalım...

Alin normal derse de hiiiç korkma canım bak ne güzel en azından çatı muayenesi yapacakmış doktorun benimki hiç yapmadı şimdiye kadar körü körüne bekliyorum yani ve normal diyor bana,yani normal doğum demedi açık açık ama sezeryandan falan da bahsetmedi hiç,ben normal doğum istiyorum dedim tamam dedi sadece...Sanki benim tercihime kalmış bişey gibi.Çok üzgünüm çoook

aynen oyle canım.. :roflol:
ama ısın dogrusu gercekten karnım 9 aylık gıbı degıl.. 6-7 aylık gıbı..
ama sonucta sankı avuc kadar karnım varmıs gıbı suphelenerek hamılemısın dıye sorulucak kadar, yada EVLİMİSİN diye sorulucak kadar da degıl yanı.. :mymeka:
ya erkekler hakkaten hıc anlamıyor ama kursun kızlarında da bırsey var heralde.. :roflol:
sana da afıyet olsun canım.. Allah kabul etsın oruc tutan herkesın oruclarını.. :1rolleyes:

Ah ah bendede tam tersi,karnım ayıma göre baya küçük,22.haftadan sonra belirginleşmeye başladı zaten,şu andada 7 aylık hamile gibi,fakaaatt banada 7.aydan beri günün yakın herhalde son ayın galiba,ooo karna bak gibi laflar söylüyorlar şok oluyorum,gözleri bozukmu bunların.Benden 1 ay önde giden arkadaşım vardı,karnı benimkinin en az 2 katıydı zaten bebeğide 4.200 doğdu:) beraber gezmeye gittiğimizde yolda bana sizin doğum daha önce değilmi diyorlardı hep eve gidene kadar güler hayret ederdik.Hamileliğimin unutmayacağım anılarından biri bu.Şaka gibi karnım yeni belirginleşmiş son ayınmı dediler yaww ,geçende günün geçmiş galiba dedi nstde biri.Halbuki birsürü hamile var orda hiçmi gözünüz görmüyor karnım onlarınkinin yarısı kadar.:roflol:

X