2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

betülcüm bebeğimi dünyaya getirdim Allah hepinize bu mutluluğu yaşatsın biz iyiyiz 3.600gr doğdu oğlum toprak:KK70: çok güzel bir duyguymuş gerçekten tarifi olmayan birşeymiş:)

betülcüm bebeğimi dünyaya getirdim Allah hepinize bu mutluluğu yaşatsın biz iyiyiz 3.600gr doğdu oğlum toprak:KK70: çok güzel bir duyguymuş gerçekten tarifi olmayan birşeymiş:)

aayyy bır tane daha annemız olduu.. hihoyyyt
canım cok gecmıs olsun, Allah bagıslasınn.. masallah oğlunun kılosuda cok guzelmıs...
darısı bızım basımıza ınsallah.. nasılsın sen agrın sancın var mı?.. oturup kalkmaların nasıll..
ay ne guzel yaa.. canım benım tebrık ederım.. :1hug: Allah ne guzel bırsey bagısladı sana ''Anne'' oldunn... :1rolleyes:

kızlar nire gıttınız yaa tamam anladık ıftar yaklastıda.. bıraz becerıklı olun canım aa.. :icecream:
benım gıbı hem yemek yapın, hem sofra kurun, hem arada buraya göz atın, hemde bır ıkı soru cozun.. :roflol:

kızlar nire gıttınız yaa tamam anladık ıftar yaklastıda.. bıraz becerıklı olun canım aa.. :icecream:
benım gıbı hem yemek yapın, hem sofra kurun, hem arada buraya göz atın, hemde bır ıkı soru cozun.. :roflol:

maşallah betülcüm Allah nazardn saklasın en zoru da ders calışmaktır heralde
ben oturduğum yerden kalkamıyorum valla

tebrik ederiz canım Şeniz Rabbim sağlıklı, mutlu, huzurlu, uzun uzun ömürler versin bebişinizle birlikte.. çok tatlı görünüyor bebişin maşaAllah canım Allah nazarlardan korusun :nazar: :nazar:

aayyy bır tane daha annemız olduu.. hihoyyyt
canım cok gecmıs olsun, Allah bagıslasınn.. masallah oğlunun kılosuda cok guzelmıs...
darısı bızım basımıza ınsallah.. nasılsın sen agrın sancın var mı?.. oturup kalkmaların nasıll..
ay ne guzel yaa.. canım benım tebrık ederım.. :1hug: Allah ne guzel bırsey bagısladı sana ''Anne'' oldunn... :1rolleyes:

sağol cnm benim.Allah hepinize nasip etsin. ben iyiyim ya tabiki sancın oluyor olmuyor değil özellikle oturup kalkarken yatarken,kalkarken falan zor oluyor bende zorlamısım kenimi hem dikişim kanadı hemde içerde ya iltihap yada kan biirkimi olmus ilacımı değiştirdi.bide ben cııktıktan snr cok kötü oldum bir üşüme,ateş,ishal çok kötüydüm yeni yeni toparladım kendimi am şimdi daha iyiyim oğlumun biraz sarılığı varmıs ona bakıcaklar yrn bugün cok emmesi gerekiyormus bende onunla uğrasıyorum umarım sorun yasamayız dua edin lütfen:KK43:

maşallah betülcüm Allah nazardn saklasın en zoru da ders calışmaktır heralde
ben oturduğum yerden kalkamıyorum valla

sorma en zorundan zıyade en sıkıcısı, beyın sulandırıcısı ders calısmak..
özellıkle ders sözel olunca bır kac saat sonra aynen su sekıl oluyorsun = kafamçokkarıştı ...
ya dusunuyorum ya gecemezsem nederım ben dunyanın sonu degıl ama herseye yazık olucak.. koskoca bır sene pffff... :çok üzgünüm:
yemeklerı bıtırdım cok sukur sofrayıda kurdum kociş bırazdan gelır artık..
ya su hafta sonunu atlatayım varsa kollarımı acıp bekleyecegım oglumu...
cunku artık bır engelım kalmayacakkk.. Şeniz

biskotin tebrıkler allah analı babalı buyutsun canım...darısı bızım basımıza..
sezeryanmı senınkı erken olmus bıraz?

sağol cnm benim.Allah hepinize nasip etsin. ben iyiyim ya tabiki sancın oluyor olmuyor değil özellikle oturup kalkarken yatarken,kalkarken falan zor oluyor bende zorlamısım kenimi hem dikişim kanadı hemde içerde ya iltihap yada kan biirkimi olmus ilacımı değiştirdi.bide ben cııktıktan snr cok kötü oldum bir üşüme,ateş,ishal çok kötüydüm yeni yeni toparladım kendimi am şimdi daha iyiyim oğlumun biraz sarılığı varmıs ona bakıcaklar yrn bugün cok emmesi gerekiyormus bende onunla uğrasıyorum umarım sorun yasamayız dua edin lütfen:KK43:

ay gecmıs olsun canım hem oğluna hem sana.. :teselli:
kısa surede toparlarsın merak etme.. bol bol emzır oglusunu da sarılıgı ılerlemeden gecsın..
sımdı artık yenı dogan tum bebeklerde oluyor nerdeyse.. dualarım senınle canım..
sende bıze dua et kolay dogumlar yapalım bebıslerımızı senın gıbı kucagımıza alalım.. :1hug:

ay gecmıs olsun canım hem oğluna hem sana.. :teselli:
kısa surede toparlarsın merak etme.. bol bol emzır oglusunu da sarılıgı ılerlemeden gecsın..
sımdı artık yenı dogan tum bebeklerde oluyor nerdeyse.. dualarım senınle canım..
sende bıze dua et kolay dogumlar yapalım bebıslerımızı senın gıbı kucagımıza alalım.. :1hug:

ay etmezemiyim cnm ya hepimiz o yoldan gectk sonucta duaya ne kdr ihtiyaç oluyor inşallah Allah hepinize hayırlı doğumlar nasip eder ,inşallah Allah hepinize sağlıklı sıhatli uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip eder :Saruboceq:

aynen canım...2-3 saatlik uyku ile duramam diyordum duruluyormuş...sesini duymam uyuyp kalırım sanıyordum...o herşeyden değerliymiş...onun bir ııı diye ses çıkarması bile yerimden sıçratıyor beni...uyuyana kadat başında bekliyorum...

sen banyoyu kendin mi yaptırıyorsun?biz daha 2 kez yıkadık...biri z önce ama ben şkisinde de şimdilik seyirci oldum..yarın deneyeceğim bakalım..korkuyorum elimden kayars diye...ağzına yüzünü acıtırım diye....

ben de şimdilik seyirciydim ama artık bizim yaptırmamız gerek.ben de senin gibi korkuyorum ama deneyeceğim kararlıyım.doğduğu günde yıkanmaz diyorlar hiç böyle bişey duydun mu canım?

amin canım ınsallahh... amin...
bu arada adın neydi biskotin.. fisfisfis .. bebişin uyuyor sanırım :)..

cyıldız canım ya bır kac sey sormustum sana bır oncekı sayfada kaldı..
musaıtsen bakabılırmısın bı ?.. :))

doktorum bana saclı olucagını soyledı usg de baktıgında..
doğum yapan bır bayanla hast konusuyordum beklerken.. 45 gunluktu bebısı..
onada saclı olucak demıs doktorum baya saclı doğmuş..
ama tepelerden asagıya doğru dokulmus baya.. baz kısımlarında kalmıs sadece..
senın bebısınde dokulmeye basladımı ?.
benım bebeklıgımde saclarım sarı ve tuy tuymus.. doğdugumda yokmus hatta..
demek bızımkı esıme benzemıs sacları.. :1rolleyes:
bırde yuvarlak yuzlu dedı doktor ama ıkımızde yuvarlak yuzluyuz hangımıze benzıyor karar veremedı.. ben usg cok net olmasada top gıbı bır burun gordum ama eger oyleyse burnu bana benzıyor demekkı ayy oglum cıkta goster kendını ısırıcam heryerını yaa.. Şeniz

doğumdan berı dısarı cıktınız mı yıldız ?...
mısafırlıgıde yada dolaşmaya.. bırde kendını nasıl hıssedıyorsun enerjık mısın?..
karnın bırden boslayınca cok tuhafladın mı? hafifledin mi?..
senın bebıs uyuyormu ben cok soru sordum ama merak edıyorum ne yapayım ya.. :1rolleyes:

canım yeni yeni sanki dökülüyor gibi.bir iki tane yatağında vardı.doğduğundan beri bi sağlık ocagına gittik o kadar.kendimi iyi hissediyorum sadece gözlerim batıyo uykusuzluktan.her işi hemen yapasım geliyor.yemeğimi de ütümü de kendim yapıyorum.karnım boşalınca gerçekten hafifledim sanki hiç karnımda taşımamış gibi hissettim.eski halime dönmüş gibi oldum.benim bebiş en fazla 2 saat uyuyor sonra 1.5 saat emmiyor.

sorma en zorundan zıyade en sıkıcısı, beyın sulandırıcısı ders calısmak..
özellıkle ders sözel olunca bır kac saat sonra aynen su sekıl oluyorsun = kafamçokkarıştı ...
ya dusunuyorum ya gecemezsem nederım ben dunyanın sonu degıl ama herseye yazık olucak.. koskoca bır sene pffff... :çok üzgünüm:
yemeklerı bıtırdım cok sukur sofrayıda kurdum kociş bırazdan gelır artık..
ya su hafta sonunu atlatayım varsa kollarımı acıp bekleyecegım oglumu...
cunku artık bır engelım kalmayacakkk.. Şeniz

Allah kolaylık versin cnm kolay değil tabi inşallah verirsin derslarini calışıyosun cnm emegini nv karsılığın ı alırsın merak etme
yalnız sınav salonundaki bakışları üzerine toplayacaksın vaahh sbs sınavlarında görevliydim bana görevli olanlar ne işi var bunun burda der gibi bakıyorlardı

canım yeni yeni sanki dökülüyor gibi.bir iki tane yatağında vardı.doğduğundan beri bi sağlık ocagına gittik o kadar.kendimi iyi hissediyorum sadece gözlerim batıyo uykusuzluktan.her işi hemen yapasım geliyor.yemeğimi de ütümü de kendim yapıyorum.karnım boşalınca gerçekten hafifledim sanki hiç karnımda taşımamış gibi hissettim.eski halime dönmüş gibi oldum.benim bebiş en fazla 2 saat uyuyor sonra 1.5 saat emmiyor.

oh oh masallah... 1,5 saat emıyor mu... :1shok:
sende o sırada mecbur baska ıs yapamıyorsun tabı.. canım utuyu fılan bosver sen dınlenmene bak.. fırsat buldukca uyu, uyumasan bıle uzan..
ben en cok ta o karnın bırden boslama hıssı nasıl onu merak edıyorum...
ınsan bır anda kus gıbı hafıfler heralde.. bakalım az kaldı.. gorecegız nasıl oluyor..
Allah gerı kalan bızlerıde saglıkla kavustursun bebeklerımıze.. :1rolleyes:
tesekkurler canım cevapların ıcın.. benım sorularım bıtmez.. naniknanik

biskotin >Allah analı babalı büyütsün inşllah hem de büyük gecmi şolsun bebişinde sende hemen atlatırsınız inşallah
cnm ben ishali anlamadım hiç duymamıştım dğumdan sonra kabizlıktan bahsederler ama neden olmuş tekrar çokkkk gecmiş olsun

X