2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Valla benide taaa geçen ayın 26 sında soktu NSt ye bu ay sokmadı.Ayın 9 unda çağırdı dobblere bakçakmış.Bebeğin boynuna kordon dolanmış kızlar ya çok korkuyorum ben.Bide plesentada kreçlenme var hafif dedi.Aman düşün düşün valla ya kafayı yicem.15 inde de çatı muayenesi yapçakmış bakalım.Şu kordon dolanmasından çok korkuyorum ama dr yapçak bişey yok dedi.

GÜNAYDINLAR....
bende bu gece rahat uyumuşum
yaa ben sabah kalkınca ayaklarımn altı şiş oluyo üstüne basamıyorum bir müddet acıyo sizlerde de oluyomu avuç içlerimde şiş oluyo bazen
bu hafta sonu dr gidecem inşallah herşey yolundadır ben hiç nst ye girmedim belki bu gidişimde gönderir çünkü bana 36.haftadan sonra demişti nst için

Valla benide taaa geçen ayın 26 sında soktu NSt ye bu ay sokmadı.Ayın 9 unda çağırdı dobblere bakçakmış.Bebeğin boynuna kordon dolanmış kızlar ya çok korkuyorum ben.Bide plesentada kreçlenme var hafif dedi.Aman düşün düşün valla ya kafayı yicem.15 inde de çatı muayenesi yapçakmış bakalım.Şu kordon dolanmasından çok korkuyorum ama dr yapçak bişey yok dedi.

günaydın bayanlar
banada soktorum kordon boynuna dolanmış dedi. Şimdilik sorun olmaz ama doğum esnasında bu şekilde olursa acil sezeryan olur dedi. Benide nst ye falan sokmadı inşallah sağlıkla doğarlar

:teytey::teytey:günaydın kızlarrrrrrrrrrr
nasılsınız bugün ben cok güzel bi uyku çektim ki sormayın.havalar böyle devam eder umarım.
herkese güzel bi gün diliyorum

GÜNAYDINLAR....
yaa ben sabah kalkınca ayaklarımn altı şiş oluyo üstüne basamıyorum bir müddet acıyo sizlerde de oluyomu avuç içlerimde şiş oluyo bazen
bu hafta sonu dr gidecem inşallah herşey yolundadır ben hiç nst ye girmedim belki bu gidişimde gönderir çünkü bana 36.haftadan sonra demişti nst için

günaydın güzelim.doktordan doktora degişiyo nstye girme olayı.ben 37.haftanın bitiiminde girdim.
benim doktorda pazaetesi doppler ultrasyona sokalım seni dedi dogum seklini belirleyecekmiş.bu zamana kadar catı muayenesi yapmadı.catı mayenesi ne zaman oluyo ki

GÜNAYDINLAR....

aynı şeyleri bende yaşıyorum... ayaklarımın altı şiş ve avuç içlerimde şiş oluyor... parmaklarımı kapatamıyorum..

günaydın canım
ben çalışmıyorum ama Allaha şükür bende uyku sorunu yaşamıyorum.. Bende en geç 11 de uyuyorum... gece de en fazla 2 kere wc ye kalkıyorum.. sabaha kadar arada uyansamda yine uykuya dalıyorum... İnşallahh bebeğim olunca iyi ki bol bol uyumuşum derim.. :Saruboceq:

Canımm sana da Allah kolaylık versin.... sıcaklar ve son günler halen çalışıyorsun.. :nazar:a.s.

evet ama yarın son inşallahhh ben çoktan ayrılacaktım ama işi bıraktı burdaki kız yerine birini buldum oda kaçtı sonra birini daha buldum şimdi ona gösterdim allaha şükür iyi gidiyorrr bende artık evde ayaklarımı uzatarak sizinle yazışmak istiyorum bendeeeee artık sabah kahvaltası keyfi yapmak istiyorummm inaşşaaallah son günlerimde keyif yapabileceğim birazzz birde şu trombositim düşük olmasaydı şekerim yüksek olmasaydııııı ama bunada şükür allah dermansz dert vermesinnn.:nazar:

evet ama yarın son inşallahhh ben çoktan ayrılacaktım ama işi bıraktı burdaki kız yerine birini buldum oda kaçtı sonra birini daha buldum şimdi ona gösterdim allaha şükür iyi gidiyorrr bende artık evde ayaklarımı uzatarak sizinle yazışmak istiyorum bendeeeee artık sabah kahvaltası keyfi yapmak istiyorummm inaşşaaallah son günlerimde keyif yapabileceğim birazzz birde şu trombositim düşük olmasaydı şekerim yüksek olmasaydııııı ama bunada şükür allah dermansz dert vermesinnn.:nazar:

canım antalya sıcagında iyi gidip geliyosun işine.demek allah yardımcı oluyo ben yemek ve bulaşık işimi zor yapıyorum ellerim uyuştu 3 haftadır .en kısa sürede izine cıkıp ayaklarını uzatıp dinlen bol bol bebiş gelince bu günlerimizide arıyacagız

allah çalışanların yardımcısı olsunn.zor hakikaten.ben temmuzun ortasında bıraktım ii ki bırakmışım diorummm.gerçi ew kadınlıına hala alılşabilmiş diilim ama olsun

:teytey:müjdemi isterim kızlarrrrrrrrrrrrr
aslı sabaha karşı doğum yapmış
şimdi yatıyoduö aaaaaaa bi baktım arayan aslıııı
dedim herhalde bir yıldız daha kaydı aramızdan:)
ki baktım aslının annesiii odasını gelince anne esrayı arayıp haber verirmisin
demişşş sağolsunnn va kadınlar klübüne tabiki bende szize yazıyorum çok bilgim yok anam öle
heyecanlandımki sadece 2 gündür sancısı vardıı dün gene kötüymüş sabaha karşı 3 sularındada suyu gelmişşş ve sabaha karşı sezeryanla doğum gerçekleşimişş.
aslıda bebişte ii miş. annesi şimdi onu yıkamaya götürdüler dediii aslıda yarı baygın durumdaymış
inananın heyecandan hiç birşey soramadımmm ama ayrıntılı haberleriiiii
2 saat sonra aslıyı arar size bildirirmmmm
şimdilik benden bukadarrrr.:CüvCüv:

aslıcımmm canım arakadaşımmm gözün aydın allah analı babalı büğütsün:1hug:

günaydın güzelim.doktordan doktora degişiyo nstye girme olayı.ben 37.haftanın bitiiminde girdim.
benim doktorda pazaetesi doppler ultrasyona sokalım seni dedi dogum seklini belirleyecekmiş.bu zamana kadar catı muayenesi yapmadı.catı mayenesi ne zaman oluyo ki

çatıdan bacadan banada bahsetmedi doktorum
inşallah bu gidişimde açta bakam demez:1shok:

demişşş sağolsunnn va kadınlar klübüne tabiki bende szize yazıyorum çok bilgim yok anam öle
heyecanlandımki sadece 2 gündür sancısı vardıı dün gene kötüymüş sabaha karşı 3 sularındada suyu gelmişşş ve sabaha karşı sezeryanla doğum gerçekleşimişş.
aslıda bebişte ii miş. annesi şimdi onu yıkamaya götürdüler dediii aslıda yarı baygın durumdaymış

:1shok::1shok:cok sevindim.ne güzel bi bebişimiz daha oldu:nazar::emir_bebek::nazar:.gözlerim dolu dolu okudum yazıyı.demek aslıda sezeryan olmuş acaba bi sorun mu olduda sezeryana aldılar.aslıda bebişde iyilerdir umarım.bu gidişle hiç bi eylül annesi normal doguramayacak sanırımkaydirigubbakcemile3

Ayyyy canım yaa zaten tetikte bekliyoduk bugün yarın
hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün :nazar::nazar::nazar:
bir bebeğimiz daha oldu gözümüz aydınnnnnn
:teytey::teytey::teytey:

çatıdan bacadan banada bahsetmedi doktorum
inşallah bu gidişimde açta bakam demez:1shok:

doppler ultrasyonda dogum seklini belirleriz dedi.bu şekilde oluyo mu bilmiyorum ki çatım müsait mi degil mi.zaten bebişimin kafası bi hafta önden gidiyo.sanırım bu gidişle sezeryan diyecek doktorum özel hastanede çalışıyo benle uğraşacak o kadar saat

sezeryanlaa 1 saatte işimi bitirir.normal dogum olunca kaç saat uğraşır allah bilir

doppler ultrasyonda dogum seklini belirleriz dedi.bu şekilde oluyo mu bilmiyorum ki çatım müsait mi degil mi.zaten bebişimin kafası bi hafta önden gidiyo.sanırım bu gidişle sezeryan diyecek doktorum özel hastanede çalışıyo benle uğraşacak o kadar saat

benimde özelde dr.um bende sezeryan yapmak için bişeyler bulurlar diye düşünüyodum ma benim dr. da normal doğum taraftarı çıktı, banada normal yapabilirsin fiziğin müsait dedi çatıya bakmadan fizikle anlaşılıyomu ki ufak tefek değilim ondan demiştir herhal
baksana aslı normal yapacak diye beklerken oda sezeryan olmuş yani ne olacağı son ana kadar belli olmuyo demekki Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin Aminn....

Günaydin kizlarrr bugün aslimizda doğum yapmiş ve bebeğini almiş kucağina inşallah ikisininde durumu iyidirrr arayacağim öğlene doğru kizcağiz bi kendine gelsinnn ayyyy doğumlar peşpeşe negüzelll

benimde özelde dr.um bende sezeryan yapmak için bişeyler bulurlar diye düşünüyodum ma benim dr. da normal doğum taraftarı çıktı, banada normal yapabilirsin fiziğin müsait dedi çatıya bakmadan fizikle anlaşılıyomu ki ufak tefek değilim ondan demiştir herhal
baksana aslı normal yapacak diye beklerken oda sezeryan olmuş yani ne olacağı son ana kadar belli olmuyo demekki Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin Aminn....

kemik yapısına göre çatı belli olmuyo.benim bi arkadas var iri yapılı ama doktor catın cok dar normal dogum yapamazsın demiş.görümcemde ufak tefek 2 kızınıda normal dogumla dogurdu.dışardan bakmayla olmuyo diye biliyorum

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
valla dun bende vcdeydım aklıma geldi:roflol: dedım aslı en gec cuma dogurur anam kalbım temızmıs valla:)))) ay cok sevındım esracım ama sasırdımda normal ıstıyordu oda sezeryan oldu tühhhh
neyse saglıklı olsunlarda gerı bos ogren bızede bıldır kıme benzıyo bebısı sor
nasıllar iilermı sor ok
yada ver tlfnunu ozele yaz ben arımde sorım kısss:))))))))))))))))))))

bizi haberdar ettiğin içn cok sağol
aslıcım cok gecmiş olsun Allah analı babalı büyütsün bebişini

X