2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım hiç bitki çayı veriyomusun ablam bebeğine veriyodu rahat uyumasını sağlıyodu anason rezene ve papatya çayı veriyodu eczanede paketlerde satılıyo ordan almıştı rezene midesine gazına iyi geliyodu anason ve papatyasa sakinleştirici ve uyumasını sağlıyodu dene istersen kaynamış suda demle ve dinlendir ılındıktan sonra verebilirsin:kahve:

yok çay vermiyorum ama tavsiyen için teşekkür ederim.her öğüde açığım.a.s.

Canım bilgilerin için saol ama benim göğüs uçlarım küçük bazen içe dönük oluyo bazen kendiliğinden çıkıyo ama doğum öncesinde egzersiz yapmanın çok tehlikeli olduğunu duydum çünkü göğüs uçlarını uyarmaya çalışmak rahim kasılmalarına neden oluyor biliyorsan o yüzden bebek kendisi eme eme çıkartacak onları atrıca ilk etapta zorlanırsa diye silikon uç aldım öyle yada böyle inşallah emizricem zorlada olsa yanihihoyyyt

http://gebelik.org/dosyalar/emzirme/emzirme.html
Burada bu konuyla ilgili bilgi verilmiş.

iyi geceler hamişler.............
nasılsınız burda çok güzel yağmur yağdı akşama doğru ama yinede hava bunaltıcı..........
hepinize iyi geceler............

Mrb kizlar bende çok uzun zamandan beri giremiyordum,doğum yapan arkadaşlar bile olmuş.rabbim bebeklerinizi anali babali büyütsün inşallah,sağlikli ve hayirli evlatlar versin hepimize,darisi bizim başimiza..bizde 38 haftalik olduk,geçmişi okudum biraz bu ağustos sicağinda bütün hamilelerin derdi ayni sanirim gittikçe zorlaşiyor kendimizi taşimak,hele ben 22 kilo aldim,bebeğimin kilosu düşük diye ye babam ye iyice şiştim artik,allah hepimize kolaylik versin...

kimsecikler yok:sm_confused:.bi göz atayım demiştim.herkes bebişini görüyodur rüyasında umarım:emir_bebek:

kizlar su an burda saat 3.30 turkiyede 4.30 ve ben pc basindayim..ne guzel uyuyordum ,bir kalktim ter icindeyim..hadi dus alayim dedim ,aldim yine yattim ..bu seferde aciktim :) yine kalktim biseyler yedim ,simdide uykum kacti :) bakayim dedim ,benden baska akillida yok sitede ..neyse simdiden yarin icin size iyigunler diliyorum ,insallah guzel saglikli birgun geciririz..hepinize simdiden gunaydiiinnn...

günaydın kızlarrr...
gece yine uyuyamadım, şimdide gözlerim kapanıyor:KK43:
bir uyumayı deneyim bakalım başarılı olabilecekmiyim:)

Günaydın kızlar.Bende akşam çok güzel uyumuşum.Ama sabah çok zor kalktım ellerim ayaklarım şişmiş ellerimi yumamadım.5 dk yatakta oyalandım öyle kalktım.Bir haftam kaldı ama gayret etmeye çalışıyorum.

günaydın kızlarrr...
gece yine uyuyamadım, şimdide gözlerim kapanıyor:KK43:
bir uyumayı deneyim bakalım başarılı olabilecekmiyim:)

günaydın herkeseeeee kızlar neden uyuyamıyosunuzz yaaaa hamilelerin çok uykusu gelir mesela ben akşam en geç 11 gibi uyuyorum gece 5-6 kere wc ye kalkıyorummm ama gerisi hep uykuu tamam sağa sola dönerken falan biraz zorlanıyorum ama uykuda bir sorunum yok acaba hala çalıştığım için yorgunluktanmıııı uyuyorumm. siz niye uyuyamıyosunuzzzzkaydirigubbakcemile2

GÜNAYDIN
GÜNAYDIN
GÜNAYDIN

Herkesee güzel bir gün diliyorum..........

hihoyyytkaydirigubbakcemile5:CüvCüv::emir_bebek:

günaydın herkeseeeee kızlar neden uyuyamıyosunuzz yaaaa hamilelerin çok uykusu gelir mesela ben akşam en geç 11 gibi uyuyorum gece 5-6 kere wc ye kalkıyorummm ama gerisi hep uykuu tamam sağa sola dönerken falan biraz zorlanıyorum ama uykuda bir sorunum yok acaba hala çalıştığım için yorgunluktanmıııı uyuyorumm. siz niye uyuyamıyosunuzzzzkaydirigubbakcemile2

günaydın canım
ben çalışmıyorum ama Allaha şükür bende uyku sorunu yaşamıyorum.. Bende en geç 11 de uyuyorum... gece de en fazla 2 kere wc ye kalkıyorum.. sabaha kadar arada uyansamda yine uykuya dalıyorum... İnşallahh bebeğim olunca iyi ki bol bol uyumuşum derim.. :Saruboceq:

Canımm sana da Allah kolaylık versin.... sıcaklar ve son günler halen çalışıyorsun.. :nazar:a.s.

Kızlar bişey sorucam size ben salı günü doktora gittim muayenehanesine ultrasondan bebişe baktı.Herşey normal dedi ama Nst ye sokmadı beni.Bişey olmaz dimi

Kızlar bişey sorucam size ben salı günü doktora gittim muayenehanesine ultrasondan bebişe baktı.Herşey normal dedi ama Nst ye sokmadı beni.Bişey olmaz dimi

Benide nst ye sokmuyor, günün geçerse yada risk görürsem nst ye sokarım diyo, ama ben yinede her hafta giriyorum:eek:

günaydınlaaaaaaarrrr:teytey:

aman bosver ben herseferınde gırıyorumda noluyo bide 15 ytl oduyorum her girişimde:kızgın:

aslında son zamanlarda bı ıkıkere girmen yeterli bence

bende ilk defa geçen hafta NST ye girdim.. Belki de herşey iyi gidiyor diye NSt ye almıyordur.. fisfisfis

X