2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

saolun arkadaslar ıyıkı varsınız.. :çok üzgünüm:
karnım oyle sıkısıyorkı.. ben oturdukca bılıyorumkı oğlum cok rahatsız oluyor..
tabıı bende.. ama mecburum ıste son 9 gun kaldı.. son surat calısmam gerek..
zamanın azalması hem ıyı hem kotu benım ıcın.. ama olacak la öleceğe çare yok ne yapayım.. :çok üzgünüm:
Allahım yardımcımız olsun..

bir haftadır benim akıntımda oluyor
beyaz renkli bir akıntı
sizce doğum yaklaştığı içinmidir?

kafamçokkarıştı
nasıl yaaaaaaaaaa:1shok: kızım senınle aynıyız ben ıkı hafta once gıttım 1800 dedı senınkı nasıl ole 3000 kılo oluyooo:1shok: ay benımkımı zayıf senınkımı tombik yuksamm
bana 3500 kıloyla dogurursun demıstı ıkımızde aynı gunlerız ben anlamadım bu işi kıss
dınlenemıyorum cunku hala işteyımmm:jeyyar:

güüüll cnm bebek kanala ındımı anlamıyorum malesef anlayan olursa dıye soruyorumkaydirigubbakcemile3 ben ayaga kalkınca bebısım alt tarafa baskı yapıyo acaba donmusmudur anlamıyorumkı doktoruma sormam gerek

ayrıca doktoruma her gıttıgımde 50 gayme verıyorum artıı ayrıyetten ozel oldugu ıcın 400 ytl dogum parası verecem daha ne hedayesii yawwwwwwwwww
o bana hedaye versın aslan gıbı evlat doguruyommm:dilcikar::dilcikar::jeyyar:

ama iyide şekerim sen 2 hafta önce baktrmşsın be yaa seninde olsa olsa 2800 dür süprizzzzzen az canikom bilmem ki yada BENİMKİ Mİ tombik yaniii benim ablamın ki daha tombik oldu yaw benim ki bişi değil yani onun ki 4650 idi yaaaa ....allah yardım etsin daha ne işi kıss ayrılmadın mı daha AHHH cnmm:teselli:

beyaz renkli bir akıntı

Canım son ayda akıntı koyulaşırmış zaten benimkide öyle beyaz renkli,sarımsı ve çok yoğun olmadığı sürece korkma önemli değil normal yani

kafamçokkarıştı

ama iyide şekerim sen 2 hafta önce baktrmşsın be yaa seninde olsa olsa 2800 dür süprizzzzzen az canikom bilmem ki yada BENİMKİ Mİ tombik yaniii benim ablamın ki daha tombik oldu yaw benim ki bişi değil yani onun ki 4650 idi yaaaa ....allah yardım etsin daha ne işi kıss ayrılmadın mı daha AHHH cnmm:teselli:

:nazar::nazar:ozaman senın oglusa ve ablanın bebegıne kocaman MAŞALLAHHH:nazar:

ya hala calısmaktayım fırsat buıldukca atıyorum kendımı koltuga yatıyorum valla napım
sırtlarım karnım agrıyo arada ama bu hafta son cok sukur cıkıyorum artık evımle kendımle bebegımle ılgılenım yahuu ozledım evde oturmayı hasret kaldık valla
dedıgın gbı ozaman benımkı 2 kusur kılolarda bakalım 1 eylulde randevum var kac kılo olmus ogreneceesshihoyyyt

Bir de bişey daha sorayım size Derya doktoruna saat aldık demişti hediye olarak..
Bişey almak mı gerekiyor doktora ,siz alacak mısınız?Ya da ben doğumdan sonra doğuma yardımcı olan personel ve
hemşireler için bir kutu lokum veya tatlı götürsek diyorum hastaneye,hani dağıtılır gibime geliyor:uhm:
gül canımmm bende düşünüyorum sagolsun kadın çok ilgilendi bende kendisini sevdigim için küçük bir hediyelik eşya alayım kullanabilecegi diye düşünüyorum ama bakalım artıkım. tabi canım alıp almamak sana kalmış almak zorunda degilsin. personele dediginiz gibi çikolata ve lokum dagıtmak en mantıklısı.

beyaz renkli bir akıntı
güzelim beyaz akıntı normal ama benim bugün bir akıntı geldi iltihap şeklinde düştü komşular normal dogumdan bir hafta önce öyle bir akıntı gelir dediler. ama senin dedigin gibi akıntılar benim bir aydır süt gibi geliyordu drum hatta gel dedi gittigimde mantar oldugunu söyledi ve fitil vermişti kullanmıştım bir seferlik.

Slm.millet iyi bugünde doğuran kimse olmamış ama sancılar başladı sanırım ben dün doğuruyorum sandım resmen çünkü çok sancım vardı bide kasılmam ama şükürler olsunki bugün iyiyim inşallah biraz daha bekler benim minik kuş...
Gül canım gitmişsin dr.a hayatım inşallah için biraz olsun rahatlamıştır,bende çok kararsızım gidip gitmemek konusunda bakalım çok sancım falan olmazsa bekliyeyim o zamana kadar belki benimkide izinde falandır,canım 17 eylül görünüyosa belki bekler gününü ama gelişimini tamamladıysa gelebilirde belli olmaz artık bebişlerin işi şu haftalardan sonra bide senin artık günün yaklaşmış aman hayırlısı olsun canım dr.un gelince bide ona görünürsün bebişin iyiymiş maşallah

canım yaa çok mu sancılandın nasıl girdi sancı belden adet sancısı gibi mi ? :çok üzgünüm:
bugün iyi misin gülşahcım .. a.s

hoşgeldin derya ben iyiyim allaha şükür sıcaklar olmasa dün gece sıcaktan hiç uyuyamadım saat üçte hem duş alıyorum hem ağlıyorum Allahım yardım et güç ver diye.ne güzel kızın 1 haftalık oldu bile Allah uzun ömür sağlık versin hep birlikta inşallah.sen napıyosun sen ve bebiş yıkanabilyomusunuz bikaç arkadasım dikişlerden dolayı bekle .mek gerekiyo demişşlerdi.doğum hikayeni okudum cnm bu haft5a sonu sorcam dr a spinali

sağol canım...bebeği hastaneden çıkardığımız gün yani 2.gün yıkadık...göbek bağının düşmesini bekliorduk..dün düştü ama enfkte olmuş biraz...geçmesini bekliyoruz yıkamak için geçince hergün yılyacağız...ben de 4.günd duş aldım..ama su geçirmez özel bant yapıştırdık dikiş yerime...birzdan duş alacağım..doktorumla konuştum ayakta olduğu sürece artık duş alabilirsin dedi...:nazar:

deryacım hayırlı uğurlu olsun meleğinn :nazar: ya bende cuma günü doğuma giidicem çok garip hissediyorum kendimi heyecan bastı.ya bide neye stres yaptım ben biliyormusun ezirdiğimde acırsa diye emzirmek istiyorum fakat çok kötü olurda emzireme diye korkuyorum mutlaka acıycak ama dayanabilcepim acı olsun tek duam o:KK43: senin acıdımı?

canım Alah kolay güzel doğum nasip etsin...sana da bebeğine de sağlık versin öncelikle...
emzirmekten korlkma...2.gün biraz acımaya başlaıd...sonra bebişim öğrendi emmeyi geçti canım...ama krem kullnaıyorum ben...lansinoh memnunum ...

derya hoşgeldin minik bebişin nasıl ayy öp bizim yerimiz de kokla miniğini..

sezeryan sonrasında dört gün duş almak yok mu şimdi yaa :KK43:(

Bir de bişey daha sorayım size Derya doktoruna saat aldık demişti hediye olarak..
Bişey almak mı gerekiyor doktora ,siz alacak mısınız?Ya da ben doğumdan sonra doğuma yardımcı olan personel ve
hemşireler için bir kutu lokum veya tatlı götürsek diyorum hastaneye,hani dağıtılır gibime geliyor:uhm:

canım ben saati nzaketen aldım..almak gerekmiyor...burada kimse almıyor...özllikle önce verdim ki gece mece birşey olursa gelir ilgilnir diye....Allah a şükür zaten doktorum çok ilgiliydi...teşekkür şeklind eyani....ameliyathane ve servise de pasta aldık biz...

Canım bilgilerin için saol ama benim göğüs uçlarım küçük bazen içe dönük oluyo bazen kendiliğinden çıkıyo ama doğum öncesinde egzersiz yapmanın çok tehlikeli olduğunu duydum çünkü göğüs uçlarını uyarmaya çalışmak rahim kasılmalarına neden oluyor biliyorsan o yüzden bebek kendisi eme eme çıkartacak onları atrıca ilk etapta zorlanırsa diye silikon uç aldım öyle yada böyle inşallah emizricem zorlada olsa yanihihoyyyt

canım beni de biri uçlu diğeri çok az onu silikon uç ile emziriyorum bebek emdikçe ucu çıkıyor sonra silikonu çıkarıp direk göğsümü veriyorum

Aslı hoş geldin canım
ben de bugün nstye grdim senin gibi ne sancı ne bişey
bbek hareketleri de gayet normalmiş,bekliyorz bakalım.

Derya neden göbeği düşmeden yıkadınız canım?yıkanmaz derler o açıdan sordum.

ben artık her gidişimde bi hediye götürüyorum..şimdiye bi kravat bide beymenden gömlek götürdüm bugün..benimki gayet mahçup biri..enson uygulamalardan sonra 10 ytl muayne parası ödüyorum zaten..yanındakı kızada küpe felan almşıtım..yarım elma gönül alma..ben hissediyorum bana karşı gayet hassas ve ilgili saolsun..artık dayanamadığımı söyledim bugun kontrol vardı..her hafta nst artık dedi..depresip buldum seni dedi..haklı..hele dün gece kabustu hiç yatamıyorum..annem bıle saolsun patavatsızca benım karnım hiç boyle buyuk deildi deyiverdi..karnım çok buyuk ama ona rağmen bı hafta kadar geriden geliyo gelişimimiz..dr buda normal her bebeğin yapısı farklı bır hafta gerilik paniği gerektırmıyor üstelik anne veya baba da bu tarz bi bebeklık geçirmiş oalbılır dediki eşim saolsun ortaokula kadar nerdeyse cüceymiş birden buyumüş..şimdi 178 boyunda normal bı adam ama çocuklugu ve bebekliği çok mınyonmuşş umarım yavrumda sadece bu sebepten ötürü geridir..saçımı bıkezdaha boyadım tabı tırsmaktan 15 dkkadan falza tutamadım ve bolcada su ve bademyağı kattım boyaya ama tutmadı tabıkı irenç görünüyorum..bu depresıf halım umarım artmaz..haftaya dogum şekline karar verıcez mıyomda buyume durmuş dr herşey normal neden normal olmasın dıyor ancak gün tükenmedi ben tükendimmm..allah beterınden saklasın...

Canım bu dr.lar şimdiye kadar aldıkları paralara saysınlar ne bileyim içimden hiç gelmiyo zaten dedim ya son zamanlarda hiç ilgilenmedi bile ultrason görüntüleri bile berbat o yüzden daha fazlasını hakettiğinide düşünmüyorum hem dediğin gibi mesai saatinde olursa doğuma bile gelmez sende en iyisini düşünmüşsün boşver valla

arkadaşlar ben aldım diye strese girmeyin..ben doktorumdan çok memnundum biliyorsuuz...doğum parası da vermedik..ben kendimi rahat hissetmezdim almasam...ama her an her dakika telefon ettim gece gündüz demeden....şimdi bile hergü arayıp birşey soruyprum...yoğunken bile telime cevap veriyor..herkese vermiyordu...2 hafta sonra onunda bebeği olacak..eşim ben ameliyattan çıkınca kendince söz vermiş bizi sağlıkla çıkardı diye bebeğine cumhuriyet takacağız...ama dediğim gibi bizim ilişkimiz farklılaştı arkadş gibi olduk...

derya hoşgeldin minik bebişin nasıl ayy öp bizim yerimiz de kokla miniğini..

sezeryan sonrasında dört gün duş almak yok mu şimdi yaa :KK43:(

canım zaten hastaneden 2.gün çıktık...4.gün ve 6. gün de kontrol vardı...4.gün gittiğimde sordum ben daha önce de izin vardır belki...ama zaten kendini toplayıp yıkanmak için zaman lazım...çok rahat hareket edemiyorsun..eğilip kalkamıyorsun...oturup kalkarken de öyle ...bu durumda duş almak istmiyorsun zaten...

Aslı hoş geldin canım
ben de bugün nstye grdim senin gibi ne sancı ne bişey
bbek hareketleri de gayet normalmiş,bekliyorz bakalım.

Derya neden göbeği düşmeden yıkadınız canım?yıkanmaz derler o açıdan sordum.

canım ben de öyle sanıyordum ama hastanedeki doktor ve hemşieler de..özelde götürdüüm doktorda 1 kez yıka dedi...zaten bebeğin kafası falan kanlı oluyor canım...öle saatlerce yıkamıyorsun...suya tutuyorsun..tabşi ben yıkamadım..henüz yıkayabileceğimi de sanmıyorum..becereemm sanırım...

ben artık her gidişimde bi hediye götürüyorum..şimdiye bi kravat bide beymenden gömlek götürdüm bugün..benimki gayet mahçup biri..enson uygulamalardan sonra 10 ytl muayne parası ödüyorum zaten..yanındakı kızada küpe felan almşıtım..yarım elma gönül alma..ben hissediyorum bana karşı gayet hassas ve ilgili saolsun..artık dayanamadığımı söyledim bugun kontrol vardı..her hafta nst artık dedi..depresip buldum seni dedi..haklı..hele dün gece kabustu hiç yatamıyorum..annem bıle saolsun patavatsızca benım karnım hiç boyle buyuk deildi deyiverdi..karnım çok buyuk ama ona rağmen bı hafta kadar geriden geliyo gelişimimiz..dr buda normal her bebeğin yapısı farklı bır hafta gerilik paniği gerektırmıyor üstelik anne veya baba da bu tarz bi bebeklık geçirmiş oalbılır dediki eşim saolsun ortaokula kadar nerdeyse cüceymiş birden buyumüş..şimdi 178 boyunda normal bı adam ama çocuklugu ve bebekliği çok mınyonmuşş umarım yavrumda sadece bu sebepten ötürü geridir..saçımı bıkezdaha boyadım tabı tırsmaktan 15 dkkadan falza tutamadım ve bolcada su ve bademyağı kattım boyaya ama tutmadı tabıkı irenç görünüyorum..bu depresıf halım umarım artmaz..haftaya dogum şekline karar verıcez mıyomda buyume durmuş dr herşey normal neden normal olmasın dıyor ancak gün tükenmedi ben tükendimmm..allah beterınden saklasın...
canım gerçektende sıkıntı yapacak bişey yok,her bebeğin gelişimi farklı olabiliyor..
sen de hediye aldın demek,benim doktorum olması gerektiği kadar ilgili daha fazla değil yani ama yine de hiç bişey almamak kabalık mı acaba?

arkadaşlar ben aldım diye strese girmeyin..ben doktorumdan çok memnundum biliyorsuuz...doğum parası da vermedik..ben kendimi rahat hissetmezdim almasam...ama her an her dakika telefon ettim gece gündüz demeden....şimdi bile hergü arayıp birşey soruyprum...yoğunken bile telime cevap veriyor..herkese vermiyordu...2 hafta sonra onunda bebeği olacak..eşim ben ameliyattan çıkınca kendince söz vermiş bizi sağlıkla çıkardı diye bebeğine cumhuriyet takacağız...ama dediğim gibi bizim ilişkimiz farklılaştı arkadş gibi olduk...

canım gerçekten de siz farklı bir boyuta geçmişsiniz sengözlerimebaksanabben şimdi alsam da sanki rşvet gibi mi olur diye de düşünüyorum yani çünkü fazla değil olması gerektiği kadar ilgiliydi benimki hatta ilgisiz bile sayılabilir,ben hiç bişey sormak için cep telefonundan aramadım mesela,hastaneden de aramadım,ayda bir kez kontrole gittim o kadar.Zaten kendi de daha sık çağırmadı.:1closedeyes:
Bir de seeryan olunca daha farklı olmuştur sanırım ameliyat sonuçta yani...benim doğumuma girmicek bile büyük ihtimalle.

:nazar::nazar:ozaman senın oglusa ve ablanın bebegıne kocaman MAŞALLAHHH:nazar:

ya hala calısmaktayım fırsat buıldukca atıyorum kendımı koltuga yatıyorum valla napım
sırtlarım karnım agrıyo arada ama bu hafta son cok sukur cıkıyorum artık evımle kendımle bebegımle ılgılenım yahuu ozledım evde oturmayı hasret kaldık valla
dedıgın gbı ozaman benımkı 2 kusur kılolarda bakalım 1 eylulde randevum var kac kılo olmus ogreneceesshihoyyyt

eee herhalde güzelim ben bile evde olğm halde ağılardan ölüym-tatlicadiarzu- bide arada sıcak basıo şu havalarda ayyy ne zormş kıs kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı geç bile kalmşsın kendine halin yok başkasına nasıl oluo kıs kaydirigubbakcemile3 iyi işte kilosu daha kolay olour doğumun kolayca:emir_bebek: çıkıverir seni üzmedn annesiikaydirigubbakcemile

X