2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

39 haftalıkken alıyor benim bebeği.. ssk ya benim gitmeme gerek yok iş yeri bildiriyor burdan. ve iş yerimde hiçbir kesinti olmuyor. normal maaşımı alıcam işe dönüştede ssk dan parayı alıcam iş yerine vericem. rapor günümü iş yeri hesapladı. 25 ağustosta başlıyor iznim 15 aralıkta iş başı yapıcam. 16 hafta. :CüvCüv:

Peki 39'da alındığı için ve 40 hafta hesaplandığı için bi haftan doğum öncesi izninden eksiltilmiyor mu? Bana dedikleri doktor izin süremi yazacakmış rapor ile birlikte ve iş yerine getirecekmişim .İzine çıktıtan sonrada başlayana kadar para alınmıyormuş bizde. Sonra hepsini işe başladım diye bi kağıtla ve doğumkartı ile SSK'ya götürüp paramı toplu olarak öyle alacakmışım. Hatta posta ile gönderiliyomuş para. Öyle anlatıyorlar bakalım.
Saol canım.

http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php

bu sıteden sat a göre doğum tarıhını ayarlayıp, çizelgeni seçiyorsun rengını fılan sonrasında get tickera basıp lınkını alıyorsun, o lınkı kopyalayıp kontrol panelınden detay bılgılerını duzenleye girip asagıdakı kilo doğum takip çizelgesıne yapıştırıp kaydedıyorsun... kafamçokkarıştı
bır dene ıstersen olmadı cızelgenı ben yaparım sana verırım.. :1rolleyes:

cnm ya sen yaparsam cok sevinirim.. 18 eylül olucak

aytencim dün derya arzuya sen bana haber verirsin doğumdan sonra demişti
deryadada senin ve aslının teli varmış sanırım sen deryaya ulaşamazmısın acaba

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev261pb___.png

bu lınkı oldugu gıbı bır harf bıle eksık oladan kopyala,
kontrol paneline git, detay bılgılerını duzenleye gır, en asagıda kilo doğum takip çizelgesi yazan yerdeki boşluğa yapıştır..
değişklikleri kaydet de.. tamamdır canım.. yerimseniben

çok teşekkür ederim cnm eline sağlık. ee senin doğumun ne zmna geliyor?

Rica ederim, aramızda iki gün var canım... :)

aa ne güzel ama zaten onların dedikleri tarihler tutmuyor ki cok nadir tutan olyor.bide ben sezaryene karar verdim ya cumartesi doktoruma söylicem tarih versin bana tabi o tarihten önce sancılanırsam normel yaparım

MERVE AYNEN BENİM KIZIM DA SENİN ANLATTIĞIN GİBİ HAREKETLİ CANIM,HE O GERİLMELERİ YOK MU,KALBİMİ HIZLI HIZLI ÇARPTIRIYOR.Bir de sanki ayağı derimi yırtıp çıkacak gibi bastırıyor eşşek sıpası...anlattığın şeylerin çoğunu ben de yaşıyprum.

Selin canım ben normal doğum düşünüyorum ,doktorum da normal diyor.Ama bence ben 2 hafta sonra doğururum gibi geliyor çünkü 39. haftada oluyorum o zaman...Ayyy sancı beklemek çok heyecanlı...

Nuray canım bana kendi doktorum 15 eylül dedi,gebelik.org dada öyle görünüyor ama bir doktor sadece 17 eylül demişti bence ben o kadar bile kalmam çünkü o zamana 41. haftada olacam oha yaniiii 41 haftada doğuranı da duymamıştım hiççççç....

aa ne güzel ama zaten onların dedikleri tarihler tutmuyor ki cok nadir tutan olyor.bide ben sezaryene karar verdim ya cumartesi doktoruma söylicem tarih versin bana tabi o tarihten önce sancılanırsam normel yaparım

neden sezeryan istiyorsun canım ya.. fisfisfis:1no2:

Sen geçtim geçtim deyinec e
Betül canım ben de dersinden geçtin zannettim...naniknanik

Sen geçtim geçtim deyinec e
Betül canım ben de dersinden geçtin zannettim...naniknanik

ayyy ağzını yiyim yaaa Allahım onu yazacagım gunlerıde göstersın İNŞALLAAHH... :Saruboceq::Saruboceq:
daha sınavıma gırmedım bıle canım 6-7 eylülde sınav.. sonrasında 1 ay gecınce sonuc bellı oluyor.. :çok üzgünüm:
bende yazını gormeden önce elım kafamda gözümü tavana dıkmıs onu dusunuyordum acaba gecebılcekmıyım dıyee... :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
neden sezeryan istiyorsun canım ya.. fisfisfis:1no2:

ya kalbimde problem var hamilelikte ortaya cıktı.bide ben 34 .cü haftamda erken doğum riski yasadım kanamam oldu sancıyla birlikte hatta hastanede yattım doğumu zor bela durudurdular verdikleri ilaçlarda kalb,me hepten zarar verdi simdide gittikçe kötü oluyorum uyku falan yok bende kalbim sıkışıyor tıkanıyorum ölücek gibi hissediyorum kendimi dayanamıyorum artık bide 40 haftayı doldurursa yandım her gcen gün zorlasıyor gerci beimkinin sağı solu belli olmaz gelebilridde heran zaten yatıyoorum hep doktor istirahat verdi o yüzden yani

ya kalbimde problem var hamilelikte ortaya cıktı.bide ben 34 .cü haftamda erken doğum riski yasadım kanamam oldu sancıyla birlikte hatta hastanede yattım doğumu zor bela durudurdular verdikleri ilaçlarda kalb,me hepten zarar verdi simdide gittikçe kötü oluyorum uyku falan yok bende kalbim sıkışıyor tıkanıyorum ölücek gibi hissediyorum kendimi dayanamıyorum artık bide 40 haftayı doldurursa yandım her gcen gün zorlasıyor gerci beimkinin sağı solu belli olmaz gelebilridde heran zaten yatıyoorum hep doktor istirahat verdi o yüzden yani

hmm anladım canım, bende öylesine sezeryan istiyorsun sandım..
ama kalbin için normal doğum sakıncalıysa doktorun kesın sezeryan der oyle dedı mı sana?..
Allah yardımcın olsun canım.. hepimizin..

hmm anladım canım, bende öylesine sezeryan istiyorsun sandım..
ama kalbin için normal doğum sakıncalıysa doktorun kesın sezeryan der oyle dedı mı sana?..
Allah yardımcın olsun canım.. hepimizin..

yok onunla bu konu hakkında konusmadık sakıncalı olurmu diye 38de pelvis kontrolü yapıcaktı ona göre karar verilcekti.buaraada ben 36 girdim normalde ama bilg.göre 35+6 gösteriyor çünkü benim ptesi günleri haftam geliyor sendede oluyor birkaç gün oynama?

canım sat a göre hesaplamak gerek..
son adet tarıhının ılk gunu nedır ? sat a göre baska ultrasona göre baska cıkabılıyor..
ama asıl baz alınan hesaplama sat tır.. benım sat a göre 21 eylül ama ultrasonda 19 dıye gösterıyor bazen. onda oynama olur..

:dance:merhaba arkadaşlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarhihoyyythihoyyyt
ben deryayı aradım annesiyle konuştum bebiş de derya da iyiymişŞeniz
bebeği emziriyormuş kendisiyle konuşamadım ama iyi haberini aldık en azından hemen size yazayım dedim...
darısı hepimizin başına arkadaşlarımmmmmmmmm:sm_cool:
allah hepimizi sağ salim kurtarsın .............

X