2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

:dance:merhaba arkadaşlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarhihoyyythihoyyyt
ben deryayı aradım annesiyle konuştum bebiş de derya da iyiymişŞeniz
bebeği emziriyormuş kendisiyle konuşamadım ama iyi haberini aldık en azından hemen size yazayım dedim...
darısı hepimizin başına arkadaşlarımmmmmmmmm:sm_cool:
allah hepimizi sağ salim kurtarsın .............

cok teşekkürler cnm haber verdiğin için
deryaya geçmiş olsun durusuna da allah uzun hayırlı sağlıklı ömürler vversin annesiyle babasıyla -arzu ne yaptı acaba
gercekten darısı hepimizin basınaa

Betül canım inşallah o müjdeyi d verirsin bize
akıllı kızsın seen geçersin sınavlarını da
Hayatta en önemli,en zor sınavı veriyoruz biz,dersler sınavlar vız geliiir...

Allaaaaaaaaaaaaaahhhhh

Darısı başımızaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile5

Ayy gülden cim Sağlıkla Hayırlısıyla kavuşursun inşallah bebişine... Allah ikinize de sağlık versin inşallahh..... Maşallahh oğluşunun da kilosu çok güzel..
:nazar::nazar:

merhaba güzeller güzeli anneler herkes iyimi biz hazırlık yapıyoruz evin içinde bi taraftanda geçmişi okuyorum

cansucum çok teşekkür ederim canım hepinizdende hayırlı haberler alırız inşallaha.s.

emelcim bebişinin hareketleri seni baya bi endişelendirmiş ama endişlenme aynı şeyleri yaşıyoruz hatta dr dün anlattım güldü bana ama bizimkinin yeri kalmadığı için canımı acıtıyor vuruyor uykudan uyandırıyor iteklerkende kendine dikkat et endişelenme :1hug:

deyadanda iyi haberler gelmiş hadi gözleri aydın darısı başımıza ebrucum bilgilendirdiğin için teşekkürler

wiski saol haber verdiğin için. Benim kızımın ismi de DURU olacak. Adaşı geldi, benim kızımda hayırlısı ile gelir inşallah.
Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar. İşyerindeyim bende ve koltukta oturamıyorum. Bacaklarım ağrıyo, sızlıyo ,karıncalanıyo... Karnım hep gerilip dalgalanıyo. Akşam da hiç uyuyamadım. Eve gidip yatmak istiyorum sadece ya....

selam hamişler nasılsınız bebişleriniz nasıl.....
iyisinizdir umarım..................

benim kız kardeşim geldi yardıma doğum temizliği yapacak bebeklerin hazırlıklarını yapacağız...............

Derya bebeğine süt veriyomuş ayyyyyyyyyyy çok heyecanlandim ben yaaaa ne güzel şimdi kucağinda bebişi.. Bende istiyorummmmmmmmmmm

ayy kızlarr yaaa bende istiyorum bananeeeeee..... senağlama
oğlumu özledim işteee... :çok üzgünüm: :dilcikar: deryaya çok gecmıs olsun Allah acısı varsa dındırsın yavrusunu bagıslasın ınsallahhh....

benim kız kardeşim geldi yardıma doğum temizliği yapacak bebeklerin hazırlıklarını yapacağız...............

kolay gelsin canım kendini fazla yorma sakın

arzunun teli bende yok arkadaşlar olsa onu da arardım...inşallah onlar da iyidir ne diyelim..
ben de iki gündür sıcaktan çok bunalıyorum hatta nete bile giremedim bunaltıdan..ağustos mahvetti bizi dimi kızlar..
ben de bebişin kıyafetlerinin hepsini hazırladım ..daha doğrusu babannesi ütüledi ben de yerleştirdim..gel artık NAZ ım diye bağırıyorum odasındaaaaa

KIZLARRRRRRR DERYA İLE KONUŞTUM:sm_cool: ÇOK DUYGULANDIM BEN YAAAAA. BEBİŞİ DERYA YA BENZİYOMUŞ YANİ ÇEVREDEKİLER ÖYLE SÖLÜYOMUŞ, SONRAA EPİDURAL OLMUŞŞ AĞRISI YOKMUŞ AMA YAVAŞ YAVAŞ BAŞLADI GİBİ DEDİ.. HEPİNİZE ÇOK SELAMI VARRRR. SENİ HERKES ÇOK MERAK EDİYOR DEDİM. HEPSİNE SELAM SÖYLE DARISI HEPİNİZİN BAŞINA ÇOK GÜZEL BİR ŞEY DEDİİİ:sm_cool::1hug:a.s.:nazar:

bende bayılıyorum bbayılıyorrrummm... senağlamasenağlama
ya ıyıkıde alısverıslerı tamamlamıs, gıyısılerını yıkayıp utulemısız..
suan yapmamıs olsak hıc yapacak halım yok kıcımı koydugum yerde kaldıramıyorum yaa bu sıcak mahvettı benı.. senağlama
derslerım benı beklıyorrr kım gececek bu derslerıı sınava 15 gun kaldıı.. :çok üzgünüm:
son bır haftadır artık kendımı ıyıce agırlasmıs hıssedıyorum Allah yardımcımız olsun kızlar..
nolur bana da dua edınn vereyım derslerı kus gıbı hafıflıcem yemın ederrrımmm.. :çok üzgünüm:
Allahııımmm duy sesıımı noluurrrr cok bunaldım cooookk... :çok üzgünüm:

Gulancım nasılsın, nasıl bebişler... Valla sende gene iki tane, nasıl geçiyo hamilelik. Normal mi sezeryan mi olacak. İkizlerde sezeryan oluyo galiba.. Bizim iş yerinde bi arkadaşın da ikizdi, erken sezeryan olarak doğum yaptı. SEnin nasıl diyor doktor?

Betülcüm inşallah veririsin sinavlarini stres yapma yaa huuuu allah büyük biraz da çaliş bak nasil veriyosun. çalişmani aksatma ama. Dualarimiz seninle

:dance:merhaba arkadaşlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarhihoyyythihoyyyt
ben deryayı aradım annesiyle konuştum bebiş de derya da iyiymişŞeniz
bebeği emziriyormuş kendisiyle konuşamadım ama iyi haberini aldık en azından hemen size yazayım dedim...
darısı hepimizin başına arkadaşlarımmmmmmmmm:sm_cool:
allah hepimizi sağ salim kurtarsın .............

Merhaba canımm

Ne güzel bir haberrrr !!! hihoyyythihoyyyt Allah ikisine de sağlıklı mutlu sevgi dolu bir ömür nasip etsin inşallahhhh

İnşallah Arzu da iyidir.. O da bebişini emziriyordur

X