2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın güzel annelerr
deryacım şuan ameliyatta olabilir dimi?
arzuma ve deryama dua ediyorum dünden beri
iyişallah iyi haberlerini alırız bugün
peki kimden alıcaz haber?yani görüştükleri birisi varmı burda acaba?

bende merak ettim şimdi sahi kim haber verebilecek bizee telefonları da yok bizdeeee

merhaba güzel anneler
şimdi dr geliyorum ogluşum iyi 3kilo200gr olmuş bu pazartesi günü sezeryana gün verdi şimdiden heycanladım 25 agustoıs ogluşuma kavuşuyorum çok heycanlıyım ve şaşkın dr kilosu 3 kilo 200 gr gösteriyor ama daha büyük kıpırdayacak yeri kalmamış dedi bizim sıpa durmadığı için agırlıgı net alamadı ama gayet iyiymiş hepinizede hayırlı haberler diliyorum

Ayy gülden cim Sağlıkla Hayırlısıyla kavuşursun inşallah bebişine... Allah ikinize de sağlık versin inşallahh..... Maşallahh oğluşunun da kilosu çok güzel..
:nazar::nazar:

çok kötü bir gece geçirdim kızlarr
feci gaz sancım vardı,kızımda kasılıp durdu, resmen sancıdan 4 kere kalkmak zorunda kaldım
kabus gibi bir geceydi
en son saat 5 de uyandım sonrada uyuyamadım maalesef
gözlerim kapandı kapanacak ama benim yaramaz kızım içerde ne yapıyorsa karnımı yamultup duruyo resmen,bir otarafa vuruyor bir diğer tarafa:)))
amann o iyi olsunda ben yamulmaya razıyım,yamulttu yamutacağı kadarya neyse:)))

son zamanları yaşıyoruz ya canım sancılar olucak böle mecbur katlancaz bebişerimizde esneme hareketleri yapıyor doğuma hazırlık antrenmanı yaniii sırnaşık şey yalancı sancılar falan derken inşallah sağ salim doğuracazzz

günaydın hepinize arkadaşlar..güzel bir gün olsun ..

derya ve arzunun inşAllah
güzel haberlerini alırız...Rabbim yardımcıları olsun sağlıcakla bebişleriyle güle oynaya yuvalarına dönsünler inşAllah..

benmide midem çok kötü 3-4 gündür yine yanmalar hat safhada bebeişimde çok hareketliydi ama dün den beri az hareket ediyor hafif dönmeler vurmalar halinde yoruldumu sıkışıkmı martık anlamadım bu gün 4 boyutluya gireceğim saat 2,30 da heyecandan ölücem her haliyle net görücem bebişimi ilk defa karartılardan bişii anlamıyordum dr bakarkennn cd de alcammm ay hareketlerini görcemmm falan düşündükçe saat geçmez bana artıkkk

günaydın
günaydın
günaydınnn

Umarım herkes iyidir.....

Cyıldız ve derya ya Allah sağlıkla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallahh... :Saruboceq:
Bol bol sütleri olsun hemen gelsin ki minik kuşlar hemen annişlerini emebilsinler inşallahh :Saruboceq:

Allah ağrılarını tez zamanda dindirsin inşallahhh :Saruboceq:

Bu arada bende son kutuya terfi etmişim.... Benim de cumartesi Nst den sonra sezeryan için günüm belli olacak sanırım... Allah hepimize hayırlısını nasip etsin inşalahhh

herkese merhaba uzun zaman sonra girebildim nete arkadaşlar, merak edenler olmuş herkese çok teşekkür ederim ilginiz için,
onur doğumunun 6. günü küvezden çıktı çok şükür emiyor sütüm de geldi yalnız sağ ayağında sorun var sağ ayağı içe basıyor şu anda, hastaneden çıktığından beri doktorlarda koşturuyoruz kilosu da az olduğu için biraz zor oluyor...
doğum yapan arkadaş var mı acaba merak ettim ben de sizi?

maşallahh canım Onur beyimiz hastaneden çıkmış annesinin kollarında... Sütün de gelmiş.. İnşallah annesinin sevgisi ve sütü yarayacak ve daha güçlü bir erkek olacak.gamyoncuiremsu

son zamanları yaşıyoruz ya canım sancılar olucak böle mecbur katlancaz bebişerimizde esneme hareketleri yapıyor doğuma hazırlık antrenmanı yaniii sırnaşık şey yalancı sancılar falan derken inşallah sağ salim doğuracazzz

valla biran evvel hayırlısıyla bitse şu kalan günlerde kavuşsak yavrularımıza
bir taraftan sıcaklar bir taraftan ağırlık birde şimdi kaşıntı başladı bende
off offf valla hiç kolay iş değilmiş bu iş:)))

günaydın
günaydın
günaydınnn

Umarım herkes iyidir.....

Cyıldız ve derya ya Allah sağlıkla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallahh... :Saruboceq:
Bol bol sütleri olsun hemen gelsin ki minik kuşlar hemen annişlerini emebilsinler inşallahh :Saruboceq:

Allah ağrılarını tez zamanda dindirsin inşallahhh :Saruboceq:

Bu arada bende son kutuya terfi etmişim.... Benim de cumartesi Nst den sonra sezeryan için günüm belli olacak sanırım... Allah hepimize hayırlısını nasip etsin inşalahhh

günaydın cansuu..sen normal istiyordun neden sezeryana karar verildi bebiş mi ters duruyor ? :CüvCüv:

sen benden once doguracaksın sanırsam cnm bana 27 eylulde alarm dedı ama bende o tarıhlerde orada olabılırım belkı senıde zıyarete gelırım kıss:))))

sen tam tarıhını yazarsın ona gore gelebılırım senın bebişi gormeye ve tabıkıde senı gormeye arkadasımmm:1hug: ben kısmetse normal ıstıyorum tabı son anda degısırse bılmem tabıkı, benım doktorumun b.çekmecede muayenesı var sevcan hnm SEVCAN BAŞARAN ona gıdıyorum oda bana b.çekmece kolon hastanesı veya avcılar hospıtal dedı ama kolonu cok tavsıye etmedı cok temızde degıl zaten o nedenle avcıları sectık dogumuma o gırecek ama kesın nıl hanımı tanıyordur cnm
sen bı bak hastaneye bılgı verırsın banada sonra ordada bulusuruz kıs senle dogurmadan gobişleri tokuştururuz:roflol::sm_cool::teytey::1hug:

Selam kızlar, gününüz aydın olsun..
Deryacım sezeryandan çıkmışmıdır acaba? Hatta cyıldız da yeni giriyor olması gerek.. Ayyy Allah hayırlısı ile kurtarsın, ne güzel bebeklerine kavuşuyorlar... Nazar değmesin.
Haber alan varsa yazsın hemen. Çok merak ediyom.
Bu arada serencim akşam işten acele ile çıktım bi daha yazamadım sana. Eşimin amcasının kızı 10 gün önce B.Çekmece kolan'da normal doğum yaptı. Silivride özel yerine gidiyodu doktorun, kolan ile anlaşmalı diye oraya gittiler. Fakat tavanları çok basık bi hastaneydi. Ben pek beğenmedim. Arada ufacık bi hastane idi. Avcılar Hospital daha iyi. Doğumhaneyi falan yeniledik, yeni doğan ünitmiz falan var dediler.O yüzden Avcıları tavsiye ederim.
Bide eşimin akrabası sancısı var diye gidiyo akşam 10'da , doktorla konuşuyo sıklaşınca haber verin diye, orada bi ebe varmış daha var daha var diyomuş.SAbah 5.30'da arayın doktoru diyolarmış ebe yine daha var diyomuş. Kız yatakta doğurmuş , doktor da sonradan gelmiş dolayısı ile. Doktoru için oraya gitti ama doktor yetişememiş haber vermedikleri için. Sonrada o ebeyi işten çıkarmışlar. Çok sinir olmuştu ama hele eşi falan bi görsen. Ağlıyomuş kız sancıdan, senin sancın yok daha diyomuş .
Hayırlısı ile hayırlı insanlarla karşılaşarak hepimiz atlatırız inşallah..

yok canım bebek doğru duruyor yerimsenibenama son kontrollerde hep suyum biraz az çıktı.. Doktor da bu yüzden sezeryan daha iyi dedi..

hımm..evet canım su az olunca, normal çok zor demişti benim dr.da..hayırlısı olsun .. sağlıkla kurtuluruz hepimiz inşAllah... :teselli:

günaydın...

bende bugün doktora gidicem... dün gece tam plesantamın olduğu yere sancı girdi ters bir hareket yaptım yani aslında yapmadım sadece hızla eğildim ve orası çok acıdı...Merak ediyorum inşallah iyidir plesentam :)

deryacım ve arzucum dualarım sizinleeee annelik duygusunu en güzel ve anlamlı şekilde hissedersiniz inşallah. inşallah fazla ağrınız olmazzzzz a.s. sizi çok merak ediyorum allah yardımcınız olur inaşşallahhh:nazar:a.s. kızlar derya da benim cep telefonum var haber gelirse sizi bilgilendiririm.:teytey:

günaydın...

bende bugün doktora gidicem... dün gece tam plesantamın olduğu yere sancı girdi ters bir hareket yaptım yani aslında yapmadım sadece hızla eğildim ve orası çok acıdı...Merak ediyorum inşallah iyidir plesentam :)

aaaaaaa:uhm: plesantanın tam olarak nerde olduğunu nerden biliyosun ya huuuu:uhm:

herkese günaydın kızlar..herkes ıyıdır umarım..a.s.
bugun buyuk gun demı derya ıle arzu bebıslerını kucagına alıcak hayırlısıyla...ay cok heyecanlı yaa..
hatta bence derya kucagına almıstır durusunu:))cunku 9 da gırecekmıs.1.5 saat gectı...

benım bugun cok moralım bozuk kızlar..bızım bılgısayarın sarj aletı bozulmustu garantısı oldugu ıcın ıstanbula gondermıstık..1 hafta kaldı sarj aletı gerı gondermısler neymıs efendım servıs yokmus..esımde delırdı bır maıl dosedı mahkemeye vercem dıye hemen aramıslar...bılgısayarıda gonderın sarj aletının o bılgısayara aıt oldugunu nasıl anlıcaz yoksa sorun yok demısler!!nasıl delırdım gıcıklıgına yapıyorlar bozuk olan sarj aletı..
anlıyacagınız bugun 4 ten sonra bılgısayarım gıdıyor:çok üzgünüm:belkı gıcıklıgına haftalarca gondermezler...tek eglencem burası.hava sıcak dısarı cıkamıyorum..bır yere gıdemıyorum..sımdı burdanda uzak kalıcam..elınden oyuncagı alınmıs cocuk gıbı oldum valla:çok üzgünüm:

yaa kızlar herkes bebeğinin ne kadar çok hareketli olduğunu karnını yamulttuğunu falan yazıyor benimki öyle deli gibi hareket etmiyor böyle ara ara yavaş yavaş hareket ediyor. bir tuhaflıkmı vra yaaaa

herkese günaydın kızlar..herkes ıyıdır umarım..a.s.
bugun buyuk gun demı derya ıle arzu bebıslerını kucagına alıcak hayırlısıyla...ay cok heyecanlı yaa..
hatta bence derya kucagına almıstır durusunu:))cunku 9 da gırecekmıs.1.5 saat gectı...

benım bugun cok moralım bozuk kızlar..bızım bılgısayarın sarj aletı bozulmustu garantısı oldugu ıcın ıstanbula gondermıstık..1 hafta kaldı sarj aletı gerı gondermısler neymıs efendım servıs yokmus..esımde delırdı bır maıl dosedı mahkemeye vercem dıye hemen aramıslar...bılgısayarıda gonderın sarj aletının o bılgısayara aıt oldugunu nasıl anlıcaz yoksa sorun yok demısler!!nasıl delırdım gıcıklıgına yapıyorlar bozuk olan sarj aletı..
anlıyacagınız bugun 4 ten sonra bılgısayarım gıdıyor:çok üzgünüm:belkı gıcıklıgına haftalarca gondermezler...tek eglencem burası.hava sıcak dısarı cıkamıyorum..bır yere gıdemıyorum..sımdı burdanda uzak kalıcam..elınden oyuncagı alınmıs cocuk gıbı oldum valla:çok üzgünüm:

ya ne alakası varmış bilgisayarla şarjz aletinin anlayamadım ben. bence bilgisayarınızı göndermeyin. kaydirigubbakcemile

ya ne alakası varmış bilgisayarla şarjz aletinin anlayamadım ben. bence bilgisayarınızı göndermeyin. kaydirigubbakcemile

evet aytencı aynı seyı bende soyledım neymıs efendım bılgısyarın ıcınde bır kod numarası varmıs sarj aletı ıle eşleşmesi lazımmıs..garantı kapsamında olması ıcın..
ıste gıcıklıgına yapıyorlar..garantısı oldugu ıcınde 15 20 gun gondermezler sımdı:çok üzgünüm:

X