2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

herkese merhaba uzun zaman sonra girebildim nete arkadaşlar, merak edenler olmuş herkese çok teşekkür ederim ilginiz için,
onur doğumunun 6. günü küvezden çıktı çok şükür emiyor sütüm de geldi yalnız sağ ayağında sorun var sağ ayağı içe basıyor şu anda, hastaneden çıktığından beri doktorlarda koşturuyoruz kilosu da az olduğu için biraz zor oluyor...
doğum yapan arkadaş var mı acaba merak ettim ben de sizi?

herkese merhaba uzun zaman sonra girebildim nete arkadaşlar, merak edenler olmuş herkese çok teşekkür ederim ilginiz için,
onur doğumunun 6. günü küvezden çıktı çok şükür emiyor sütüm de geldi yalnız sağ ayağında sorun var sağ ayağı içe basıyor şu anda, hastaneden çıktığından beri doktorlarda koşturuyoruz kilosu da az olduğu için biraz zor oluyor...

yeniden hoşgeldin canım aramıza
onur bey kaç hafta erken geldi canım?
iyişallah herşey biran önce normale döner
ee sen artık en tecrübeli annemizsin:))
ALLAHIM ANALI BABALI SAĞLIKLA MUTLULUKLA BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İYİŞALLAHHH:nazar:

hoşbulduk canım onur şuan uyuyor biraz rahatım onurun ne kadar erken geldiğini tam olarak bilemiyorum bebeğimiz planlı olmadığından sat ımı bilmiyordum ama ultrasonda 38. haftadaydı

hoşbulduk canım onur şuan uyuyor biraz rahatım onurun ne kadar erken geldiğini tam olarak bilemiyorum bebeğimiz planlı olmadığından sat ımı bilmiyordum ama ultrasonda 38. haftadaydı

erken sayılmaz o zaman canımcım,sezeryanlar zaten ya 38 ya 39 haftada alınıyor.
Allah bağışlasın oğluşunu canımm
:nazar:

Kızlar bende havuzdan geldim..O kadar rahatlatıyoki yüzmek sormayın..hiç kasmadım valla.bütün yaz ya denizdeyim yada havuzda.

canım havuza gırmene doktor ızın verıyormu??bana denıze bıle temızse gır dedı..bende cok ıstıyorum gırmek ama korkudan gıremıyorum:uhm:

hosgeldın canım bebısın cıkmıs hastaneden cok sevındım masallah allah saglık sıhat versın ınsallah:nazar:
sutun gelmıs hıc korkma artık kucuk ama hemen tombıs olur onurcuk:)
sende ıyısındır umarım saglıgın yerındedır..sag ayagındakı sorun nasıl oluyor??gecıcı bırseydır muhtemelen...

benim doğumum sata göre 15 eylül ama sezeryan olursa 5 ind e alırız demişti dr ama son durumu konuşmadık daha sanırım 1 veya 2 hafta önce alınıyo sezeryan olunca

kızlar ben sıcaklardan bayılıcak gıbıyım yaa bana bır cozum noluurrr..... senağlamasenağlama

kızlar ben sıcaklardan bayılıcak gıbıyım yaa bana bır cozum noluurrr..... senağlamasenağlama

Ben napıyımarkadaşlar.43 derece sıcaklık vardı bugün.ve tüm kapı pencere açık olmasına rağmen perde oynamıyo.Bu gidişle ben oynatıcam sanırım.laelaelaelaelaeÇözümü olan varsa bana da söylesin noluuur.kafamçokkarıştı

İyi akşamlaaarrrra.s.
herkes için herşey yolundadır umarım...
Benim bir sorum var SATa göre benim doğum tarihim 15 eylül görünüyor
doktorum da 20. haftalara yapıtğı muayenede öyle demişti,ben hiç kaç hafta oluyor diye hesaplamamıştım.ama geçen hafta gittiğim muayenede bişey demedi,normal doğum bekleniyor dedi ve 8 eylüle randevu verdi.şu anda ben 36+1 im ve geneldee 39.haftada doğum yapılıyormuş normal doğumda kimi duysam öyle diyor.:kahve:
ama 15 eylülde ben tam 40+1 oluyorum yani 41. haftada mı doğum yapacağım ben??:uhm:
sizde durumlar nasıl?Ne diyorsunuz?fisfisfis

bu yazı bılseydım bastan klıma ısıne gırerdık esımle ama gec kaldık artık..
ama seneye affetmem klıma sarttt..... kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

bu yazı bılseydım bastan klıma ısıne gırerdık esımle ama gec kaldık artık..
ama seneye affetmem klıma sarttt..... kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

iyi akşamlar kızlar
bizde klima var ama salonda yatarkende vantiratörü açyorum ama serinliyemiyorumlaelaelaelaelae

yaaa bizde de klima var da
niye kimse soruma cevap yazmamış
en azından bir fikir yürütün bariii lütfeeen..

yaaa bizde de klima var da
niye kimse soruma cevap yazmamış
en azından bir fikir yürütün bariii lütfeeen..

ben şu hafta işini hiç anlamıyorum :1no2:
her dr gidişimde sata göre şu haftadasın bebeğe göre şu haftadasın eeee ben ne zaman doğuracam diyorum bebeğe göre mi sata göre mi belli olmaz diyo dr(bebişim 3 hafta önden gidiyo)laelaelaelaelae:bbo:kafamçokkarıştı

Meltem ben de anlamıyorum hiçç
sata göreyse eğer ben 41 haftalık doğum yapacam

ay fil gibi nerdeyse,:roflol:sanmıyorum ya ben 39. haftamda bekliyorum.

Gül canım şu sat işini bende anlamıyorum dr.um her gidişimde haftamı önde söylüyor ama normal doğum tarihin 27 eylül diyor ben anlayamıyorum zaten takvimimde dr.un haftasına göre ilerliyo ben 8 inde gidicem o zaman belli olucak doğum tarihi bakalım bu sefer ne diyecek

yani gülşah sata göre mi 27 eylül???

sen 27 eylülde kaç haftalık oluyorsun?

Sata göre 27 eylül canım 40 haftalık oluyorum sanırım ama şimdi dr.haftamı önden söylüyo 27 eylüldede 40 haftayı geçmiş oluyorum hatta geçen gidişimde 30 uda olabilir dedi ben anlamıyorum cidden işte 8 inde çağırdı geri doğumu konuşalım diye bakarsın bu seferde ekim dermiş:))

X