2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

serencim benim arkadaşım yeni doğum yaptı avcılar hospitalde çok memnun kalmıştı inşallah sizde memnun kalırsınızhihoyyyt

Doktorun kim serencim? Ben nil hanıma gidiyorum, çok da yoğun bi kadın. Zaten kime baksan Nil hanıma gidiyo. Aksi bi durum olursa tavsiye derim canım.
5.katta doğumhane var, tam karşısında da odalar var. İlk odaya gözüm takıldı ufaktı, bi koltuk vardı , o açılıyomuş galiba yanında yakının olursa.Çok inceleyemedim. Bu cuma akşamı gideceğim yine bende iyice bakmayı düşünüyom o zaman. Sevindim orada olmana ya...
Bakarsın beraber oluruz aynı zamana denk geliriz.. Temiz bi hastaneye benziyo şimdilik. Ama benim doktor çok dolu, Bende cennete Doğana gidiyodum ama şu SSK anlaşmaları falan yüzünden oraya geçtik.
İki oldu Nil hanıma gidiyorum, randevu alıyosun ama çok hastası var bayağı bekliyosun. Hele 08.08.08'de saat 1'de randevu almıştım en fazla 1-2 saat beklersin dediler akşam vakti tekrar geldik biraz bekleyip saat 7'de anca muayene olduk.
Sen normal mi olacaksın yoksa sezeryan mi? Benim başı yukarıda olduğu için sezeryan gözüküyor. 9-12 eylül arası olabilir dedi. Eylül başı yine konuşuruz dedi.

canım ben en geç onda hastanede olacagım artık 11 gibi olur herhalde.

görüştüğüm kimse yok canım.bi deryanın telefonu var bende o da yarın doğuracak zaten.mecburen biraz bekleyeceksiniz.

sağol canım...ben de ayten,ebru ve aslı nın telleri var mesaj atabilirim inşalalh onlara....

bugünkü duygu durumu da doğum kadar ilginçmiş aslında kızlar...karnmda sıcaktan isilik oldu...duş aldım..şimdi çıplak oturdum karnmı seyrediyorum...kzıı kıpır kıpır...karnımı yamultup duruyor....ittiriyor resmen ağa doğru...sanki dayanamıyorum artık çıkar beni diyor :))) yarın karnım böyle olmayacak...hareket eden kızım karnımda olayacak..inşalalh kucağımda olacak...bu kocaman halim olmayacak tekrar ..kısmet ikiciyi düşünürsen o zaman olacak ....alışmışım aslında bu halime...çok garip geliyor yarın karnımın küçüleceği miniğimin dışarıya çıkacağı düşüncesi...acaba özleyecek miyim onu karnımdaki haeketlerini....sanki vedalaşma gibi...duygusal birşy bu da....

sen benden once doguracaksın sanırsam cnm bana 27 eylulde alarm dedı ama bende o tarıhlerde orada olabılırım belkı senıde zıyarete gelırım kıss:))))

sen tam tarıhını yazarsın ona gore gelebılırım senın bebişi gormeye ve tabıkıde senı gormeye arkadasımmm:1hug: ben kısmetse normal ıstıyorum tabı son anda degısırse bılmem tabıkı, benım doktorumun b.çekmecede muayenesı var sevcan hnm SEVCAN BAŞARAN ona gıdıyorum oda bana b.çekmece kolon hastanesı veya avcılar hospıtal dedı ama kolonu cok tavsıye etmedı cok temızde degıl zaten o nedenle avcıları sectık dogumuma o gırecek ama kesın nıl hanımı tanıyordur cnm
sen bı bak hastaneye bılgı verırsın banada sonra ordada bulusuruz kıs senle dogurmadan gobişleri tokuştururuz:roflol::sm_cool::teytey::1hug:

cyıldız ve derya;
Allah kolay doğumlar nasip etsın ınsallah bebişlerinizle sağsalim kurtulur kucağınıza alırsınız.
haberlerinizi bekliyoruz......:CüvCüv:

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: dur kıs yazma ole içim bi tuhaf oldu yawwww

onu kucagına al bak nasılda mutlu olacaksın oh aldım kucagıma seni bıcırık dıyeceksınnn hayırlısıyla
:lepi:

ben hacışakir granül sabun ve bingo soft yumuşatıcı ile yıkadım...mis gibi ve yumuşacık oldu..

hihoyyytcanım bende aynı markaları aldım ama daha yıkıyamadım.........
inş.bu hafta sonu yıkıyacağım........kaydirigubbakcemile...

Kızlar eşim polis memuru.Alanyada Özel hastanede sezeryanla doğum yapıcam.hastanenin emekli sandığıyla anlaşması var.Ve 1 gece yatakla birlikte herşey dahil 680 ytl.Sezaryan paketi

canım benimde eşim polis memuru manisa da görev yapıyoruz...........
salihli ilçesinde özel can hastanesi var anlaşmalı sürekli oraya gidiyorum sezeryan parası 250 ytl.alıyormuş........hihoyyyt.......

kızlar ben hamile kaldığımdan bu yana ne boyadım nede kestürdim saçımı çok uzadı......
doğumdan sonra 40 çıkınca kısacık kestireceğim rahat olur yıkaması düşünün 2 oğluşumla nasıl bakarım saçlarıma............

hamileyken kestirilmez boyatılmaz anladık lohusaykende mi yapılmıyor bunlar yaa :))
boyatılacak gün süt sağıp dipfrize atılsa 2 gün o kullanılsa olmaz mı? O kadar önemli değil tabi..allah bebeklerimize sağlık versin yeterki...hihoyyyt

ay nedenmiş o??...............

:dance: bak şimcik şekerim sen doguracan 40 günde bebişini kıskanıp sende altına bez bağlayacaaannn:roflol: ee neden cunku 40 gün kanaman olacak yani 40 gün olmasada damla damla kan gelecek
yavriiiii abdestsiz sac boyanırmı heeeeeeeeeeeee:mymeka:

abdestsiz sac boyanmaz ve zaten o boyada sacı tutmaaaazzz yaaa işte o nedenle dogumdan sonra sacını 40 gun boyayamıcaaannnnnn:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…