2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

merhaba arkadaşlar. bende eylül annesiyim.doktorum bana 18 eylül dedi şuanda 36 haftalık oğlum ama ben hiç sanmıyorum bizizm yaramazın o tarihi bekliyeceğine:KK70: 34 haftalıkkken geliyordu zor tuttular.

bugünkü duygu durumu da doğum kadar ilginçmiş aslında kızlar...karnmda sıcaktan isilik oldu...duş aldım..şimdi çıplak oturdum karnmı seyrediyorum...kzıı kıpır kıpır...karnımı yamultup duruyor....ittiriyor resmen ağa doğru...sanki dayanamıyorum artık çıkar beni diyor :))) yarın karnım böyle olmayacak...hareket eden kızım karnımda olayacak..inşalalh kucağımda olacak...bu kocaman halim olmayacak tekrar ..kısmet ikiciyi düşünürsen o zaman olacak ....alışmışım aslında bu halime...çok garip geliyor yarın karnımın küçüleceği miniğimin dışarıya çıkacağı düşüncesi...acaba özleyecek miyim onu karnımdaki haeketlerini....sanki vedalaşma gibi...duygusal birşy bu da....

AYYY DUYGULANDIRDIN BENİ YAAA,senağlama YERİM BEN SENİ KIYAMAM, AMA EMİNİM KUCAĞINA ALINCA İYİKİ YAPMIŞIM DİYCEKSİN KARNINDA BOŞLUK OLACAK AMA BU BENCE HERŞEYE DEĞER DİYECEKSİN. ALLAH SAĞLIK HUZUR VE MUTLULUK VERSİN YETERKİ AMİNNNN:1hug:a.s.:nazar:

kızlar bide sezeryana giderken oje çıkartılıyor di mi? annem ameliyat olduğunda çıkarmışlar hemşireler...bilgisi olan var mı?

bende kafayı bunlarla bozdum bu ara hadi hayırlısı :)))

kızlar bide sezeryana giderken oje çıkartılıyor di mi? annem ameliyat olduğunda çıkarmışlar hemşireler...bilgisi olan var mı?

bende kafayı bunlarla bozdum bu ara hadi hayırlısı :)))

:1shok: onuda ılk duydum valla
gercı hanı banyo yapıp abdest alınıyor ya ojelı abdest alınmaz dıye demıstır
aman sende dustan sonra sür gitsin:)))))))))))))))))):CüvCüv:kaydirigubbakcemile2

cyıldız ve derya allah hayırlı doğumlar nasip etsin.sağlıkla yavrularınızı kucaınıza almayı nasip etsin.

benim doğuma yönelik hiç bir belirtim yok, aylarca sancı çektim şimdi de durdu :))
daha bebek legen kemiğine inmedi heralde çünkü aşağı doğru baskı falan hissetmiyorum...

Sizler?

:1shok: onuda ılk duydum valla
gercı hanı banyo yapıp abdest alınıyor ya ojelı abdest alınmaz dıye demıstır
aman sende dustan sonra sür gitsin:)))))))))))))))))):CüvCüv:kaydirigubbakcemile2

yok be anam abdestle alakası yok,kaydirigubbakcemile5 ameliyat esnasında tırnakların morarırsa görülemez diye silmişler ojeleri, tıbbi bir durum yanniiii:lepi:

ya benim o kısmımda ağrı oluyor yürürken falan yatakta dönerken bile zoranıyorum.bide ağrılarım oluyor kasılmayla birlilkte bide sanıırm doğum kanalına girdi cünkü kasığımdan bira aşşağıda hareket ediyor ve şiş duruyor orası zaten benim 34.cü haftada erken doğum riskim başladı kanamam oldu sancılarım baslamıstı hastaneye yatırdılar durdurmaya calıstılar.simdie böyle bekliyorum heran gelebilir cünkü ilaçalrı bıraktırdılar kalbime zarar veriyor artık diye bende heran tetikteyim

ya benim o kısmımda ağrı oluyor yürürken falan yatakta dönerken bile zoranıyorum.bide ağrılarım oluyor kasılmayla birlilkte bide sanıırm doğum kanalına girdi cünkü kasığımdan bira aşşağıda hareket ediyor ve şiş duruyor orası zaten benim 34.cü haftada erken doğum riskim başladı kanamam oldu sancılarım baslamıstı hastaneye yatırdılar durdurmaya calıstılar.simdie böyle bekliyorum heran gelebilir cünkü ilaçalrı bıraktırdılar kalbime zarar veriyor artık diye bende heran tetikteyim

Bak 36 olmuşsun bile, ne güzel 34. haftada doğumu durdurabilmeleri de büyük başarı, şimdi bile doğsa bebeğin yaşar ve hemenyanına getirilir Allahın izniyle...:CüvCüv:

Bak 36 olmuşsun bile, ne güzel 34. haftada doğumu durdurabilmeleri de büyük başarı, şimdi bile doğsa bebeğin yaşar ve hemenyanına getirilir Allahın izniyle...:CüvCüv:

evet zaten okdr korkmuyorum.ciğer gelişimi için hemen ilaçta yaptılr eğer doğarsa zorluk cekmesin diye.ama kendimde pek iyi hissetmediğim için 40 haftaya kdr beklemez gibi geliyor zaten herkes doldurmıuyr 40 haftayı.senin kaçıncı haftan?

slm kızlar...
deryacım arzucum allah bır avazda kurtarsın ınsallah.hayırlı dogumlar dılıyorum..guzel haberlerle gelın ınsallah...

sedacım bende senın gıbı suankı saclarımdan o kadar sıkıldımkı dogumdan hemen sonra rofle yaptırmayı planlıyorum ınsallah:)))
bu arada ben sezeryana gıderken manıkur pedıkur yaptırıp fon cektırıp gıtmeyı planlıyorum..ve french oje surmeyı dusunuyorum:))))

Ay kızlar şu saç boyama işini o kadar özledimki benki bu güne kadar her rengi denemiş bi kişilik olarak acaip özledim bian önce eski kiloma kavuşup güzelce saçımı boyamayı makyajımı yapmayı çok istiyorum,inşallah bebişlerden fırsat bulabiliriz ama annem gitmeden heralde ona bırakıp kuaföre gidicem uzun zamandır istediğim bi renk vardı onu yaptırmayı istiyorum tabi kanamanında bitmesi gerekli bi geçse şu zaman ve havalar bian önce serinlesede derin bi nefes alsam:KK43:(

Galiba eylül annelerinin çoğunluğu sezeryan oluyo ben normal istiyorum ama son kontrolde belli olacak bakalım,eşim tutturmuş sezeryan ol sen çok heyecanlısın diye asıl kendi benden daha heyecanlı o kendine güvenemiyo bence ama dr.um bana bırakırsa normal dicem tabi son anda bi aksilik çıkmazsa hepimiz için en iyisi olsun umarım

Ay kızlar şu saç boyama işini o kadar özledimki benki bu güne kadar her rengi denemiş bi kişilik olarak acaip özledim bian önce eski kiloma kavuşup güzelce saçımı boyamayı makyajımı yapmayı çok istiyorum,inşallah bebişlerden fırsat bulabiliriz ama annem gitmeden heralde ona bırakıp kuaföre gidicem uzun zamandır istediğim bi renk vardı onu yaptırmayı istiyorum tabi kanamanında bitmesi gerekli bi geçse şu zaman ve havalar bian önce serinlesede derin bi nefes alsam:KK43:(

ay canım aynen bende senın gıbı sacımı her renk boyadım tam bır kokostum hamıle kalmadan once:roflol:ama sımdıkı halıme ben bıle hayret edıyorum..makyaj yapayım fon cektıreyım kıyafetıme gore oje sureyım bayılırdım..sımdı zaten sısko bır patates oldugum ıcın ne gıysem yakısmıyor zaten sacta boyanmıyor:çok üzgünüm:hava sıcak ne fon ne makyaj..bazen ozenıyorum salma kendını dıyorum makyaj yapıyorum ama kendım begenmıyorum kendımı...
yanı anlıyacagın gel tezkere gel...

ay canım aynen bende senın gıbı sacımı her renk boyadım tam bır kokostum hamıle kalmadan once:roflol:ama sımdıkı halıme ben bıle hayret edıyorum..makyaj yapayım fon cektıreyım kıyafetıme gore oje sureyım bayılırdım..sımdı zaten sısko bır patates oldugum ıcın ne gıysem yakısmıyor zaten sacta boyanmıyor:çok üzgünüm:hava sıcak ne fon ne makyaj..bazen ozenıyorum salma kendını dıyorum makyaj yapıyorum ama kendım begenmıyorum kendımı...
yanı anlıyacagın gel tezkere gel...

Aynen duygu ya kız ne kadar süsülenirdim öyle bi dışarı çıkmam kaç saatimi alırdı aynanın karşısında,saçlarımı en geç 3 haftada bir boyatırdım filan şimdi o hallerimi çok arıyorum aynen dediğin gibi bende çok hantallaştım,şişkolaştım kendimi bu halimle hiç beğenmez oldum zaten aylardırda aynı şeyleri giyiyorum bayılıcam artık neyse valla çocukta yapıcam makyajdasırnaşık şey,merak etme sen duygucum herşeyin üstesinden gelicez eski kilomuzada kavuşucaz ben umutluyum yani:kahve:

merhaba güzel anneler
şimdi dr geliyorum ogluşum iyi 3kilo200gr olmuş bu pazartesi günü sezeryana gün verdi şimdiden heycanladım 25 agustoıs ogluşuma kavuşuyorum çok heycanlıyım ve şaşkın dr kilosu 3 kilo 200 gr gösteriyor ama daha büyük kıpırdayacak yeri kalmamış dedi bizim sıpa durmadığı için agırlıgı net alamadı ama gayet iyiymiş hepinizede hayırlı haberler diliyorum

X