2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar merhaba hepınızeee

umarım hepınız iisinizdir gecmişi okuyamadım allah herkeze sabır ve saglık versiinnn

ben bişey sorucam özeliklede muhasebeci arkadaşlarıma:))))

şimdi ben zorunlu işten ayrılıyorum yaa,
yani hamiş olmasam işten ayrılmaya niyetim yok
ve ben 3,5 senedır aynı iş yerınde calısıyorum
işten ayrılırken tazminat vermesi gerekmi sizce
sonucta 3,5 senemi vermişim hizmetimin karsılıgını almam gerek değilmi:uhm:
sizce patronum o parayı verirmi yani benim hakkım mı???:uhm:

ay 32. hafta rapor sorularım bıttı sıra geldı tazmınat sorusuna:roflol::roflol:

benim bildiğim yasalar değişmediyse...kendi isteğinle de ayrılsan...evlilik ve çocuk durumunda kıdem tazminatı alabiliyırsun....ben 2004 yılında vlilik dolyısıyla istifa ettim bunu dilekçemde belirtim...(1 yıl içinde o hak vardı) kıdem tazminatı aldım....ihbar alamadım ama...

benim bildiğim yasalar değişmediyse...kendi isteğinle de ayrılsan...evlilik ve çocuk durumunda kıdem tazminatı alabiliyırsun....ben 2004 yılında vlilik dolyısıyla istifa ettim bunu dilekçemde belirtim...(1 yıl içinde o hak vardı) kıdem tazminatı aldım....ihbar alamadım ama...

onu bılıyorum cnm evlılıklerde 1 sene ıcınde ıstıfa edıp dılekce verırsen evet kıdem tazmınatı alabılıyorsun..
ama gebelık ve askerlıkte zorunlu ayrıldıgından dolayı maaşının toplamını vermelerı lazım dıye duydum yanı 3,5 senelık calısıyorum ya 3,5 senede 1 maaş olarak hesaplanıp bana verılmesı gerek cunku hamile olmasam ayrılmayacaktım
gecen sene yıgenı askere gıdecegı ıcın zorunlu ayrılmıstı ona tazmınatını verdı
acaba banada verırmıkı dersın:uhm:

onu bılıyorum cnm evlılıklerde 1 sene ıcınde ıstıfa edıp dılekce verırsen evet kıdem tazmınatı alabılıyorsun..
ama gebelık ve askerlıkte zorunlu ayrıldıgından dolayı maaşının toplamını vermelerı lazım dıye duydum yanı 3,5 senelık calısıyorum ya 3,5 senede 1 maaş olarak hesaplanıp bana verılmesı gerek cunku hamile olmasam ayrılmayacaktım
gecen sene yıgenı askere gıdecegı ıcın zorunlu ayrılmıstı ona tazmınatını verdı
acaba banada verırmıkı dersın:uhm:

canım askerlik zorunlu ama gebelik evlilik gibi....zaten evlilik de bahsettiğim kıdm tazminatıda öyle..brüt maaşın çalışığın yıl ile çarpılıyor....

kızlar ben çıkıyorum...akşam girebilirmiyim tekrar ya da bugün bilmiyorum...birz dinleneyim..gece uyuyamam sanırım çünkü....herkese güzel günler diliyorum....en kısa zamanda sağlıkla görüşmk üzere....

Deryacım selam;
ya sezeryan dan sonra sonda mı takılacak? Ayyyyy o nasıl olacak ya, kimsede de görmedim, takılmasa olmaz mı acaba ya....:uhm:

canım sondayı mecburen takıyorlar .sezeryandan önce diye biliyorum.çünkü hemen tuvalete kalkamıyorsun

canım askerlik zorunlu ama gebelik evlilik gibi....zaten evlilik de bahsettiğim kıdm tazminatıda öyle..brüt maaşın çalışığın yıl ile çarpılıyor....

hmm anladım yani dıyorsunkı patronun insiyatifine kalmıs bişey verirse ii vermezsede kendi bilir nedimm
saol cnm mersüüü

buarada yarın dogum yapacakmıssın galıba hadı hayırlısı cnm hikayenı sabırsızlıkla beklıyoruz kendıne ve bebısıne coook ii bak kendıne dıkkat et kasma korkma
hayırlısıyla kucagına alacaksın pamugunu bak gör:1hug:
hadi hayırlısı bakalımm
ya bendemi gelsem yanına kısss bakardım sana valla:CüvCüv:hihoyyyt

kızlar ben çıkıyorum...akşam girebilirmiyim tekrar ya da bugün bilmiyorum...birz dinleneyim..gece uyuyamam sanırım çünkü....herkese güzel günler diliyorum....en kısa zamanda sağlıkla görüşmk üzere....

görüşmek üzere canım.ben sana özelden msjına cevap yazdım umarım almışsındır.

cyıldız ve derya;
Allah kolay doğumlar nasip etsın ınsallah bebişlerinizle bırlıkte beklıyoruz buraya..
bızı sattınız ağustos anası olucaksınız ama ne yapalım.. :dilcikar:
güzel haberlerınızı beklıyoruz ınsallah.. :1rolleyes:

sezeryan girmeden önce takıyorlar benim bildiğim..bazen anestezi verildikten sonra bazen de öncsinde....ameliyattan sonra da 6-8 saat sonra sanırım çıkarıyorlar....o halde wc ye gidemeyeceğimize göre gerekli bir şey aslında...takılnlar acımadığını söylüyorlar ...bilemiyorum....laelaelaelaelae

Anam nasıl takılacak o ya... Ayyyy bide bu çıktı şimdi ya... Allah yardımcımız olsun ve bize güç versin. Deryacım her şey yolunda gitsin yarın senin de. Kızımın adaşı yarın geliyor....:teytey::teytey:
Bu durular sabırsız olacak galiba... Bende sezeryan olacağım , başımız yukarıda şimdilik... Hayırlısı ile kucağımıza alalım da.. Bu hafta işteyim haftaya salı günü 37.hafta bitiyo ve izine çıkıyorum. Haftaya anca toplanırım ondan sonraki haftalarda da bebeğimi alabilirim artık heralde...
Allah yardımcın olsun canım tekrar... :nazar:

cyıldız canım Allah seninde yardımcın olsun... Yarın sende bıdığına kavuşuyormuşsun.. Ne güzel ya... Her işiniz düzgün gider inşallah kızlar..
Allah bizede hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin.... Kimbilir nasıl heyecanlısınız ya...
Yarın kaçta olacak sezeryanlarınız kızlar ?

yarın doğuma girecek arkadaşlarrr
deryacımmm
arzucummm
Allahım yanınızda olsun yarın,bizim dualarımızda yanınızda olacak ve iyişallah güzel haberlerinizi alıcaz burda
ama birini görevlendirseydiniz,burdan görüştüğünüz birileri varmı kızlar?yani cepten falan,yarın bize sizin haberlerinizi verirlerdi,ben çatlarım valla:))

serencim selam;
ordamısın?:kahve:
Önceki sayfalarda okudum da sende doğumu Avcılar Hospital'de yapacaksın galiba. Bende oraya başladım. İki oldu oraya gidiyorum , bende kısmetse orada doğum yapacağım. Doktora kime gidiyosun, ben Nil hanıma gidiyorum. Bayağı kalabalık yalnız.. Bi daha ne zaman gideceksin ? Valla karşılaşmışızdır belkide :teytey:

yarın doğum yapacak arkadaşlar dualarımız sizinle hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah.....
ayyy çok heyecanlandım siz kimbilir nasılsınız???

cyıldız ve derya dualarımız sizinle,:Saruboceq:
ne güzel yarın bebeğinizi koklayacaksınız..Darısı bizim başımıza...
Tüm detaylarıyla hastane maceranızı sezeryan yapacak biri olarak okumak istiyorum ona göre..
kaydirigubbakcemile5

serencim selam;
ordamısın?:kahve:
Önceki sayfalarda okudum da sende doğumu Avcılar Hospital'de yapacaksın galiba. Bende oraya başladım. İki oldu oraya gidiyorum , bende kısmetse orada doğum yapacağım. Doktora kime gidiyosun, ben Nil hanıma gidiyorum. Bayağı kalabalık yalnız.. Bi daha ne zaman gideceksin ? Valla karşılaşmışızdır belkide :teytey:

:))))))))))) yok cnm karsılasmamısızdır cunku ben daha hıc oraya ugramadım benım doktorumun ozel muayenesı var b.çekmecede yani ben özel doktora gıdıyorum oda benı avcılarda dogurtacak yanı o hastaneye gelıp dogumu o gerceklestırecek
ona hastane dısında ayrıyetten para verecegım anlayacıgın, belkıde aynı gun dogum yaparız:)))
buarada odaları dolastınmı nasıl temız guzelmı ben ınternetten baktın henuz gıtmedım ama guzel bır yere benzıyor sen nedıyosun??

Kızlar asliii iyi mi? O bizden hafta olarak ileriydi, buralardamı ben göremedim sanki?

canım aslı ev taşıyordu ondan nete giremiyor..:1no2:
inşallah hayırlısıyla evine yerleşir çok zor bi zamana kaldı taşınma işi,ben 5.5 aylıktım taşındım canım çıkmıştı-tatlicadiarzu-
allah ona yardım etsin:Saruboceq:

X