2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın kızlarrr herkes yine uykuda sanırımmm ben uyuyamadım sıcaktan gene dikildim ayağa balkon faslı kahvaltı fazlı derken saat 8:10 e uyanın artık daaaaa

Günaydın Hicran Günaydın Ayşegül nasılsınız kızlar.Ben hala uyumaktayım çok uykum var daha kendime gelemedim bakalım nolcak.

oh maşallah maşallah sağlıkla gelir dünyaya inşallahhh hayırlısıyla doğsun allah kolaylık versin sana doğum tama olarak bebllimi normalmi sezeryanmi

canım sezeryan olacam yarın kısmetse.normalden çok korktum bir türlü korkularımı yenemedim sonunda doktorum da sezeryan yapalım zahmartli olacak biraz senin için ama dedi ben de kabul ettim.dualarınızı benden esirgemeyin.:Saruboceq:

cyıldız adın neydi senin?aynı gün anne olacağız ama adını bilmiyorum :))) sen nasılsın?ben çok heyecanlıyım...son 24 saat.....hayırlısı ile yarın bu saatte bebişlerimiz dünyaya gelmiş olacak...benimkinin kilosu daçok değil seninki gibi..korkuyorum....

günaydın arkadaşlar....nasılsınız?ben sersem gibi uyandım bugün...hekese güzel bir gün diliyorum........

günaydın canım.ben de sersem gibiyim bu sabah.gece çook terlemişim bi de klimayı açık bırakmıştım belim ağırıyor şimdi.çok karışığım bu gün.elima ayağım birbirine dolaşıyor.yapacağım bir sürü işim var ama nereden başlayacağımı bile bilemiyorumkafamçokkarıştı

olsun canım kiloyu onlar emdikçe alıyorlar önemli olan emmesi.bu arada adım arzu canım.evet yarın anne olacağız acayip heyecanlıyım,telaşlıyım vs.korkuyorum da biraz.

Canım inşallah sağ salim bebişinle kurtulursunuz.Dualarımız sizinle cnm.Evdemisin sen şu anda.

Deryacım sende yarın giriyosun dimi sezeryana.Normal sezeryanmı olucak yoksa epidurelmi cnm.Allah yardımcınız olsun her ikinizinde ay ben bile heyecan yaptım şimdi bak.

Deryacım sende yarın giriyosun dimi sezeryana.Normal sezeryanmı olucak yoksa epidurelmi cnm.Allah yardımcınız olsun her ikinizinde ay ben bile heyecan yaptım şimdi bak.

benim spinal anestezi ile olacak canım...valla o kadar garip bir duyguki çantamı bile kontrol edemiyorum..beynim durdu..birşey yapasım gelmiyor...aklım doğumda hep...kızım sağlıklı olsun ben sağlıkla çıkayım...başka birşey düşünemiyorum...

deryacım ben de senin gibiyim işte.aynı duyguları yaşıyoruz.

Ay aynı bende senin gibi olurum valla.Cesaretinden dolayı seni kutluyorum.Hayatta epidurel veya sipinal olamam herhalde.Beni tam bayıltsınlar öyle alsınlar bebişi.Ölürüm ben heyecandan kız.Ama müthiş bişey ya.Canım sizin için dua edicem akşama yatarken.Bak ameliyattan çık sağsalim evinize gelin anlatırsın tamam mı nasıl geçtiğini.:1hug:

arzucum özelde mi olacaksın sezeryanı?hastaneye neler götüreceksin canım?

hayır canım bursa zübeyde hanım doğum evinde olacağım canım.hasta pedi,gecelikler,kişisel bakım eşyaları,hijyenik ped(gerçi bu kullanılamıyormuş sanırım fazla kanamadan dolayı)havlu,peçete,kırmızı taç:)))terlik,diş macunu,diş fırçası bir de oğlumun eşyaları.aklıma gelenler bunlar.

Derya canım çok az kaldı kızına kavuşmana.. Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah... Dualarım sen ve Duru kızımızla.... Hayırlısıyla ikinizde kurtulun inşallahhh

yarın doğum yapacak arkadaşlar Allahım yardımcınız olsun hayırlısı ile bebişlerinizi kucaklarınıza almayı nasip etsin...heyecanınızı tahmin edebiliyorum inşallah Allah bize de o günleri gösterir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…