2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın kızlarrrrrr sıcaklardan bunalmıyacagımız agrısız sızısız bırgun olsun bugun:dance:

bebegımın odası komple bıttı bılıyorsunuz fotograflarını gondermıstım ama bır turlu besıgı bıtmemıstı salaklar sankı altından besık yaptırdık..bugun sukurler olsun getırceklermıs:teytey:en onemlı sey en sona kaldı..hayırlısıyla gelsede...

DERYACIM VE ARZUCUM ınanın sızın kadar heyecanlanıyorum umarım hersey kolay sorunsuz bır sekılde olur ve bebıslerınızı kucagınıza alırsınız...kızlar kılolar az demıssınız daha ne olsun Arzucum 3300-3600 cok guzel masallah zaten doktorlar 3500 bır bebegın cok ıdeal oldugunu soyluyor..:nazar::nazar:deryacım senınkıde olmustur herhalde o kadar ?
allah kolaylık versın arkadaslar ıkınızede bır avazda ınsallah:Saruboceq:

cnım biz de annemlerle ve eşimle konuştuk çarşamba sezeryan agirm kararı verdim...hayırlısı inşallah...dua edi bana...yarın akşma son kez doktora gidecğeim..çarşamba inşallah sağlıkla kucğıma alacağım kzıımı....:nazar::Saruboceq:

güne de karar verilmiş... Aman amann ayy ne ne güzell yaaa yarın Allahın izniyle sağlıkla kucağına alacaksın kızını.... mis kokusunu çekeceksin içine.... :nazar::nazar:

günaydın kızlarrrrrr sıcaklardan bunalmıyacagımız agrısız sızısız bırgun olsun bugun:dance:

bebegımın odası komple bıttı bılıyorsunuz fotograflarını gondermıstım ama bır turlu besıgı bıtmemıstı salaklar sankı altından besık yaptırdık..bugun sukurler olsun getırceklermıs:teytey:en onemlı sey en sona kaldı..hayırlısıyla gelsede...

DERYACIM VE ARZUCUM ınanın sızın kadar heyecanlanıyorum umarım hersey kolay sorunsuz bır sekılde olur ve bebıslerınızı kucagınıza alırsınız...kızlar kılolar az demıssınız daha ne olsun Arzucum 3300-3600 cok guzel masallah zaten doktorlar 3500 bır bebegın cok ıdeal oldugunu soyluyor..:nazar::nazar:deryacım senınkıde olmustur herhalde o kadar ?
allah kolaylık versın arkadaslar ıkınızede bır avazda ınsallah:Saruboceq:

teşekkür ederim iyi dileklerin için.o kadar heyecanlıyım ki anlatamam.bi yandan da evi toparlıyorum geldiğimde düzenli olsun diye.karışığım bu gün anlayacağınız.

canım sezeryan olacam yarın kısmetse.normalden çok korktum bir türlü korkularımı yenemedim sonunda doktorum da sezeryan yapalım zahmartli olacak biraz senin için ama dedi ben de kabul ettim.dualarınızı benden esirgemeyin.:Saruboceq:

Canımm Hadi hayırlısı sende yarın bebeğini kollarına alacaksın inşallah... Allah sağlıkla kavuştursun bebişini sana... :nazar::nazar:
Ayy beni de heyecan bastı... Allah o güzel günleri bize de nasip etsin inşallahhh

teşekkür ederim iyi dileklerin için.o kadar heyecanlıyım ki anlatamam.bi yandan da evi toparlıyorum geldiğimde düzenli olsun diye.karışığım bu gün anlayacağınız.

rica ederım canım.ne kadar heyecanlı oldugunu tahmın edebılıyorum yanında bırılerı varmı? sana destek olucak..sen bugun hıc bırsey yapma guzel hayaller kur bence:1hug:

rica ederım canım.ne kadar heyecanlı oldugunu tahmın edebılıyorum yanında bırılerı varmı? sana destek olucak..sen bugun hıc bırsey yapma guzel hayaller kur bence:1hug:

aslında var ama yok diyelim.kayınvalidem 1.katta oturuyor fakat hiç bir zaman yardım etmek aklına gelmez.yaşlıyım der çekilir gider.alıştım artık ondan bi beklentim yok.biraz da rahatsız zaten.annem ve eltim temizliğimi yapmışlardı ama malum hemen ortalık karışıveriyor.camlar açık tozdan geçilmiyor.ikinci katta eltim var o sağolsun yardım ediyor arada ama onun da 1 yaşında çocuğu var.yapmaya çalışıyorum işte yapabildiğim kadar.

aslında var ama yok diyelim.kayınvalidem 1.katta oturuyor fakat hiç bir zaman yardım etmek aklına gelmez.yaşlıyım der çekilir gider.alıştım artık ondan bi beklentim yok.biraz da rahatsız zaten.annem ve eltim temizliğimi yapmışlardı ama malum hemen ortalık karışıveriyor.camlar açık tozdan geçilmiyor.ikinci katta eltim var o sağolsun yardım ediyor arada ama onun da 1 yaşında çocuğu var.yapmaya çalışıyorum işte yapabildiğim kadar.

anladım canım olsun hepımız aynı durumdayız ne varsa kendımızde var yıne..sen yınede 1 gun kala kendını cok yorma yarın buyuk gun:teytey:kendıne dıkkat et...

anladım canım olsun hepımız aynı durumdayız ne varsa kendımızde var yıne..sen yınede 1 gun kala kendını cok yorma yarın buyuk gun:teytey:kendıne dıkkat et...

evet canım yarı büyük gün gerçekten:teytey: inşallah herşey sorunsuz olur ve ben de burda doğum hikayemi sizlerle paylaşırım.

günaydın hatunlarrrrrr

ayyyy kızlarrrr arzucum deryacımm ben heyecanlandım valla sizin yerinize
yarın belkide hayatınızın en önemli günü
düşünsenize hayatınıza birer böcek girecek ve ömrünüzün sonuna kadar en büyük kaygı ve mutluluk sebebiniz onlar olacak
dualarım sizlerle güzel anneler
ama 4 eylüle kadar gelip en azından sezeryanın nasıl geçtiğini anlatırmısınız ben çok merak ediyorum

kızlar sezeryana karar verildiğinde beklenen günden 15 gün önce mi alıyolar bebeği genelde öle sanırım..

Kızlar gunaydın, pc mde problem oldugu ıcin tel den girdim net e . Az once doktorumdan geldim 3 kilo 41 gr olmuş kızım .) ayın 3 ünde sezeryana gircem. Cok heycanlıyım .)))

kızlar hemen herkes sezeryan istiyo.bu nedenlede catı muayeneleriniz olmadı sanırım.ben cuma günü doktoruma gidecegim catı muayenesi yapacak nasıl bişe acaba cok tedirginim.bilgisi olan var mı

Ay aynı bende senin gibi olurum valla.Cesaretinden dolayı seni kutluyorum.Hayatta epidurel veya sipinal olamam herhalde.Beni tam bayıltsınlar öyle alsınlar bebişi.Ölürüm ben heyecandan kız.Ama müthiş bişey ya.Canım sizin için dua edicem akşama yatarken.Bak ameliyattan çık sağsalim evinize gelin anlatırsın tamam mı nasıl geçtiğini.:1hug:

sağol canım..vala cesaret etim ama korkular da sarmadı değil şimdi...bebeğimi ilk ben göreyim istediğim için spinal olsun dedim...itiraf edeyim cuma günü korkudan vazgeçtim genel istedim doktorum kabul etmedi..spinal yapacağım bebeğini kucağın alıp hmen emzireceksin dedi...

Kızlar gunaydın, pc mde problem oldugu ıcin tel den girdim net e . Az once doktorumdan geldim 3 kilo 41 gr olmuş kızım .) ayın 3 ünde sezeryana gircem. Cok heycanlıyım .)))

oy oy oyy maşşallahhh annesinin kuzusuna:nazar:
senden 1 gün sonrada ben kızıma kavuşucam iyişallah canımm
Allahım hepimizin yardımcısı olsun

sağol canım..vala cesaret etim ama korkular da sarmadı değil şimdi...bebeğimi ilk ben göreyim istediğim için spinal olsun dedim...itiraf edeyim cuma günü korkudan vazgeçtim genel istedim doktorum kabul etmedi..spinal yapacağım bebeğini kucağın alıp hmen emzireceksin dedi...

hiçç korkma güzelim, benim bütün arkadaşlarım epidural sezeryan oldular ve hepside çok memnunlarr
ilk ağlama sesini duyacaksın düşünsene:))

canım yarın her şey senin ve bebişin için çoooooooook güzel geçer ve güzel haberlerinizi alırız.

sezeryanlar sayesinde günler netleşiyor..geri sayım başladı şaka maka..gün sayıcaz yavaş yavaş....inanamıyorum..çok heyecanlandım:1shok:ne hızlı yer yerde ne yavaş bi süreç..hadi bakalım cehennem ağustosuda geçtik sayılır kaydirigubbakcemile

X