2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

bende bırakmak ıstıyorum ama alin gıbı ara sıra ıcenlerdenım malesef ne yalan soylıyım
daha once 1 paket ıcıyordum..yınede buna sukredıyorum.ama betul ve ayten ıradenızden dolayı tebrık edıyorum gercekten...

:1shok: :1shok: bunu yeni duydum iste ,bu hafta yeni bir digital tansiyon aleti alacaktim ,resmen kafayi yedi bizim alet :bbo: bir cok yüksek gösteriyor,bir cok düsük ..kac oldu pil degistiriyorum ,acaba dogru mu ,hamileyiz diye demek kii ,ay sagol canim almayayim bari yenisini ,ise yaramayacak

23 yaşındayım ve hamile kalana kadar 9 yıl deli gibi içtim o zehiri.Hamile olduğumu öğrendiğim gün anında attım paketi.Ve bidaha hiç içmedim.Zaten ilk aylar çok mide bulantım olduğu için atlattım o sigara krizi dönemini ve birdaha asla başlama gibi bi niyetim yok.Eşim 33 yaşında ve henüz iki parmağının arasına sigara almışlığı yok.Zararın neresinden dönersek kar.Tavsiye ederim.şeklim şemalim değişti valla

ben çıkayım artık.biraz uzanayımda oğluşum rahat etsin.herkese iyi geceler.iyi uykular,tatlı,güzel rüyalar...
artık kabuslar görmek istemiyoruuuuummm

duygucum ben sigarayı içmiyodum yiyodum resmen çok aşırı tiryakiydim birini yakıp birini söndürüyodum zor bıraktım. ama arada tek tük içmek zararlı değil bildiğim kadarıyla, ben arada tek tük içmeyi becerebilsem arada yakardım ama ben öyle bişey yapamam. bildiğin tiryakiydim. ama ablam mesela sigara içti hamileliklerinde 1 oğlu ve ikiz kızları var maaşllahh hepside sigaradn etkilenmedi saadece 2 hafta önceden doğum yaptı. tabi bu kişiden kişiye değişir.a.s.

ayten yok zaten ben sureklı ıcıcı degılım.. sadece uzun bır sure ıcmedıgım ıcın o keyfi yapmayı baya ozledım..
benım cevremdekı herkes bılır zaten.. benım ılgınc bır sıgara ıcısım vardır..
arkadas ortamı yada esımle bazen oturur bır paket bıtırırım.. bazende 2-3 ay hıc aramam.. a.s
sonra bı kahve sıgara keyfı yapmak ısterım oyle ıcerım sonra ıstemem ıcmem.. kafama göre takılıyorum yanı.. :1rolleyes:
bazen arkadaslarla ıcıcez dıye paket alıyorum beraberken ıcıyorum sonra kalıyor o paket 1-2 ay evde duruyor..
sigara tiryakisi arkadaslarda benım ısten bırsey anlamıyor nasıl yapıyorsun dıyorlar ama oyle ıste..
sürekli içicem dıye bır kaide yokki.. ama tabıkı hıc ıcmemek en guzeli.. a.s

bende arada tüttürüyorum..ama asıl buzz gibi bi bira..yada buruk bi kırmızı şarap..yada boğazda rakı..içki içip sarhoş olmayı özledim..eşime dıyorum dogumdan sonra bogaza gidip rakı balık yapalım ama o hatırlattı saolsun bide süt vericez ..bide deli gibi karides yengeç kalamar yemek istiyorum..bide anamın yaptığı arnavut ciğeri...bunlarıda yiyemedim hamilelikten ötürü.ama deli gibi içip sarfoş olup dans etmek..denizde özgürce yüzmek.....oyooy..gel tezkere :)

normal doğum 800 ytl sezeryan 1.500 sigorta geçmiyo:1no2:
doktor parası hariç

ne guzel canım ya o kadar tıryakıyken tamamen bırakmak tam bır ırade ısı supersınız gercekten..ben 1 paket ıcıyordum sımdı ara sıra kahveyle bır tane ıcıyorum..umarım tamamen kurtulurum...

öyle içiyosan ne güzelmiş yaaa ben herkesi kendim gibi tiryaki sanıyorum:roflol:

bende çıkıyorum kızlar biliyosunuz hala çalışıyorum inşallah bu hafta son sonrraa özgürüm inşallah. hepinise tatlı rüyalar.

canım ben yeşilyurtta internatıonal hospıtal var orada doğum yapacağım kendi doktorum medical parkta latif küpelioğlu ama özel sağlık sigortamı kullanıp para vermeden doğum yapabilicem orda o yüzden doktorum değişti ama bu doktorumda çok iyi.kendi tüp bebek bölümü doktoumun olduğu yerde yaparsam sağlık sigortam 3,000 ytl limit veriyor ayrıca bişey olur molur riske atmak istemedim ama bu doktorun olduğu hastanede ne olursa olsun allah göstermesin bebeğimin küvöz ihtiyacınıda 1 ay yatsamda hastanede maddi külfet olmayacak bana

allah nazarlardan saklasın cumartesi günü kontrole gittiğimde 3300 ile 3600 arasında dedi canım.bakalım çarşamba gününe kadar kaç olacak?

oh maşallah maşallah sağlıkla gelir dünyaya inşallahhh hayırlısıyla doğsun allah kolaylık versin sana doğum tama olarak bebllimi normalmi sezeryanmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…